Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

1 hour ago, Laki21 said:

No, da se vratim na temu, užasno je teško s mesta pomoćnog doći na mesto glavnog trenera, naročito ako si duže vreme u klubu, pa si sa igračima na prst u dupe. Maltene je nemoguće iz statusa ortaka™ preći u status autoriteta®, to je uspelo samo malobrojnima.

Po onome što sam video protiv Huventuda a i što pišu kolege za meč od večeras, nije problem u autoritetu nego u sumanutim odlukama.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Barkley#34 said:

Koji sam ja sebi kralj.

 

Nisam stigao da gledam ni FKP ni KKP i koliko god da vrtim glavom zbog obe propasti, drago mi je što nisam izgoreo kao vi koji ste uživali u barem jednoj od te dve lepote, ili obe, što je još gore.

 

Također kolega, s tom malenom razlikom što sam ja jutros imao mazo sesiju vraćanja utakmice, prosto sam morao da vidim škk. I imao sam šta da vidim.

 

11 hours ago, realno *w said:

Da bacimo 100 cigli, jbg, nemaš kvalitet i to je to. Ali da celu tekmu niko nikome ne pomogne u odbrani, da se ne vraća niko posle izgubljenih lopti, da gledamo po 3 skoka u napadu protivnika? To ne nikada.

 

Gledam i ne verujem. Gledam ekipu kojoj se 40 minuta jebe da igra odbranu, da zagradi, da potrči, da skoči. A pre tri dana je ista ova ekipa imala solidne deonice dobre odbrane protiv mnogo jače ekipe. A cele prošle sezone isti ovi igrači nisu odigrali nijednu utakmicu na kojoj su se ovako ponašali. Prema tome, mogu svakako da se kritikuju i igrači zbog ponašanja, oni moraju da daju 100% bez obzira na okolnosti, ali ubedljivo najveći krivac je trener, to jest njegova priprema i vođenje utakmice. Prema tome 2, povlačim ono što sam napisao o njemu pre par dana kada sam ga branio, ovo je ozbiljan no-no koji ne bi smeo više nikad da se ponovi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tako je, treba biti optimista :classic_biggrin:

 

Mada nas za sada korona isključivo jebucka. Da se ne vraćam na prošlu sezonu, šta smo imali u prve dve utakmice: u HuventuduTM pustili publiku i oni su imali full domaći teren bez obzira što nije bila puna hala, pitanje je da li bi nas bez toga dobili. Ovo sinoć bismo vrlo verovatno dobili da je bilo publike, slično kao što je Huventud dobio nas.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Arsenije Pesic said:

Također kolega, s tom malenom razlikom što sam ja jutros imao mazo sesiju vraćanja utakmice, prosto sam morao da vidim škk. I imao sam šta da vidim.

A meni neki dan pričaš o potiskivanju. :s_d:

 

Nije se desilo ono sinoć i gotovo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Istina je negdje između a pretpostavka majka zajeba....tako da pretpostavljam da je ovdje hemija poremećena u ekipi i otud Vlado fura neke sumanuto poteze i  petorke. Mozda on zna ko s kim ne može a ne obrnuto. Ali to je opet do njega. Elementarna logika je da vozi na ekipi od prošle godine pogotovo u prelomnim trenucima ali on to ne radi. 

I da ima i do ovoga što Laki reče o težini prelaska iz opanaka u cipele i izgradnje autoriteta. 

I kolega Goldenberze lako Aitu biti miran kad liči na Prljavog Harija u najmanju ruku a to nije mala zajebancija.

Nakon naredne ćemo vidjeti ima li nade za vraćanje na fabrička Trinky podešavanja. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ok, vidjeli smo u ovih 3-4 dana (nikad brže) da će ovo Šćepovo trenerisanje biti kratkog vijeka (nadao sam se još sinoć moralnoj ostavci). Šta dalje a da nije Dragan Jakovljević? Žoc je nemoguća misija, drugih domaćih trenera potrebnog kalibra nema trenutno na tržištu, šta se može probrati preko grane?

Imam neki osjećaj da će Ostoja krenuti na Radonju ako već nije i ne znam šta da mislim o tome...

