Jump to content

Evroliga prelazni rok 2023/24


Brat od Korneta
Message added by uvrnuto,

 Počeo je Early Bird za ELTV i uz promo code ELBIRD možete ostvariti 20% popusta na godišnju pretplatu, pa umesto 32 evra, za godinu platite 25,6 evra. ELTV važi i za EL i EK.
Striming direktno na tv-u: Available on Android TV, Apple TV and Samsung TV.

Za one koji su vešti sa VPN-om i znaju i imaju isti, ima fora da se ovaj ELTV uzme i za nešto jače od 10 evra. U vezi sa tim pišite @MrTwister.

Recommended Posts

@Zacool

 

To ces morati da vidis sa ljudima koji su ovde pisali da je on zaboravio kosarku.

 

Za razliku od njih, ja tako nesto nikada nisam napisao jer to ni ne mislim, u pitanju je jedan od najboljih i najskupljih trenera u EL. Takodje, svi ovi igraci koje sam naveo (Exum, LeDay, Punter, Nunnally) bi bili trazeni i da su odigrali sezone negde drugde, kao sto je za njih postojalo interesovanje i kada su dolazili u Partizan.

 

To sto ti zelis da ih predstavis kao Tripkovice i McCalebbe, a Obradovica kao Vujosevica je problem prevelike zavisnosti od mitova i kultova licnosti, ne moj.

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

Svakako da je i do trenera, samo sto nije samo do trenera.

 

Najvazniji deo njihovog ucinka ove sezone je njihov kvalitet (kao formiraranih kosarkaskih zvezda) i minutaza koju su dobijali (sto jeste do trenera). Kao sto je neko napisao, Punter bez lopte je sasvim drugi igrac.

 

Po meni su najbolji posao (kada se pogleda sastav sa kojim razpolazu timovi) uradili Baskonia i Zalgiris. Podbacili su Fenerbahce (uzasni promasaji u prelaznom roku), Efes (ne moram ni da objasnjavam), Armani, Virtus (smejurija od takmicarske ekipe sa toliko novca na raspolaganju) i Crvena zvezda (koliko puta su izgubljene dobijene utakmice?). Svi ostali klubovi su imali sezonu u granicama ocekivanog.

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, goldberg said:

Po meni su najbolji posao (kada se pogleda sastav sa kojim razpolazu timovi) uradili Baskonia i Zalgiris. Podbacili su Fenerbahce (uzasni promasaji u prelaznom roku), Efes (ne moram ni da objasnjavam), Armani, Virtus (smejurija od takmicarske ekipe sa toliko novca na raspolaganju) i Crvena zvezda (koliko puta su izgubljene dobijene utakmice?). Svi ostali klubovi su imali sezonu u granicama ocekivanog.

 

Ma nemoj? 😄 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Skaredno je sve to odusevljavanje projektom "sve sto vredi u Evropi se povezuje sa KKP", samo na razliciti nacin - jedni to podrzavaju jer im se ionako zivot svodi na taj klub, drugi to napominju da, kao, napomenu o kolikom se drzavnom projektu radi. Dakle, obe strane imaju svoju agendu.

 

Po meni su takve price nerealne, a ako su realne onda je u pitanju bolestina. U svakom slucaju je u pitanju skaredno nagadjanje.

Link to comment
Share on other sites

Mogu da ga jure i sa ovim sadasnjim sastavom, kao sto su ga jurili i Maccabi, Monaco, Fenerbahce ove sezone.

 

Ovo o cemu neki pricaju je pravljenje CSKA/Barce/Reala od KKP - tima kojem bi bio veliki neuspeh ako se ne plasira na F4.

 

To su dve potpuno razlicite stvari.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Kankkunen said:

Zaigrala mečka i pred Realovom kućom.

Sto dalje znaci da ce i Real traziti centra sto dalje znaci da ce cene na i ovako obogaljenom trzistu otici u crveno. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, fedor said:

Sto dalje znaci da ce i Real traziti centra sto dalje znaci da ce cene na i ovako obogaljenom trzistu otici u crveno. 

To je već u crvenom odavno ... ovo su dodatni udari, Tavares, Vasa, Vezenkov a možda bude još neko.

PAO krenuo preko bare po igrače, sad ostaje da vidimo čta će da urade.

Edited by Kankkunen
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto pinned and unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...