Jump to content

Game of Thrones - Izbori u FSS


Venger

Ko mislite da treba da bude novi predsednik FSS?  

69 members have voted

  1. 1. Ko mislite da treba da bude novi predsednik FSS?

    • Nemanja Vidić
      58
    • Dragan Džajić
      1
    • Nedimović
      1
    • Nenad Bjeković
      0
    • Neko drugi
      1
    • Ne zanimaju me izbori
      8


Recommended Posts

On 2/18/2023 at 7:10 AM, Venger said:

Ali kako najverniji spinuju, da je Vidic prozapadni kandidat hahhaha. Jbt koja je to komedija od tribine i svega.

Jok nego da biramo proistočnog kandidata. Pa ajde sad realno ko bolje igra fudbal odduvek i zauvek zapad ili istok? :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Miki28 said:

E nisam znao da su se razbacivali sa imenima, samo mi maloprije izletjelo za Baneta. 

 

Znaci rade 0-24 na max obrtaja. Boje se

Ma da, evo nabrojao je kolega iznad ko je sve figurirao, a mislim da je još neko pomenut.

 

U suštini, mafija je jaka i može da izgura i Jovanu Jeremić za predsednika saveza, ali da bi se fino pokrili potrebno im je neko jako a relativno aktuelno fudbalsko ime u timu podpredsednika kao pokriće, jer su Vidića podržali bivši reprezentativci.

 

Otud priče o Kolarovu i Banetu. Babović i slična boranija su nebitni.

 

Evo Rasim daje podršku Džajiću. Reče jednu zanimljivu stvar, koja će možda uticati na Piksijevu budućnost.

Quote

Druga stvar, isto tako bitna jeste da dobijemo rukovodstvo Saveza. Da konačno, više u jednoj ličnosti ne bude i selektor i neformalni predsednik FSS, jer smo to imali dosad. Ne postoji nijedan Savez koji je imao sličnu ili istu kombinaciju

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Eto Rasim zna znanje, pogodio čovek koren problema, koji nas dodouše odveo na SP, al ajde sada to i nije toliko bitno kada nismo mogli da igramo bar polufinale jelte :smiley33: No kada Džaja dođe vraćamo se na fudbalsku mapu sveta i svi će se ponovo plašiti evropskih Brazilaca ili Argentinaca :18: 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Barkley#34 said:

Ja ne znam zašto se ljudi čude što je Džajić pristao na ovu ulogu. On već godinama ćutke gleda Terzina muljanja u Zvezdi i sad se svi šokiramo što će umesto Terzi glumiti fikusa Nedimoviću. Kao, razočarao nas je. Otkud tek sad?

 

Veruj mi da malo koga je razočarao jer većina je znala za ovo iz tvog komentara kao i njegovom dilu sa SNS-om. I još samo da dodam u vezi toga što se neki ljudi pitaju kako neko može da navija protiv reprezentacije ili voljenog kluba, pa može kad je ovako sve zagađeno i kad je smrad koji se širi nepodnošljiv. 

Link to comment
Share on other sites

Pazi, drugar, kad pogledam koliko je smradova prodefilovalo kroz moj klub ili naš savez neuporedivo duže bih navijao protiv nego za.

 

Imaš tu dve solucije - jedna je da prestaneš da pratiš, što kažu odljubiš se, a druga je da odvojiš teren od uprave, što smo radili kad smo bili klinci pa nismo ni znali šta je to uprava, podržavaš ili kudiš ove s terena, po zasluzi, a ovim drugim uglavnom redovno spominješ majku i boriš se protiv njih kad god se ukaže prilika. I to ti je to.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Barkley#34 said:

Pazi, drugar, kad pogledam koliko je smradova prodefilovalo kroz moj klub ili naš savez neuporedivo duže bih navijao protiv nego za.

 

Imaš tu dve solucije - jedna je da prestaneš da pratiš, što kažu odljubiš se, a druga je da odvojiš teren od uprave, što smo radili kad smo bili klinci pa nismo ni znali šta je to uprava, podržavaš ili kudiš ove s terena, po zasluzi, a ovim drugim uglavnom redovno spominješ majku i boriš se protiv njih kad god se ukaže prilika. I to ti je to.

 

Nekad i navijanjem protiv kluba možeš raditi u njegovom interesu ako je to možda i jedini način da oteraš neke smradove i da će u budućnosti biti bolje klubu. Postoje i neke granice strpljenja koje kada se pređu čoveku sve dodija. A nekad i kad se zagrebe dno dolazi do otrežnjenja. Inače ovako stalno ćemo imati ringišpil.

Link to comment
Share on other sites

A sve to stoji ali realno ono što se radi u savezu utiče dosta i na teren u svakom pogledu tako da je sasvim legitimno to pitanje oko praćenja. Šta znam ja ću u slučaju da Piksi dobije nogu verovatno prestati da pratim. A repreznetacija i reprezentativni fudbal uopšte je nešto što najviše i pratim od sporta sveukupno. Ali kada kada je nešto zgovnano onda je to tako i ne vredi trošiti bilo kakvog vremena na to.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, DameTime said:

@Miki28

 

spacer.png

Koje proseravanje. 

Strahujemo za zdravlje, da ce pregurati i ovo ponizavanje, da je nekako nateran ili ucenjen. 

