Jump to content

Koliko godina imate & da li su vam godine važne?


Džudi

Starosna struktura forumaša foruma vox92  

158 members have voted

  1. 1. Koliko godina imate?



Recommended Posts

Ja sam dosao ovde mostly jer sam trazio neko mesto za bilo kakvu NBA diskusiju, a da je na domacem jeziku, posto mi dosadilo da non stop caskam sa NBA amaterima.

 

Generalno mi je skroz kul ovakav format, i kad me zanima bilo koja tema malo prokopam po netu da nadjem jos ljudi koje zanima isto. Cesto mi se desava da me ljudi zatrpavaju necim sto me apsolutno ne zanima, pa nisam zeleo da i ja zvucim tako. Bolje da dodjem ovde nego da davim ljude oko sebe.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ja primecujem da svi ucesnici bez obzira na godine imaju taj neki dublji

motiv za komunikacijom nego sto je puka razmena informacija.

Imaju zelju da ih neko cuje I prokomentarise.

 

Kad je moj necak pre 10tak godina, kao mladi 16togodisnji nerd, pravio neki svoj forum,

za njega I njegove ortake, zamolio me je da se registrujem I pomognem malo tim klincima.

Ja sam to I uradio, 

ali to je bio pravi fejk klinacki forum, certified, gde su klinci samo sibali broj postova, 

bez da ih je briga da ostave neki utisak ili budu komentarisani. Samo da su tu.

Tako mi izgleda kad se klinci sa novih platformi igraju foruma.

 

(Sta se posle desilo I kako su pukli nemam pojma…)

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Kronostime said:

Djubre matoro pokvareno, necemo sigurno ici na zurku u klubove sa ovim klinkama - sta ako nam neka pruzi nepristojnu ponudu?

😛

 

Majko mila, nista ja tebe ne razumem. Sta je to "nepristojna ponuda"? :classic_blink:

 

:classic_biggrin:

 

 

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Pletilja said:

Ja sam, pravno, potstanar - sve preneto na decu. I sad, kad aplikujem za američku vizu, grickam nokte da l ću je dobiti, osim penzije ništa nije na moje ime. Narvno,porez na imovinu i dalje plaćam ja.

 Svaka cast! Skidam kapu, i ja se trudim da uradim isto. Cim manje opterecenja i papirologije deci.

 

Naravno, ovo vredi u porodicama gde se slazemo. Na zalost, ima i onih gde se svadjaju pa gledas da pobegnes cim dalje...

 

Ja sam imao problema kao jedan od trojice (polu)brace. Srecom, decki su pametni i dobri (bice, na oca) pa su problemi nestali kad je maceha (njihova majka) umrla i sad smo prava braca, bez "polu".

Na zeninoj strani, ona je jedino dete a i nas dvoje imamo samo jedno pa nece biti problema.

A ja sam vec objavio/najavio sta ostaje braci i necacima, sta zeni i cerki, svi se slazu i nece biti problema.Stavise, ono sto sam mogao sam vec uradio, niko nece morati da se zeza po sudovima i sa papirologijom kasnije.

 

Ja mozda jesam nesto bolestan, ali sam srcem i dusom mlad i zivim najbolje koliko mogu. Zahebavam se. Imao sam priliku da izlazim sa sportskom torbom a komsija kaze "hebes tenisera od 60 godina". A ja odgovorim, "hebes recitatora TV programa na 160 kanala, koji ne mrda ni dupetom ni onim napred".

 

Umrecu, nema sumnje. Ne znam ni za koga da nije umro (dugorocno), necu ni ja biti izuzetak. Ali necu umreti tuzno na kaucu ispred TV. Umrecu zajebantski i uzivajuci zivot.

Sve je potpisano, svi koji trebaju imaju instrukcije. Nece me niko krpiti i "odrzavati" zivot mesec-dva vise, na trosak i familije i drustva.

Za one koji ne znaju, ovde je jedna postojeca stvar "track day". To je kad se trkaca staza otvori za siru publiku pa se svi zainteresovani jurcaju. Ako bog da i sveci ne oduzmu, tamo cu se spizditi, a ne da krepam u bolnici. Pre smrti, ima da oborim rekord staze... :classic_biggrin:

 

Ajd' ljudi, zivot je lep. Uzivajmo, a posteno i odgovorno je da olaksamo onima koji ce ostati iza nas.

Ako je moguce, da im ostavimo pare a ne dugove.

 

 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, JFW said:

4 banke okruglo

 

E, ovde ne može tako, nema 4 banke okruglo nego 35-40 ili 40-45, moraš da se opredeliš.  :classic_smile:

Ako je ipak okruglo, onda srećan rođendan.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Div said:

 

E, ovde ne može tako, nema 4 banke okruglo nego 35-40 ili 40-45, moraš da se opredeliš.  :classic_smile:

Ako je ipak okruglo, onda srećan rođendan.

 

 

zaokruglila sam prošle godine, sad mi uskoro čestitaj sledeći 😁 nego ja dok još imam okruglo, da kažem da imam toliko. 😄

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Div said:

 

E, ovde ne može tako, nema 4 banke okruglo nego 35-40 ili 40-45, moraš da se opredeliš.  :classic_smile:

Ako je ipak okruglo, onda srećan rođendan.

 

 

Meni je logičnl ovako: 40god i 1 sekunda i već si u grupi 40 do 45 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Možda ovo nije pravo mesto, ali jednostavno moram ovo da podelim s vama, jer sam, eto, presrećan.

Postao sam deda, po prvi put, istina, ali se nadam da će svaki od četvorice sinova da mi podari po 2-3 unuka-ke i eto, moje bogatstvo počinje da se isplati.

Ima li šta lepše.....

 

P.S. Teodora je njeno ime :smiley58:

  • Like 25
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Constantin said:

Možda ovo nije pravo mesto, ali jednostavno moram ovo da podelim s vama, jer sam, eto, presrećan.

Postao sam deda, po prvi put, istina, ali se nadam da će svaki od četvorice sinova da mi podari po 2-3 unuka-ke i eto, moje bogatstvo počinje da se isplati.

Ima li šta lepše.....

 

P.S. Teodora je njeno ime :smiley58:

 

Srećno deda, nek je živa i zdrava.

A, svako mesto je pravo da se podele takve vesti. :high_five:

Edited by Div
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Constantin said:

Možda ovo nije pravo mesto, ali jednostavno moram ovo da podelim s vama, jer sam, eto, presrećan.

Postao sam deda, po prvi put, istina, ali se nadam da će svaki od četvorice sinova da mi podari po 2-3 unuka-ke i eto, moje bogatstvo počinje da se isplati.

Ima li šta lepše.....

 

P.S. Teodora je njeno ime :smiley58:

 

Čestitke, deda. Ima još vremena da prođe da budem u istom tom raspoloženju kao ti danas, trebaće bar još 7-8 godina.

 

Otvaram topik o porodici i deci na "Razno", neka Modovi vide ako hoće negde da ga premeste. Mislim, ima nas dosta ovde sa decom.

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...