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li ste svesni, ali ako Scepa dobije otkaz (ili podnese ostavku) to bi verovatno bio kraj njegove trenerske karijere. Ne kazem da je on iznad Partizana, ali treba uzeti i to u obzir.
Inace, meni apsolutno nije ocigledno da je trener kriv u sinocnom porazu. Otkud ja znam sta im je on govorio i da li su uopste sproveli to u delo. CMM je imao ocajnu utakmicu, nije mogao nikog da probije, ne vidim da je njegovo izostavljanje u poslednjoj cetvrtini greska. Statistika govori i da je Mika dao vise poena za manje minuta i od Jankovica i od Mozlija. Stalno kukate kako nemamo nasu decu u timu. Mora malo i da se istrpi Trifa. Dangubicev sut za 3p? Pitanje je uopste da li je akcija bila za njega. Video bih vas sta bi ste rekli za Trinkijerija da je recimo "kamenjar" promasio onu trojku protiv Cedevite za pobedu.
Mi nismo bili na potrebno nivou, ali to ne umanjuje igru protivnika. Borac je odigrao nestvarnu utakmicu. Pogodili kad god je trebalo. Bili su puni samopouzdanja.

Link to comment
Share on other sites

Sve to stoji, ali problem je bio u zalaganju u odbrani, trcanju, (ne)preuzimanju, dopustanju onoliko skokova u napadu kao da su sa druge strsne Samson i Olajuwon.

 

Napad je jos najmanji problem kod nas, za sada. Da smo igrali odbranu makar prosecno i gradili svoj kos, bilo bi lakih +10

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Cooper said:

A i Kari je slobodan, mozda bi i on da se oprasta ruzna sredina i da se vrati u srecno detinjstvo.

 

Moje 3 zelje, ako Scepa odluci da se usavrsava u USA, su Zeljko, Kari i Gagi Nikolic.

Jos jedan Gagi ceka ko zapeta puska, a i dobar je s ljudima u klubu...

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Cooper said:

A i Kari je slobodan, mozda bi i on da se oprasta ruzna sredina i da se vrati u srecno detinjstvo.

 

Moje 3 zelje, ako Scepa odluci da se usavrsava u USA, su Zeljko, Kari i Gagi Nikolic.

 

tako su i za trenera fkp glavne opcije bili murinjo, karlo anceloti i stanojevic

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alek The Great said:

Ne znam da li ste svesni, ali ako Scepa dobije otkaz (ili podnese ostavku) to bi verovatno bio kraj njegove trenerske karijere. Ne kazem da je on iznad Partizana, ali treba uzeti i to u obzir.
Inace, meni apsolutno nije ocigledno da je trener kriv u sinocnom porazu. Otkud ja znam sta im je on govorio i da li su uopste sproveli to u delo. CMM je imao ocajnu utakmicu, nije mogao nikog da probije, ne vidim da je njegovo izostavljanje u poslednjoj cetvrtini greska. Statistika govori i da je Mika dao vise poena za manje minuta i od Jankovica i od Mozlija. Stalno kukate kako nemamo nasu decu u timu. Mora malo i da se istrpi Trifa. Dangubicev sut za 3p? Pitanje je uopste da li je akcija bila za njega. Video bih vas sta bi ste rekli za Trinkijerija da je recimo "kamenjar" promasio onu trojku protiv Cedevite za pobedu.
Mi nismo bili na potrebno nivou, ali to ne umanjuje igru protivnika. Borac je odigrao nestvarnu utakmicu. Pogodili kad god je trebalo. Bili su puni samopouzdanja.

 

Može Mika da da još deset poena, nikada, ali ni u najvlažnijem snu neće imati impact na igru kao Mozli.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Jakob Aman said:

Novi trener i startna petica pa tek onda možemo pričati o bilo čemu ozbiljnijem...

 

Slazem se za trenera. Sto se centra tice, nije to toliko goruce kao pitanje trenera i neobjasnjive letargicnosti ekipe.

 

Hajde da se nadamo da ce atmosfera vratiti pobedom nad Venecijom...kao sto je opala glupim porazom u Spaniji.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...