Jump to content

Game of Thrones - Izbori u FSS


Venger

Ko mislite da treba da bude novi predsednik FSS?  

69 members have voted

  1. 1. Ko mislite da treba da bude novi predsednik FSS?

    • Nemanja Vidić
      58
    • Dragan Džajić
      1
    • Nedimović
      1
    • Nenad Bjeković
      0
    • Neko drugi
      1
    • Ne zanimaju me izbori
      8


Recommended Posts

Iako mi se mnogo toga ogadilo što se tiče Zvezde, moram sutra da se pojavim na stadionu protiv Čukaričkog. Lepo bi bilo da istok i zapad skandiraju - Nemanja Vidić. Da se razumemo ne mislim da je Nemanja čudotvorac, da ima čarobni štapić, samo mi je drago kad se bar malčice zaljulja kurtomurtovski sistem, kad znaš da vođa vileni, da se otkriju oni što su skrivali da su podguzne muve, da ljigavci još jednom pokažu da su ljigavi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je Lazović prvi od aktuelnih igrača reprezentacije koji je podržao Vidića.

Quote

 

I bez pitanja Darko Lazović je želeo da se izjasni o najavi kandidature Nemanje Vidića za predsednika FSS.

- Krivo mi je da neko može da zameri Nemanji Vidiću što hoće da bude predsednik. Ne postoji bolje rešenje od igrača sa takvom karijerom iza sebe. Nadam se da će ljudi koji odlučuju da se opredele za njega.

 

Naravno ovo može da mu bude i kraj igara za reprezentaciju. Videćemo.

  • Like 9
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Dosao sam samo da kazem - Dzajicu... pizdo! 

 

Ni prvi ni poslednji veliki sportista koji nakon karijere postaje mali covek. Pa da li je moguce da toliko mozda i/ili obraza nemas da ti ne padne na pamet "hej, sta cu ja tu da se guram i glumim nesto, budem marioneta, ja sam Dragan Dzajic!" 

 

Uvek ces biti i ostati veliki igrac u istoriji fudbala, u istoriji Crvene zvezde, ali ako dozvolis da ti ovako zloupotrebljavaju ime onda si postao nula od coveka. Kao da nije dovoljno sto te Terzic vec zloupotrebljava... 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kooineeperk said:

Dosao sam samo da kazem - Dzajicu... pizdo! 

 

Ni prvi ni poslednji veliki sportista koji nakon karijere postaje mali covek. Pa da li je moguce da toliko mozda i/ili obraza nemas da ti ne padne na pamet "hej, sta cu ja tu da se guram i glumim nesto, budem marioneta, ja sam Dragan Dzajic!" 

 

Uvek ces biti i ostati veliki igrac u istoriji fudbala, u istoriji Crvene zvezde, ali ako dozvolis da ti ovako zloupotrebljavaju ime onda si postao nula od coveka. Kao da nije dovoljno sto te Terzic vec zloupotrebljava... 

Možda duguje ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Kooineeperk said:

 

Onda je jos manji covek. 

 

1 hour ago, Perkos2 said:

Dragan džajić odavno ne postoji ostala je samo Prica o nekadašnjem igraču

 

Kroz glavu mi prolaze golovi Realu, dueli sa Kamačom, isključenje protiv Karl Cajza, utakmica sa Švedskom u Zagrebu, dueli sa Trajčetom Kovačevim u Nišu..e moj Džajo...Džajo Tole..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Polivalentni Stevica said:

Sad me ne bi nimalo iznenadilo da Piksi dobije otkaz,zna se ko će aktivno raditi na tome.

 

Velike su šanse da Piksi ode ako Džajić bude izabran. 

Ali, koga je to u Srbiji briga. Bitno je da interesne grupe budu zadovoljne.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Džajić će, ako bude bio izabran, biti samo maketa za slikanje.

 

Odlučivaće o svemu potpredsednici, a na osnovu Firerovog aminovanja njihovih "odluka".

 

A Piksi još uvek dobro stoji u njegovim očima, mada je Stevica u pravu, Stanković čeka ko zapeta puška.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Koliko god sam bio protiv onako spektakularnog hapsenja Dzajica pre 10-15 godina, toliko sam i sad protiv njegove kandidature za celo FSS.

