Jump to content

Game of Thrones - Izbori u FSS


Venger

Ko mislite da treba da bude novi predsednik FSS?  

69 members have voted

  1. 1. Ko mislite da treba da bude novi predsednik FSS?

    • Nemanja Vidić
      58
    • Dragan Džajić
      1
    • Nedimović
      1
    • Nenad Bjeković
      0
    • Neko drugi
      1
    • Ne zanimaju me izbori
      8


Recommended Posts

Ovo što se sad naziva FKCZ odavno je oteralo svaku igračku legendu iz kluba. Nema Deja, Piksija, Jugovića, Pančeva, Robija, Belodedića skoro pa nikad na Marakani, mali Dika je tu i tamo, Šaban ne dolazi sve manje i Binić a ni od sledecd generacije nema Mitka, Rista  Đorovića, Drulića  ali su tu "mita mandov" i negić i još par "mladenovića" Dobro i da postojimo tj postojimo isključivo zbog podrške AV, nažalost. I sad očekivati da oni seku granu na kojoj sede je utopija, boriće se svim sredstvima da ne dođe Vidić na čelo saveza pošto je to prvi korak za njihovo hapšenje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Polivalentni Stevica said:

Mladenoviceva izjava je stav kluba.Dobro svi znamo kad se digne halabuka oko necega,Terzic pobegne u misju rupu.

Mene brine sto su za sada samo Pjanovic i Muslin istupili od Zvezdasa.

 

Koromana ne racunam,valjao se sa njima u tom blatu,pravio kombinacije,pa kad je izbacen,poceo da glumi moralnu licnost.

Ne znam na sta mislis kod Koromana, ne secam se da je bio angazovan negde funkcionerski.

 

Jeste bio trener u omladinskoj skoli, ali to nije pozicija sa koje moze da se nesto mulja.

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Venger said:

Ne znam na sta mislis kod Koromana, ne secam se da je bio angazovan negde funkcionerski.

 

Jeste bio trener u omladinskoj skoli, ali to nije pozicija sa koje moze da se nesto mulja.

Koroman nije bio funkcioner,ali je klasican lesinar.Godinama je dobijao platu od Zvezde iako nije bio zaposlen u njoj duze vreme.Na sav glas hvalio svoga druga Terzica kako je najsposobniji fudbalski radnik i slicno pa je odjednom promenio plocu i postao neki borac za pravdu.Isla je carsijska prica da ga je Terza ispalio za neki tal..

Itekako moze da se mulja u mladjim kategorijama,ne nesto krupno,ali moze.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ćira said:

Ja mislim da su svi oni postali politički teret velikom duhu koji ne zna kako da ih se resi. Može da se desi da Vidić bude idealan izbor za njega i da kaže eto izabrali ste njega sada je on odgovoran ja više nisam. 
A Nemanji treba min 20 saradnika od integriteta da nešto pokrene. Niko ne može sam ništa da uradi kakav god čovek bio. Niko nije toliko sposoban. Najveća zabluda u Srba je da će neki vodja doći i sve srediti i tako već vekovima. Tim ljudi koji uspostavljaju sistem je jedino moguće rešenje. 

Mnogi su njemu teret ali dok ima neke koristi od njih (finansijske, podršku, rad na terenu...) mora da ih čuva.

 

Da je barem 20 saradnika. Pomenuo sam već, čak i da bude izabran, zamisli hordu poznatih i manje znanih lokalnih lešinara koji će da ga buše i traže usluge za podršku. A nemaš kime da ih zameniš jer su svi ili uvezani ili im je zaprećeno. Da ne pričam o tome kad krenu da šire zlo po medijima, čuvajući svoje zadnjice.

 

Ali, jbg, od nečeg mora da se počne da se menja, neka to bude od vrha.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Barkley#34 said:

Mnogi su njemu teret ali dok ima neke koristi od njih (finansijske, podršku, rad na terenu...) mora da ih čuva.

 

Da je barem 20 saradnika. Pomenuo sam već, čak i da bude izabran, zamisli hordu poznatih i manje znanih lokalnih lešinara koji će da ga buše i traže usluge za podršku. A nemaš kime da ih zameniš jer su svi ili uvezani ili im je zaprećeno. Da ne pričam o tome kad krenu da šire zlo po medijima, čuvajući svoje zadnjice.

 

Ali, jbg, od nečeg mora da se počne da se menja, neka to bude od vrha.

Sve napisano je tačno ali se mora nešto uraditi da to zlo prestane. Nadam se da Vidić dobro zna u kakvo blato ulazi i šta sve treba da uradi kako bi se stanje u fudbalu normalizovalo. Puna podrška i veliko strpljenje je ono što mu mi ljubitelji sporta i fudbala moramo pružiti. Oni drugi su već krenuli da ga miniraju.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Сан сам проживео на „Маракани“. Нисам као клинац сањао дрес Манчестера или Реала већ дрес Звезде, капитенску траку на руци и гол Партизану! И све сам то остварио… Једино што нисам, а о чему сам као клинац маштао у Ужицу, било је да после поготка против црно-белих отрчим на северну трибину и – не вратим се на терен. Али, да поновим, Звезда је сан, а Манчестер је доказивање, професионализам…“

 

Jbt jel moguce da se nazivas najvernijim navijacem Zvezde a ne podrzis ovakvog nekoga.

