Jump to content

Evroliga prelazni rok 2023/24


Brat od Korneta
Message added by uvrnuto,

 Počeo je Early Bird za ELTV i uz promo code ELBIRD možete ostvariti 20% popusta na godišnju pretplatu, pa umesto 32 evra, za godinu platite 25,6 evra. ELTV važi i za EL i EK.
Striming direktno na tv-u: Available on Android TV, Apple TV and Samsung TV.

Za one koji su vešti sa VPN-om i znaju i imaju isti, ima fora da se ovaj ELTV uzme i za nešto jače od 10 evra. U vezi sa tim pišite @MrTwister.

Recommended Posts

Oba brata Hernangomez navodno imaju ponude Barselone.


Kyle Guy navodno dobio ponudu od Valensije, a Huventud navodno do srede moze da izjednaci ponudu.
Giampaolo Ricci produzio ugovor sa Armanijem do leta 2025-te.
Marco Belinelli i Virtus produzili saradnju i za naredne 2 sezone.

Edited by Borca
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Stanko1997 said:

Još jedan bivši NBA košarkaš prvi put u Evropi, Frenk Džekson potpisao za ASVEL.

 

3 hours ago, Chaos Is Me said:

On bi mogao da bude baš zanimljivo pojačanje, a još uvek je prilično mlad, tek 25 godina. Dobar potpis Asvela.

 

uff, ovo je igrač koji definitivno ima mesta u nba; zašto mi ne možemo da dobijemo info da ovakav igrač hoće u evropu je izvan mojih poimanja funkcionisanja kluba. 

Edited by uini
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

 

uff, ovo je igrač koji definitivno ima mesta u nba; zašto mi ne možemo da dobijemo info da ovakav igrač hoće u evropu je izvan mojih poimanja funkcionisanja kluba. 

Zato što nemate Parkera i Batuma u klubu?

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, uini said:

 

 

uff, ovo je igrač koji definitivno ima mesta u nba; zašto mi ne možemo da dobijemo info da ovakav igrač hoće u evropu je izvan mojih poimanja funkcionisanja kluba. 

Bio je opcija, al je "Opača" kasno odreagovao ... nisam znao o kome se radi dok nije objavljeno za Asvel.

Eto, ako su mene lagali u kafani ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Borca said:

Oba brata Hernangomez navodno imaju ponude Barselone.


Kyle Guy navodno dobio ponudu od Valensije, a Huventud navodno do srede moze da izjednaci ponudu.
Giampaolo Ricci produzio ugovor sa Armanijem do leta 2025-te.
Marco Belinelli i Virtus produzili saradnju i za naredne 2 sezone.

Belineli jos 2 godine?

Lik je otpad, bukvalno ce da lici na onaj period kad se Navaro raspadao u Barsi i kad su svi jedva cekali da se mucenje zavrsi.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Barcelona samo dovodi zvucna imena, a kao smanjuju budzet. Pa nije Mirotic tamo imao 12 miliona evra po sezoni.

 

Doduse, potpisi brace Hernangomez (ako je tacno) mi se bas svidjaju, domaci igraci, povratnici iz NBA, verujem da bi u svakom klubu mogli da budu starteri.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Borca said:

Yves Pons blizu rastanka sa Asvelom, igrac zeli da proba da se tokom leta domogne ugovora u NBA.

 

Lik zna samo da skoči metar, vratiće se iz Amerike prije nego što stigne tamo. Biće dobra opcija da ga neko pred početak sezone za relativno male pare pokupi kao fizikalca na 3/4.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto pinned and unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...