 

Ukratko.

Svako ko je krao treba da odgovara. A krali su i nasi (FKCZ) i FKP.

Protivnik sam samo senzacionalizma u svemu tome. Samo suditi po zakonu, bez izuzetaka (znam da trazim previse 😄)

Coveka je amnestirao Tomislav Nikolic na predlog AV.

Dzajic je dozivotni duznik AV, i uradice sve sto mu AV kaze. Jednim izrazom, "lak za manipulaciju". A takav i treba rezimu.

Povrh svega Dzajic ima 77 godina....

Sa druge strane je Nemanja Vidic u najboljim godinama za menadzera. Tesko se moze uceniti (ne kazem da ne moze, ali tesko). Legenda FKCZ i FCMU. Poznat u Evropi.

 

Pametnom dosta!

Edited by marko_pantelic
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Lepo je kad ljudi drže za sebe da su pametni, ali treba uzeti u obzir da možda nisu dovoljno obavešteni.

 

Ne postoji čovek u javnom prostoru bez fleka iz prošlosti, a Vučić je tokom godina izgradio naročit fetiš da šilji patku na tim "neukaljanim uglednim" pojedincima. 

 

Svi znamo da je Šutanovčev pašnjak malo i Vidićev. Katastarske knjige mogu da budu jako zanimljivo i informativno štivo. A naš Nemanja nije bio imun na ozbiljne projekte sa nekim ozbiljnim ljudima, na nekim jako popularnim sportsko-rekreativnim destinacijama. Prema tome, ako je Nemanji zaista stalo do srpskog fudbala, on će u nekom trenutku morati da savije šipke i paktira sa đavolom. A pretpostavljam da je to već dogovoreno i da je neki "nacionalni koncenzus za spas srpskog fudbala" iza ćoška, samo što nije obelodanjen. 

 

U suprotnom nas čeka povlačenje kandidature ili standardna kurir/informer kampanja u kojoj će se otkriti detalji o luksuznim kondominijumima na prestižnim vračarskim i zlatiborskim lokacijama. Hebigica.  

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Odluka je usvojena na sednici Izvršnog odbora, u utorak.

„Fudbalski savez Regiona istočne Srbije zvanično podnosi kandidaturu Dragana Džajića za predsednika FS Srbije, u mandatnom periodu 2022. – 2026. godine, za Skupštinu Fudbalskog saveza Srbije, koja će biti održana 14. marta 2023. godine“, stoji u saopštenju sa fudbalskog istoka

 

Ni na istok, ni na zapad 😁

Link to comment
Share on other sites

Quote

U izjavi dostavljenoj medijima, Vidić kratko kaže...

“Uprkos pričama koje kruže želim da istaknem da nisam odustao od kandidature i da imam potpise pet delegata kao uslov za zvaničnu kandidaturu. Oni su me podržali još pre spekulacija o kandidaturi Dragana Džajića. Nažalost, pritisci su veliki kako na delegate tako i na potencijalne članove mog Izvršnog odbora“, saopštio je Vidić.

 

Uz napomenu da je i dalje uz igri, uprkos protivljenju pojedinih ljudi iz fudbalske javnosti, pre svih...

“Ne vidim zašto je problem moja kandidatura i želim da istaknem da iza svega stoji Zvezdan Terzić koji očigledno želi da posvađa sve Zvezdine legende. Ja ne odustajem, kao što nikad nisam“, završio je Vidić.

 

I komentar Bate Mirkovića.

 

Quote

“Stekao sam utisak da se dižu kuka i motika samo da ne bi Vidić bio. Kad čujem takve stvari, moram da pitam: ’Hajde da čujemo zbog čega Nemanja Vidić ne bi bio? Je l' čovek čestit? Ima li ima karakter, fascinantno ime i prezime?! Mi na njegovoj poziciji nismo imali boljeg nikada. Pričamo o fudbalskoj karijeri. Ima izuzetnu reputaciju, ne samo u Engleskoj, nego u celoj Evropi. Da li je moguće da kao narod ne možemo to da prepoznamo?“, pita se Mirković u intervjuu za Sportski žurnal.

Daleko od toga da ima nešto protiv Džajića, naprotiv...

