Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

2 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Rokas treba da odigra izvanredan plejof Aba lige da se uopste i razmisli da se zadrzi. Decko je nepostojeci vec duze vrijeme, sramna izdanja iz meca u mec. Jel kosarkas ili atleticar?

 

Ilić zavali trojku iz kornera, a ovaj ni pod razno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kako su me nervirale sudije i generalno me nerviraju cele sezone, ali večeras ono, ajde malo jednom da se odsudi normalnije. Ovi smešni kontakti za +1, gledaš, ne veruješ i tako u krug.

 

Svaka čast momcima za borbu večeras. Svima, osim Tobiju, lik me užasno iritira, zaista nema više potrebe bilo šta pokušavati sa njiiiim.

 

Jako me zanima kako će Tompkins izgledati, nije da imamo puno još utakmica za igranje.

 

Sve u svemu, da probamo da ostanemo zdravi do kraja sezone ♥️

  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

Dobro, momci su igrali na gornjoj granici, ali u nebitno utakmici. Uopšte ne sumnjam da bi se us.ali da nam je nešto značio meč. 

 

Treba se u ovim trenucima setiti i Teodosica i da li ga je prošla mučnina? Da li ga je bar malo sramota da sedi kuci, bira utakmice uz svesrdnu pomoć covica i sveropulosa,  dok se momci bore za neku pobedu, koja pri tom donosi neke pare, rejting, samopouzadnje itd.

Mozda bi i njegovo prisustvo večeras pa makar i 10 minuta pomoglo da se ovo dobije, ali jok. Covek bira utakmice , a pri tom je masno placen, tankuje Real i sprema se za SCD. Može mu se očigledno.

 

  • Like 2
  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Da ne shvate komsije kao provokaciju, ali nerealno je kakvo su sudjenje imali u Madridu i to u plej-ofu prosle sezone, sa sve "kaznjavanjem" Muse za isturenu nogu sto je mozda i prelomilo prvi mec u toj seriji. Jbt ovde nebitna utakmica i opet se sudije izdrkavaju nad Realovim protivnikom. Morali smo bukvalno biti bolji bar za 15 razlike da bi pobedili na jedan posed. 
 

Sreca sto je nebitno bilo pa se ne treba nervirati oko ovih lopova. U svakom slucaju kvalitetnu kosarku smo pruzili ovako osakaceni, svi su dali ozbiljan doprinos. 

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Одлична утакмица и срамотно суђење. Недовић и Ханга су нас довукли до ту па и да им се не замери завршница. 

Гедраитис само нек настави да не пропушта утакмице одличан је у томе довољан разлог да се продужи!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, DameTime said:

Toliko im je bila nebitna tekma da su sudije morale da ih poguraju do pobede... Samo da ne izgubi veliki Real Madrid. Maltene nikad ne komentarišem suđenje, ali sramotno je kakav je status večeras imao Musa sa onim flopovanjem, kao da je NBA zvezda lično a ne prosečan EL igrač.

I to baš u trenucima kad je veliki Real Madrid bio u konopcima.

Isto suđenje imaju i u Endesi, sila Boga ne moli ... :smiley13:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:


Lagani Dzanan 🥰

Flopercina.

Pracaka se kao riba na suvom, bacaka noge, buni za svaku odluku. Het trik ljigavstine je prikazao, svaka cast za kosarkaski deo doduse.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Inace ne pratim strane timove po sugavoj evropi, ali Musa je bas onako zesce losa karikatura.

Bas onako osecam gadjenje prema njemu, mislim da nema puno ljudskosti u njemu, pa mi je uz Boltauzera koji je rodjen bez kicme utisak veceri.

Napomenuo bih jos da jedva cekam kraj ove kosmarne sezone natrpane gomilom luzera i rekovalescenata.

Svi od reda su mi se smucili, znam da nece biti bolje, da ce i iduce godine nosioci biti Mitar, Neda, Deda, Laza, Teo(biram kad cu da igram), da ce Covic da vrati Dobrica...

Ni trenera ne pamtim da nisam ovoliko podnosio, kao Janisa, ali njega isto necu da komentarisem.

Posebno povracanje za Gidraitisa, jedina nada da usreci nekog drugog.

Kad ga vidim onako nezainteresovanog, bezmudog, izbezumljenog...jos  jesas je zasluzio da leti. Kad pomislim da su zeleli da ga produze mnogi zbog par ok odigranih utakmica. Pun sam gorcine, ovaj tim na kraju zasluzuje sto ga niko ne postuje i sto je prikovan na dno sa Asvelom i Albom.

Ako se desi da iduce god igrano EC, razumecu da je sa raszlogom.

Link to comment
Share on other sites

Gile je najjači brat na svetu, pa čak i pored mnogih očiglednih nedostataka on i Dača su morali biti bolje iskorišćeni. Nema potrebe da Tobi i Lazarevic uopšte ulaze u igru.

  • Like 11
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Wingwalker said:

Nedović je i večeras na kraju ispao sisa i frajer na baterije. Samoživ pozer i uvaljivač koski kada gori.

Vildozi da kupi Rolexa za onaj asist. 

 

А коме да купи ролекса за поготке против Бајерна, Асвела, Албе, две преломне тројке у купу прошле сезоне?

Он и Ханга су данас дали 52 поена и 12 асистенција поделили сами су нас вукли цео меч и пљувати неког од њих двојице вечерас је баш јадно.

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bogoljub Gagic said:

А коме да купи ролекса за поготке против Бајерна, Асвела, Албе, две преломне тројке у купу прошле сезоне?

Он и Ханга су данас дали 52 поена и 12 асистенција поделили сами су нас вукли цео меч и пљувати неког од њих двојице вечерас је баш јадно.

Nedovicu svaka cast za prvih 37 minuta veceras, odlicnih 37 minuta je odigrao

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

А коме да купи ролекса за поготке против Бајерна, Асвела, Албе, две преломне тројке у купу прошле сезоне?

Он и Ханга су данас дали 52 поена и 12 асистенција поделили сами су нас вукли цео меч и пљувати неког од њих двојице вечерас је баш јадно.

 

A jel mogu da se kritikuju? 

 

Pitam za drugara... :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...