Jump to content

Evroliga prelazni rok 2023/24


Brat od Korneta
Message added by uvrnuto,

 Počeo je Early Bird za ELTV i uz promo code ELBIRD možete ostvariti 20% popusta na godišnju pretplatu, pa umesto 32 evra, za godinu platite 25,6 evra. ELTV važi i za EL i EK.
Striming direktno na tv-u: Available on Android TV, Apple TV and Samsung TV.

Za one koji su vešti sa VPN-om i znaju i imaju isti, ima fora da se ovaj ELTV uzme i za nešto jače od 10 evra. U vezi sa tim pišite @MrTwister.

Recommended Posts

18 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Priča se po kraju da Panter neće niđe ipak i da je pao dogovor oko produženja ugovora na još 2 godine. Bumo vidli... 

Aaaaa, Drop  najjaci insajder ikada, info pola sata posle zvanicne objave kluba.

Respect.

  • Like 1
  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Clash said:

Aaaaa, Drop  najjaci insajder ikada, info pola sata posle zvanicne objave kluba.

Respect.

Čuo sam ja ranije, ali nije mi palo na pamet da pišem na forumu vezano za KKP. Na njihovu temu ne zalazim i dok sam odlučio da napišem ovde, Panter već odradio trening xD

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, NikadProtivKaline said:

ko je ispred, mirota i larkin?

Pa biće ove sezone i Kampaco, Tavares... 

 

Ako nije zabranjeno pisati insajd informacije, dodao bih da po planiranom projektu, Panter ne bi bio najskuplji u timu, tako da...nebitno da li će se ostvariti i zaista biti tako nešto, pretpostavljam da komšije jure još neko ozbiljno ime za narednu sezonu. U nekom sličnom rangu, ako ne bude baš preko.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Brat od Korneta said:

 

Ako si gledao sve utakmice Partizana kad vas je Panter sahranjivao ove sezone kad mu nije islo (sto se mozda na svega par utakmica i ne u najvaznijim) i mozes li mi objasniti to sto si napisao da upada u kanal dve utakmice kad se klupira kad ga ne ide? Panter u Evroligi bukvalno nije spojio 2-3 lose utakmice ove sezone a imao je meceva gde je imao manje uloge i igrao ispod 20min.

 

Punter ne može da bude klupiran u Partizanu, on kod nas mora da igra bar 20 minuta čak i kad je u full štetočina modu. U Barseloni ne bi morao. O tome sam govorio.

Inače, pošto si se ranije frljao procentima, nije me mrzjelo da pogledam kako su se procenti kretali u prvom dijelu sezone (zaključno sa EL gostovanjem Zvezdi, tekmi koju smo dobili uprkos njegovom nepojavljivanju i za koju sam se nadao da će biti model kako će KKP da igra u nastavku sezone, a nakon koje je ekipa krenula da se diže). DakleM, u 21 utakmici do tog trenutka, Punter je za 3 šutirao 29/98 (što je mršavih 29,6%), a u preostalih 13 utakmica regularne sezone je šutirao 26/58, odnosno 44,8%, plus 16/27 odnosno 59,3% u 3 tekme protiv Reala. Bukvalno kao da smo imali 2 različita igrača u toku sezone. Sad je glavno pitanje koji će se od ta dva pojaviti u sledećoj sezoni. Srećom, platili smo bar jedno 4 miliončeta da saznamo odgovor.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

53eed3ee-9167-4100-99be-68e101775ef8.jpg

 

 

Evo kako ce izgledati Play-In. 

 

Dakle odigraju 7. i 8. i pobednik ide u Top8, a porazeni igra sa pobednikom 9. i 10. tima. 

 

Drugim recima 7. i 8. tim moraju da se potrude da barem jos jedan tim izbace u Play-In doigravanju, dok 9. i 10. tim moraju da pobede 2 tima da bi se nasli u Top8. 

 

Zakomplikovali ali ajde, mozda bude zanimljivo. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Pa isto je u NBA, samo su prepisali. 

 

6 minutes ago, Chaos Is Me said:

Drugim rečima, sve prepisano od NBA.

 

Nisam ocekivao da ce bukvalno prepisati jer zavrsnica u NBA i EL nema veze sa vezom (vise volim playoff serije nego F4). 

 

Ocekivao sam da ce smisliti nesto drugo, tipa da se odigra mozda neko mini doigravanje 10. vs 7. tim i 9. vs 8. tim, na dve dobijene ili cak mozda na 2 odigrane a da se racuna kos razlika. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Strasan potez Partizana produzenjem Pantera. Poslali su poruku i celoj EL kakve ce ambicije imati, a i igrackom kadru koji je mozda razmisljao o odlasku da nema potrebe da bilo gde idu, jer ima i novca i ambicija da se zadovolje njihove potrebe, a dodatni plus je kontinuitet (Ledeju i Madaru bi bila treca sezona, Exumu i Naneliju druga). Posle ovoga sam siguran da je Zeljko svesno pustio Lesora da naplati ovu sezonu, a da ce dovesti ozbiljnijeg centra, jer se recimo protiv Reala videlo da Lesor ne moze biti prva opcija ekipe koja napada evropski tron. Korisniji je bio Smajli u tim mecevima. Ako sam i sumnjao, nakon ovoga sam siguran da ce Partizan imati tim za koji ce se bez problema moci reci da je jedan od najvecih favorita za osvajanje EL.