 

“Jedno od najvećih fudbalskih imena na ovim prostorima... Ja se i dalje nadam da Nemanja neće imati protivkandaidata. Na kraju krajeva, Vidić je njegovo dete. To bi bio protivprirodni blud da vidim jednog protiv drugog! Ja njih vidim zajedno u timu! Ne vidim ih podeljene. Ili opet mora po onom starom lošem srpskom: Daj da se probrojimo, daj da se razdelimo, ko će za koga“.

 

Uverava Mirković: neiskren je svako ko govori da srpski fudbal nema problema sa kojima treba da se rve. Od suđenja, pa prakse da igrači prilikom transfera opraštaju dugove klubovima – što govori o nepoštovanju ranije dogovorenog – odnosa prema trenerima, odnosa večitih među sobom, sa Savezom...

“Bio sam akter svih stvari unazad 10 godina i kao igrač i kao funkcioner i kao trener i ne mogu da se složim da je sve sjajno i bajno. Na kraju krajeva, pre četiri godine izašao sam iz našeg fudbala kao trener Partizana jer sam u toj godini doživeo svakakva ’burgijanja i silovanja’ sa svih strana, od smešnih i sumnjivih utakmica, preko nekih sudija, samozvanih veličanstvenih ili kaznenih ekspedicija, koji su ti se smejali u lice i izrugivali. To su stvari koje pamtim. Ja sam ostao u tom danu, verujte mi“.

 

A šta kaže o tome što su fudbalski vlastodršci u Srbiji često umeli da kao argument potežu Vidićevo neiskustvo?

“Pre par godina je bivši predsednik (Slaviša Kokeza, prim.aut) izjavio da na toj poziciji ’ne treba da se uklizava ili dribla, nego da su potrebni neki drugi kvaliteti’. Koji su to kvaliteti koji su potrebni za vođenje Saveza ili da bi se učestvovalo u nekim klupskim strukturama? Neka neko kaže! Neka izađu ti šmekeri i kažu koji su to kvaliteti? Garantujem da kvalitete na koje su mislili ili aludirali neće od pojedinih ljudi nikad dobiti“.

 

Za kraj...

“Ima 83 delegata, izvoli i biraj. Mislim da je narod već izabrao, ali nije u mogućnosti da glasa u Skuštini“, završava Mirković javljanje Žurnalu.

 

Inače, Džajić je sigurno predsednik, tu više nema nikakve sumnje. I probijanje novog dna u FSS, iako sam mislio da posle Kokeze nema dublje. I da, Džajiću pizdo.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dzistrou said:

Lepo je kad ljudi drže za sebe da su pametni, ali treba uzeti u obzir da možda nisu dovoljno obavešteni.

 

Ne postoji čovek u javnom prostoru bez fleka iz prošlosti, a Vučić je tokom godina izgradio naročit fetiš da šilji patku na tim "neukaljanim uglednim" pojedincima. 

 

Svi znamo da je Šutanovčev pašnjak malo i Vidićev. Katastarske knjige mogu da budu jako zanimljivo i informativno štivo. A naš Nemanja nije bio imun na ozbiljne projekte sa nekim ozbiljnim ljudima, na nekim jako popularnim sportsko-rekreativnim destinacijama. Prema tome, ako je Nemanji zaista stalo do srpskog fudbala, on će u nekom trenutku morati da savije šipke i paktira sa đavolom. A pretpostavljam da je to već dogovoreno i da je neki "nacionalni koncenzus za spas srpskog fudbala" iza ćoška, samo što nije obelodanjen. 

 

U suprotnom nas čeka povlačenje kandidature ili standardna kurir/informer kampanja u kojoj će se otkriti detalji o luksuznim kondominijumima na prestižnim vračarskim i zlatiborskim lokacijama. Hebigica.  

 

 

Koliko god se trudio da ovakvim pisanjem kažeš svi su isti - evo i Nemanja je isti i on je gradio, ni malo nećeš umanjiti ni igračke ni ljudske kvalitete Nemanje Vidića. Sve što je Nemanja gradio, ako je gradio, gradio je od svojih para. Jednostavno on i nema neke značajnije investicije u Srbiji, tako da i kurir i infomer mogu komotno da ga uhvate za onu stvar.

 

Hebigica.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...