Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

Ne mozes zaboraviti prvog pleja celu 4/4 slucajno, juriti brze poene sa dangubom i mikom u zadnja 2 minuta, ne videti da je Pejdz skroz rešen.

4 minutes ago, ranzo said:

Za jedno poluvreme 50 poena od borca u sred beograda ?!

:twak:

 

Jel bi ti bilo lakse da je u nekom bablu?

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Barkley#34 said:

Koji sam ja sebi kralj.

 

Nisam stigao da gledam ni FKP ni KKP i koliko god da vrtim glavom zbog obe propasti, drago mi je što nisam izgoreo kao vi koji ste uživali u barem jednoj od te dve lepote, ili obe, što je još gore.

 

Ništa ovo ne valja.

Cestitale nam obe sekcije, sutrasnji rodjendan, bas onako velikodusno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Where do I begin... 

 

Tužno je to. Igrač si, i to dobar igrač dosta godina. Treniralo te je toliko dobrih trenera, bio si i pomoćnik kod jednog dobrog trenera.

 

I da tvoji potezi toliko nemaju smisla??? 

 

Logike nigde, ni u čemu. Molim vas pomozite mi zato što uopšte nisam shvatio naš gameplan večeras, ništa mi nije jasno, potpuno sam zbunjen. Imaš tri krštena pleja, a brat Angola (koji by the way nije ni bio toliko loš) ti po prvom ulasku glumi pleja. Imaš centra koji ne igra, ali zato uđe i izdominira, i opet ne igra. Najlošiji šuter u postavci (Danguba) ti šutira trojku u prelomnom trenutku. Šuter ti je potpuno zaustavljen, i dalje igra. Rašon ne može da se sastavi, ali naravno da će da igra. 

 

Ozbiljan tim bi koliko već sutra imao ozbiljnog novog trenera, unapred plaćenog. Takođe, isti taj ozbiljan tim bi imao i ozbiljnog centra, masno plaćenog. 

 

Ali daleko smo mi od ozbiljnog. 

 

Biće ovo duga sezona.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Where do I begin... 
 
Tužno je to. Igrač si, i to dobar igrač dosta godina. Treniralo te je toliko dobrih trenera, bio si i pomoćnik kod jednog dobrog trenera.
 
I da tvoji potezi toliko nemaju smisla??? 
 
Logike nigde, ni u čemu. Molim vas pomozite mi zato što uopšte nisam shvatio naš gameplan večeras, ništa mi nije jasno, potpuno sam zbunjen. Imaš tri krštena pleja, a brat Angola (koji by the way nije ni bio toliko loš) ti po prvom ulasku glumi pleja. Imaš centra koji ne igra, ali zato uđe i izdominira, i opet ne igra. Najlošiji šuter u postavci (Danguba) ti šutira trojku u prelomnom trenutku. Šuter ti je potpuno zaustavljen, i dalje igra. Rašon ne može da se sastavi, ali naravno da će da igra. 
 
Ozbiljan tim bi koliko već sutra imao ozbiljnog novog trenera, unapred plaćenog. Takođe, isti taj ozbiljan tim bi imao i ozbiljnog centra, masno plaćenog. 
 
Ali daleko smo mi od ozbiljnog. 
 
Biće ovo duga sezona.
Možda i neće biti tako duga...
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nije lepo, ali je zabavno :classic_biggrin:

 

No, da se vratim na temu, užasno je teško s mesta pomoćnog doći na mesto glavnog trenera, naročito ako si duže vreme u klubu, pa si sa igračima na prst u dupe. Maltene je nemoguće iz statusa ortaka™ preći u status autoriteta®, to je uspelo samo malobrojnima.

 

Uz to, Vlado je miran karakter, nije ego manijak, a to je u ovom poslu više hendikep nego dobitak. Ne vidim ovde neke sreće, vrlo verovatno Pera/Čanak priča, pitanje je samo koliko če se čekati sa smenom ili ostavkom.

Edited by Laki21
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Starešina said:

Da l' je nekada neki flegmatik postao dobar trener, ne mogu se setim ?

 

Aito Garcia Reneses?

 

1 hour ago, Alex_Serbia said:

Jedino sto bi me sada utesilo i ohrabrilo je da Borac sledece kolo dobije i komsije. Ne zato sto ih mrzim ili slicno, vec bi mi to reklo da su mnogo opasniji nego sto je bilo ko svestan.

 

Svakako im zelim da budu this year's Primorska.

 

Mislim da bi se racunalo i ako namuce Crvenu zvezdu, sto i nije nemoguce jer imamo gust raspored u EL.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alex_Serbia said:

Jedino sto bi me sada utesilo i ohrabrilo je da Borac sledece kolo dobije i komsije. Ne zato sto ih mrzim ili slicno, vec bi mi to reklo da su mnogo opasniji nego sto je bilo ko svestan.

 

Svakako im zelim da budu this year's Primorska.

 

Bukvalno sam i ja ovo pomislio gledajuci ih - mogli bi da budu iznenadjenje tipa Primorske. I Primorska je u prvim kolima igrala protiv favorita, gotovo identican raspored. S tim da ih je dobila Zvezda u prvom kolu (nakon sto su je izbacili sa superkupa) a onda je pobedila Partizan, Buducnost, Mornar.

 

Borac u prvom kolu dobio Partizan pa igra sa Zvezdom, pa Buducnost pa Mornar...  

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

04:42 7 GORDIĆ N. substitution (in)

04:42 10 JARAMAZ O. substitution (out)

04:42 71 : 75 10 JARAMAZ O. made free throw (1of1)

04:42 10 JARAMAZ O. foul on

04:42 17 KOČOVIĆ N. foul (personal)

04:42 70 : 75 10 JARAMAZ O. made 2 points (drivinglayup)

 

 

Jaramaz 2+1 i ide napolje. Isto je radio i protiv Huventuda. Ne razumem logiku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...