Edited by СтелаРоса
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, СтелаРоса said:

Strasan potez Partizana produzenjem Pantera. Poslali su poruku i celoj EL kakve ce ambicije imati, a i igrackom kadru koji je mozda razmisljao o odlasku da nema potrebe da bilo gde idu, jer ima i novca i ambicija da se zadovolje njihove potrebe, a dodatni plus je kontinuitet (Ledeju i Madaru bi bila treca sezona, Exumu i Naneliju druga). Posle ovoga sam siguran da je Zeljko svesno pustio Lesora da naplati ovu sezonu, a da ce dovesti ozbiljnijeg centra, jer se recimo protiv Reala videlo da Lesor ne moze biti prva opcija ekipe koja napada evropski tron. Korisniji je bio Smajli u tim mecevima. Ako sam i sumnjao, nakon ovoga sam siguran da ce Partizan imati tim za koji ce se bez problema moci reci da je jedan od najvecih favorita za osvajanje EL.

 

Slažem se potpuno u vezi Lessorta. Iako je dugo vremena bio najkorisniji igrač KKP, MVP kandidat i nosio ih u oba takmičenja, u oba plej ofa se videlo koliko je ograničen igrač. Zapravo, verovatno je najviše limitiran od svih njihovih nosilaca (Punter, Exum, Leday). Tako da ako su nekog mogli mirne duše da puste to je bio on.

 

Željku je pozicija centra bila vrlo važna u svim ekipama koje je trenirao (setimo se para Vesely-Udoh). Smajli još uvek nije izrastao u dovoljno dobrog igrača da bude startni centar cele sezone, tako da tu očekujem vrlo dobro promišljeno pojačanje.

 

Istog sam mišljenja u vezi Puntera, da su tim potpisom pokazali da napadaju titulu Evrolige. Naravno, kad produžiš kapitena to je i suptilna poruka za ostale igrače koji treba sad da odaberu između ponuda.

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, СтелаРоса said:

Strasan potez Partizana produzenjem Pantera. Poslali su poruku i celoj EL kakve ce ambicije imati, a i igrackom kadru koji je mozda razmisljao o odlasku da nema potrebe da bilo gde idu, jer ima i novca i ambicija da se zadovolje njihove potrebe, a dodatni plus je kontinuitet (Ledeju i Madaru bi bila treca sezona, Exumu i Naneliju druga). Posle ovoga sam siguran da je Zeljko svesno pustio Lesora da naplati ovu sezonu, a da ce dovesti ozbiljnijeg centra, jer se recimo protiv Reala videlo da Lesor ne moze biti prva opcija ekipe koja napada evropski tron. Korisniji je bio Smajli u tim mecevima. Ako sam i sumnjao, nakon ovoga sam siguran da ce Partizan imati tim za koji ce se bez problema moci reci da je jedan od najvecih favorita za osvajanje EL.

Lesor je nosio igru Partizana kroz celu sezonu. Bio najbolji pojedinac. Teško bi oni i stigli do Reala bez njega

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Alexandar said:

Lesor je nosio igru Partizana kroz celu sezonu. Bio najbolji pojedinac. Teško bi oni i stigli do Reala bez njega

Lesor je nosio igru Partizana do januara meseca, nakon toga je usledio taj famozni pad forme ili dogovor sa Panatom u toku sezone mozda, gde su njegove igre dosta pala, cak je od januara pa do kraja sezone vise smrdelo na starog Lesora iz prve godine gde u odbrani ne zna gde bije.

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Stex said:

Lesor je nosio igru Partizana do januara meseca, nakon toga je usledio taj famozni pad forme ili dogovor sa Panatom u toku sezone mozda, gde su njegove igre dosta pala, cak je od januara pa do kraja sezone vise smrdelo na starog Lesora iz prve godine gde u odbrani ne zna gde bije.

 

 

Pa pogledao sad statistiku za na brzinu za januar, februar u EL i nije baš pala njegova igra. Čak je na dosta utakmica bio i najbolji strelac. Za vaš uspeh u EL je značajniji bio Lesor nego Panter. O seriji sa Realom ne bih baš ali Panter je vama daleko veću štetu napravio pošto nije dao na sebe

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Alexandar said:

Pa pogledao sad statistiku za na brzinu za januar, februar u EL i nije baš pala njegova igra. Čak je na dosta utakmica bio i najbolji strelac. Za vaš uspeh u EL je značajniji bio Lesor nego Panter. O seriji sa Realom ne bih baš ali Panter je vama daleko veću štetu napravio pošto nije dao na sebe

Ja sam gledao utakmice, ne statistiku…

 

I znam šta sam video…

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Zacool said:

od 18 ekipa u EL, na ovom tvom spisku u prvih par je igrac Partizan?

 

Plus dodati neverovatan napredak Smajlija i Madara…

 

do trenera? Neeee verujem… pregazilo ga je vreme plus vija sojke

 

To je do miliona koji je jedan diktator obezbedio svojoj reklami na kosarkaskim terenima.

 

Svi ti igraci su i pre dolaska u Partizan bili medju najskupljima, u Partizanu su igrali po 30 minuta, naravno da ce toliko kostati. Nemoj pokusavati da spinujes i pretvaras Obradovica u nekog Vujosevica koji fantasticno radi sa igracima.

 

Smailagic igra isto sto je i igrao, nema tu nekog posebnog napretka, zavisi samo od minutaze koliki ce mu ucinak biti. Za Madara je normalno da napreduje jer se radi o izuzetno mladom igracu koji je dosao u Partizan kao jedan od retkih talentovanih evropskih igraca.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto pinned and unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...