Nadam se da ce Delije pruziti podrsku Vidicu.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Borky said:

Nadam se da ce Delije pruziti podrsku Vidicu.

 

Za to ne moraš da se brineš ... hoće ...

Čudi me da nisu gurnuli Duleta Savića sa sve Z majicom kao protivkandidata Vidiću ...

 

Ako ne nadju nekoga ko će Vidiću na crtu, ići će plan B ... pustiće ga na čelo saveza, pa onda će preko svojih igrača u istom početi saplitanje,onda ide polivanje po medijima,pa skandiranje sa severa i juga,pa malo udružena saopštenja Terze i Vučele u stilu "esam vam reko" i tako dok mu se ne smuči i ne digne ruke od ćorava posla ,,,

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, mare80 said:

pa skandiranje sa severa i juga,

Teško je da će se ovo desiti. Zato i ćute kao pi.ke, pošto im je ovo najnezgodniji scenario koji su mogli da zamisle. Ako oni pokušavaju da izvuku Džajića iz naftalina, onda to samo govori u kakvom su problemu. Ako to ne uspeju, a iskreno sumnjam u to Džajić, nije baš najbolje, onda će ići na neki pokušaj polarizacije.

 

Međutim, najverovatniji scenario je da neće ništa uraditi, i pustiti druge da završe posao umesto njih. Odnosno, da svakako savezi neće dati podršku Vidiću, oni će ili glasati za njega ili neće glasati, i to je to.

Inače i Basta i Vermezović podržali Vidića.

 

Okuka podržao Nedimovića 🤣

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nemanja Vidic normalno, vrijeme je da jedna postenjacina bude u FSS i da se sklone ( daj Boze pozatvaraju ) ove lopovcine i krimosi koji su sada u strukturama kako FSS tako i u klubovima.

 

Njega na celo ali isto tako i da se nadje uloga za jos jednog velikog asa, Vladimira Jugovica. 

 

Tek sa njima u FSS mozemo se nadati nekim korenitim promjenama.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mislili ste da zajebete posten narod, ali Zeks Pantic vas je sve provalio. Ovo je sve jedna velika obmana i Vidic je prikriveni kandidat SNS-a na zadatku da nastavi organizovano unistavanje Partizana. Sve je farsa! Vidic da dodje kod njega da odrade intervju ako sme.

 

 

Koliko je ovo luda glava 😄

Edited by threepwood
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, threepwood said:

Mislili ste da zajebete posten narod, ali Zeks Pantic vas je sve provalio. Ovo je sve jedna velika obmana i Vidic je prikriveni kandidat SNS-a na zadatku da nastavi organizovano unistavanje Partizana. Sve je farsa! Vidic da dodje kod njega da odrade intervju ako sme.

 

 

Koliko je ovo luda glava 😄

Bukv mi drug juče poslao sve to od reči do reči sem što nije pominjao uništavanje Partizana nego je rekao da je Vidić izgovor da se kaže da je liga regularna kad/ako Zvezda ne osvoji titulu u nekoj od narednih sezona. Dokaz za to ne bi dozvolili Petriću i Stanojeviću da podrže Vidića da nije SNSovac

Edited by Урош19
Link to comment
Share on other sites

On 2/13/2023 at 2:53 PM, Perkos2 said:

Ovo što se sad naziva FKCZ odavno je oteralo svaku igračku legendu iz kluba. Nema Deja, Piksija, Jugovića, Pančeva, Robija, Belodedića skoro pa nikad na Marakani, mali Dika je tu i tamo, Šaban ne dolazi sve manje i Binić a ni od sledecd generacije nema Mitka, Rista  Đorovića, Drulića  ali su tu "mita mandov" i negić i još par "mladenovića" Dobro i da postojimo tj postojimo isključivo zbog podrške AV, nažalost. I sad očekivati da oni seku granu na kojoj sede je utopija, boriće se svim sredstvima da ne dođe Vidić na čelo saveza pošto je to prvi korak za njihovo hapšenje.

Mali Dika nije tu. To sto se pojavi na nekoj godisnjici Barija ili ispracaju Sinise je nesto drugo. Terza da moze odjebao bi ga kao ostale pomenute.

Link to comment
Share on other sites

Moj licni stav je da sam za Nemanju na celu FSS ali ga ne bih previse romantizovao. Sav nas optimizam se zasniva na jednom njegovom pismu, tako da bih ostao blago rezervisan pre nego sto uopste stupi na funkciju i pokaze da li ume. Toliko puta smo se opekli kad su sportisti u pitanju, i ne bih da generalizujem ali u mojoj knjizi fudbaleri i ne spadaju bas u najbistriju felu. Naravno, sva podrska njemu na celu saveza narocito ako se zna ko je s druge strane i bolje resenje trenutno nije ponudjeno, ali iskustvo me uci nema razloga da se bilo ko hajpuje pre nego sto to zasluzi (a kad zasluzi to cu prvi da radim). 

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...