 

Pa samim tim, sto saradjuje sa ljudima koji su sad u klubu posle svega jasno govori o njemu. A ako imaju cime da ga ucenjuju a on mora da cuti i trpi, znaci da ni on nije 100% cist. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ni ja ne kapiram šta bi ovde bilo u metu, osim što se Nemanja maksimalno ogradio... Kapiram da ne želi da uvredi Džajića. Ali ko može čoveka od 75+ godina sa takvim imenom i karijerom iza sebe da "natera" da preuzme poziciju ako on to ne želi + ovaj deo sa ucenom. I slažem se ako imaju čime da ga ucenjuju to znači da se već valjao u tom blatu sa njima, tako da nije nikakvo opravdanje.

Link to comment
Share on other sites

Ma to je stil pisanja, kad nekog ne želiš na tom mestu ali nećeš da ideš đonom pa navodiš sto razloga i zašećeriš sve. Bitna je osnovna poruka da je on kao još jedno veliko ime ipak rekao ne Džaji i onima iza njega.

 

Pošto ni Matić nije imun na stranku velikog vođe (ne kažem da je unutra ali ima dosta kontakata sa njima), ovo liči na rat različitih struja, mešanje politike, mafije i fudbala bez jasnih granica između, tako da je sad baš zanimljivo da se vidi kako če vođa reagovati na sve i kako će preseći.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Kod nas se to baš kritičko mišljenje i stav totalno izgubio u javnosti. Jbg. Cenim da je Matić ovde bio preblag i da je maksimalno upakovao onoliko koliko je mogao za dotičnog da to izgleda kao saopštenje sa poštovanjem ali takođe i da se poruči nedvosmisleno ko je njegova opcija.

 

Ok ja to razumem donekle, ali mislim da je ovoga previše i da je jednim delom zbog toga što ljudi nisu odlučniji i direktniji i jeste ovako kakvo je stanje u državi. Ajde bar što se tiče sporta ja recimo mislim da je produktivno imati recimo kao u Engleskoj na Sky-ju ili BT Sportu u studiju goste koje se ne libe oštrije i konkretnije da iznose svoje stavove pa makar i da pogreše ali su bar njihovi a ne neke upakovane kao kritike a to na kraju ispadne ni na šta. 

Ubili su to ovde maksimalno i svi se kao nešto međusobno poštuju i cene trud i rad kod drugih. Niko ne sme da izađe i da oštrije porazgovara ili iznese svoj stav. Ona Arena je npr. najveća nebuloza koja se dogodila u poslednjih nekoliko godina u Srbiji vezano za sport. Toliko gostiju a ko da vlada jednoumlje. Ko da svi koji dođu tamo imaju naručeno šta treba da kažu. 

 

Pa na HRT-u u Hrvatskoj su te debate i gostovanja raznih sportista zanimljiviji a da ne pričam u Francuskoj, Engleskoj, Španiji gde nekada dolazi i do žešćih svađa u studiju između dve ili tri strane.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Neverovatna je naša priča eto i ovde na ovom forumu se sad rasdpravlja o motivima vidića ili matića o njihovom  eventualnom talu sa vlastima eto sad i o nenapadanju džaje a za to vreme se o radu terze,vazure i ostale bratije samo slege ramenima i kaže" to vam je Srbija".

E pa i u toj i takvoj Srbiji eto ima barem dvoje bivših igrača koji kažu da je situacija u fudbalu loša i hteli bi da je promene, i to je sav njihov greh, samo što prosečni Srbin ne voli promene i uvek analizira do sitnih detalja ko ih finansira, šta im je pravi cilj i još svašta nešto.

Onaj smrad Glišić je valjda iz UBa kao i Nemanja Matić a vrlo je uticajan u SNS tako da je mogao Matić lepo da se uvali a ne da bude trn u stopalu fudbalskoj mafiji         

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Barkley#34 said:

Ma to je stil pisanja, kad nekog ne želiš na tom mestu ali nećeš da ideš đonom pa navodiš sto razloga i zašećeriš sve. Bitna je osnovna poruka da je on kao još jedno veliko ime ipak rekao ne Džaji i onima iza njega.

 

Pošto ni Matić nije imun na stranku velikog vođe (ne kažem da je unutra ali ima dosta kontakata sa njima), ovo liči na rat različitih struja, mešanje politike, mafije i fudbala bez jasnih granica između, tako da je sad baš zanimljivo da se vidi kako če vođa reagovati na sve i kako će preseći.

NIsam siguran da Matić ima nešto sa SNS, nije ni bitno, ali samo treba da se pročitaju naslovi prorežmskih medija i da se vidi da nešto ne štima. Sa jedne strane su Novosti koji vuku ka Džajiću, pa i B92, a sa druge prave neki balans ili se ne oglašavaju. Jako čudna situacija, ali ja mislim da je problem u tome, kao što sam već i posao, da niko neće smeti da krene sa đonom, i da će najviše da prenose samo tuđe izjave, bez nekog očiglednog mešanja.

 

Vidić je napravio takav zemljotres sa kandidaturom, ali mislim da će se srušiti samo niži spratovi u pod savezima.

 

Jako zanimljivo će biti na kraju.

 

Ono Matićeva objava je dokaz da se i Džajić lomi i da polako putevi vode ka Zvekiju, mada mislim da on tu nije sam.

 

Kokice.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Green23 said:

E moj Bane, posle onoga što su ti uradili, ti opet sa njima. Neka, taman da se ovom kandidaturom Vidiča vidi ko je ko i ko je za koga.

 

Pa Ivanovic je vise puta bio na spisku podrske velikom vodji, a koliko sam nacuo ima neke kombinacije sa Nedimovicem, znaju se od ranije.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...