Jump to content

Game of Thrones - Izbori u FSS


Venger

Ko mislite da treba da bude novi predsednik FSS?  

69 members have voted

  1. 1. Ko mislite da treba da bude novi predsednik FSS?

    • Nemanja Vidić
      58
    • Dragan Džajić
      1
    • Nedimović
      1
    • Nenad Bjeković
      0
    • Neko drugi
      1
    • Ne zanimaju me izbori
      8


Recommended Posts

Citava ova prica oko ne-izbora Nemanje Vidica i izbora Nedimovica za predsednika i Dzajica za njegovog fikusa, se lako moze i treba svesti na reci Gorana Markovica izrecene kroz Mikija Manojlovica u filmu "Tito i ja": Pa to je...pa to nije...pa mi smo degenerici.

Kada Muhamed Ali jos bese Kasijus Klej usao je u jedan restoran da ruca. Nedugo nakon sto je na Olimpijskim igrama u Rimu osvojio zlatnu medalju u boksu. Usao je u restoran ciji je vlasnik bio belac,a na snazi su bila pravila o segregaciji. Ipak,sampion je seo za sto i cekao da poruci. Sa sobom je poneo zlatnu medalju. Prisla mu je konobarica i rekla: "O, olimpijski sampion je poneo svoju zlatnu medalju...ne sluzimo c**e ovde". "To je u redu. Njih ne jedem" odgovorio je Klej. "Gladan sam,jescu",dodao je.

Gazda lokala je rekao da ne moze. Klej izasao napolje,verovatno u sebi rekao nesto poput je*ite se i bacio zlatnu medalju koju je osvojio za SAD u reku. Nije hteo da bude "puppet". A mogao je da lize Nixonu muda i bude americki omiljeni "obojeni".

Zato je "najbolji srpski fudbaler svih vremena" pristao da lize jaja Vucicu. Dzaja je legenda i Dzaja nije gadljiv. A mi smo "ponosni Srbi",a Ameri su "glupi i degenerisani". Nazdravlje nam!

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Dđaja je legenda ali je i krimos zbog čega ga šetaju kao lutku. Vidić je takođe legenda pa ne liže jaja Vučiću. Da generalizujemo na osnovu njega?

 

Isto tako, i konobarica i njen gazda su Ameri ali su usput i degenerici. Kao i mnogi koji su mislili kao oni. Hoćemo li na osnovu njih da izvlačimo generalizacije?

 

Meni je za sada dovoljno to što je Vidića podržao značajan broj mlađih bitnih igrača iz relativno bliske prošlosti. Koliko će njih ostati čisti za deset ili petnaest godina ne znam, ali su se sada suprotstavili uvezanoj gerijatrijsko-lopovskoj mafiji. A to nije mala stvar u ovoj zemlji.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ko zna možda se i Nedimoviću dogodi nešto pa bude morao na neku operaciju ili rehabilitaciju, npr pojavi se neka bolest gde mora hitno da se reaguje i zahteva duži oporavak? Šta bi smo onda radili? Ko je zamenik potpredsednika? :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, dzoneee said:

Ko zna možda se i Nedimoviću dogodi nešto pa bude morao na neku operaciju ili rehabilitaciju, npr pojavi se neka bolest gde mora hitno da se reaguje i zahteva duži oporavak? Šta bi smo onda radili? Ko je zamenik potpredsednika? :classic_biggrin:

Bata Djora....

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dzoneee said:

Ko zna možda se i Nedimoviću dogodi nešto pa bude morao na neku operaciju ili rehabilitaciju, npr pojavi se neka bolest gde mora hitno da se reaguje i zahteva duži oporavak? Šta bi smo onda radili? Ko je zamenik potpredsednika? :classic_biggrin:

Nedimovic prvi potpredsednik fudbalse vlade. PPFV 😄

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Barkley#34 said:

Sva sreća pa je Nedimović tu inače šta bismo radili dok se Džaja oporavlja?

Ko je iz Sremske Mitrovice može da potvrdi da je Nedimović čovek koji ne voli veliku medijsku pažnju i da on najviše voli da radi pošten posao iz pozadine. Zbog toga treba samo još više ceniti taj nesebičan potez Nedimovića da uskoči posle operacije. Inače je Džajić poludeo kad je baš na dan izbora saznao od lekara da mora na operaciju, jedva je čekao da počinje posao kao predsednik saveza. 

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Milko Miller said:

Ko je iz Sremske Mitrovice može da potvrdi da je Nedimović čovek koji ne voli veliku medijsku pažnju i da on najviše voli da radi pošten posao iz pozadine. Zbog toga treba samo još više ceniti taj nesebičan potez Nedimovića da uskoči posle operacije. Inače je Džajić poludeo kad je baš na dan izbora saznao od lekara da mora na operaciju, jedva je čekao da počinje posao kao predsednik saveza. 

 

 

:classic_biggrin:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Redstar0356 said:

Nedimovic prosle godine bio strucnjak za poljoprivredu a sad za fudbal. Bas me zanima da li bi smeo da na primer dodje na operaciju kod nekog ko je pre godinu dana bio racunovodja a sada je hirurg, ili da mu auto popravlja it strucnjak

A uz to je završio pravni fakultet. Pravi polimat, Da Vinči modernog doba. Čast mi je da je takva ličnost predsednik našeg fudbalskog saveza. Pardon, potpredsednik. Suviše je on skroman da bi prihvatio predsedničku poziciju. 

Edited by Milko Miller
  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Vladimir Jugović o izborima u FSS

Quote

Da li ste pratili nedavne izbore za predsednika Fudbalskog saveza Srbije? Kako komentarišete ono što se dešavalo?

– Jednom rečju – simptomatično. Ista ekipa koja je bila protiv Den Tane kada je 2008. godine postao predsednik Crvene zvezde sada je bila protiv Vidića – rekao je Vladimir Jugović za Danas.

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...