Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Добра утакмица у једном растерећујућем ритму, очекивао сам победу јер смо у две најгоре ЕЛ сезоне два пута победили у Мадриду, били смо близу и вечерас.

 

Похвале свима сем Болтаузеру и несрећнима Тобију и Гедраитису.

 

Далибор Илић на мала врата уђе у ротацију у овом небитном периоду сезоне и ако ништа није макар играч мање, занима ме хоће ли бити места за њега када буде тврдо.

 

Ваљда ће се ускоро стати са овим исценираним одсуствима сем објективне Јагове повреде па да видимо неке назнаке екипе, овако сваку утакмицу се игра нешто друго, притом су нејасне ротације на 4 и 5 где су сви здрави, а нема ништа устаљено.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bogoljub Gagic said:

Откад је сиса критика?

 

Nisam rekao da to jeste kritika, a zato te pitam da li moze kritika? 

 

Da li je reci "tukao bih ga da sam mu trener za onakvo (ne)vracanje u odbranu" kritika ili pljuvanje? 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

 

Nisam rekao da to jeste kritika, a zato te pitam da li moze kritika? 

 

Da li je reci "tukao bih ga da sam mu trener za onakvo (ne)vracanje u odbranu" kritika ili pljuvanje? 

Па не видим да се ја, Мики или неко трећи оглашава да га брани када су у питању коментари на његову одбрану, на овакве глупости нормално је да реагујемо и то онда увек неко мора да протумачи тако како су критике за Недовића недозвољене.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

На крају меча Неда се прво сакрио кад је Ханги уписан ТО, па промашена тројка па промашено бацање. Шампион онакву партију украси баш на крају/кад се ломи,  кад највише треба. Али то је познато и није то највећи проблем. Сподоба на челу клуба је потрошио рекордне паре а не назире се ни костур екипе за следећу евролигашку сезону. Надреално.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:


Brt bukvalno nisam gledao tekmu, pojma nemam ni sta se desilo samo statse vidim pa da ne ispadne da ignorisem Mikija 🫠

 

Evo ja sam gledao, pa ne kontam sto treba da te bude sram. Mos misliti flopovao, ni prvi, ni poslednji. 

 

Al ovde se bas navija da Musa uradi nesto nesportski, pa da bude materijala za vredjanje, a decko evo vec godinama korektno igra, i protiv nas i protiv Partizana. Ne provocira, pozeli srecu na kraju, pohvali navijace. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Odlične partije Nedovića, Hange i Ljulja ali nije bilo dovoljno. Videli smo kucanje Dede, malo li je. Pošteno odigrana utakmica sa naše strane, ja zadovoljan iako je jasno da je Real ovo odradio na bazi kurca, oba tima prilično osakaćena povredama i mučninom. A mučninu izaziva i čitanje pojedinih upisa ovde ali to je standard da se nema granice.

  • Like 19
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Utisak utakmice da smo vodili 46 razlike krajem trece cetvrtine opet bismo nasli nacina da se samoubijemo. Bas luzerska ekipa.

Utisak 2 - mozda je i bolje Luvavu umesto Rokasa. Bas je nekonstantan.

Link to comment
Share on other sites

Musa je nesporan floper kao i mnogi drugi igraci al meni ce to uvijek biti puno manji problem od onog sto Leday radi npr. Rudy je mozda i najgori floper kojeg je europska kosarka vidjela u ovom vijeku al on nikad nije imao nesportske udarce i pokusaje povrijedjivanja protivnika kao neki. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Just now, alpaka Bereta Sida said:

Musa je nesporan floper kao i mnogi drugi igraci al meni ce to uvijek biti puno manji problem od onog sto Leday radi npr. Rudy je mozda i najgori floper kojeg je europska kosarka vidjela u ovom vijeku al on nikad nije imao nesportske udarce i pokusaje povrijedjivanja protivnika kao neki. 

 

To sto Musa radi je prljavo varanje i posmeh sportskom nadmetanju.

On bukvalno vara sudije i izvrgava pravila viteskog nadmetanja podsmehu.

 

Sad mi je jos draze sto su mu protiv Partizana to svirali, i tad mi je bilo drago.

 

Takvom ponasanju nema mesta u sportu, sustinski nista manje kvarno od Rudija koji stipa protivnike.

 

A onda kad pobedis, pohvalis protivnika. Neka brate, ne treba.

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Откад је сиса критика?

Slikovito...karakterna osobina. Ali i nisam objektivan jer ga jednostavno ne volim.  Nije tajna da nema fanove ni medj saigračima.

Ispizdeo sam kada su ga potpisali i sa teškom mukom ga gledam. 

Edited by Wingwalker
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

 

To sto Musa radi je prljavo varanje i posmeh sportskom nadmetanju.

On bukvalno vara sudije i izvrgava pravila viteskog nadmetanja podsmehu.

 

Sad mi je jos draze sto su mu protiv Partizana to svirali, i tad mi je bilo drago.

 

Takvom ponasanju nema mesta u sportu, sustinski nista manje kvarno od Rudija koji stipa protivnike.

 

A onda kad pobedis, pohvalis protivnika. Neka brate, ne treba.


Meni je uvijek drago kad floperu ne sviraju faul il im sviraju faul u napadu kad izbace nogu metar ispred. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Wingwalker said:

Ne kritikujem ga. Ja ga jednostavno ne volim.  Nije tajna da nema fanove ni medj saigračima.

Ispizdeo sam kada su ga potpisali i sa teškom mukom ga gledam. 

Dzaba objasnjavas, cuvanje vatre je oduvek bila moda jos na onom forumu...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, alpaka Bereta Sida said:


Meni je uvijek drago kad floperu ne sviraju faul il im sviraju faul u napadu kad izbace nogu metar ispred. 

 

Zaboravio sam da pojasnim zasto je varanje.

 

Zato sto je to pravilo uvedeno da se zastiti suter od podmetanja nogu defanzivaca kao sto je Bruce Bowen bio.

 

I onda jedan ovakav lik to koristi za simuliranje. Odvratno.

Link to comment
Share on other sites

Добра утакмица за гледање, лавовски смо се борили и нема се шта екипи замерити. Претерујете из утакмице у утакмицу са критикама на рачун Недовића, па чак и када одигра добро, као што је био случај вечерас.

Колико сам чуо Јанис, који вероватно остаје на клупи, не рачуна на Рокаса наредне сезоне, и можда је то разлог његових лошијих игара у последње време. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Систем те лаже said:

Добра утакмица за гледање, лавовски смо се борили и нема се шта екипи замерити. Претерујете из утакмице у утакмицу са критикама на рачун Недовића, па чак и када одигра добро, као што је био случај вечерас.

Колико сам чуо Јанис, који вероватно остаје на клупи, не рачуна на Рокаса наредне сезоне, и можда је то разлог његових лошијих игара у последње време. 

Pa valjda si profesionalac do kraja i odigras svoje...

Posle kupa je nestao,bukvalno ne postoji,do tada je bila prica da je blizu produzetka od tada ni traga ni glasa pa kapiramo da je propao,ali to svakako ne bi smelo da se dogadja profesionalnom sportisti a dogadja se

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Константин said:

На крају меча Неда се прво сакрио кад је Ханги уписан ТО, па промашена тројка па промашено бацање. Шампион онакву партију украси баш на крају/кад се ломи,  кад највише треба. Али то је познато и није то највећи проблем. Сподоба на челу клуба је потрошио рекордне паре а не назире се ни костур екипе за следећу евролигашку сезону. Надреално.

Nazalost se kostur ekipe vrlo verovatno nazire.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...