Jump to content

Game of Thrones - Izbori u FSS


Venger

Ko mislite da treba da bude novi predsednik FSS?  

69 members have voted

  1. 1. Ko mislite da treba da bude novi predsednik FSS?

    • Nemanja Vidić
      58
    • Dragan Džajić
      1
    • Nedimović
      1
    • Nenad Bjeković
      0
    • Neko drugi
      1
    • Ne zanimaju me izbori
      8


Recommended Posts

Ova pet delegata su potpisali podršku za Vidica (minimalan broj da bi kandidatura uopšte bila i moguća): 

 

Branko Babic - trenerska organizacija

Zoran Filipovic - skaut u FSS

Dragoljub Vukadinović - Metalac Gornji Milanovac

Todor Petković - FK Novi Sad 

Mirko Poledica - predsesnik udruženja fudbalera “Nezavisnost”


Interesanto je da je dobio podršku Babića koji je delegat kao clan Fudbalskog Saveza Beograda koji su javno podržali kandidaturu Džajića.

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Milko Miller said:

Ova pet delegata su potpisali podršku za Vidica (minimalan broj da bi kandidatura uopšte bila i moguća): 

 

Branko Babic - trenerska organizacija

Zoran Filipovic - skaut u FSS

Dragoljub Vukadinović - Metalac Gornji Milanovac

Todor Petković - FK Novi Sad 

Mirko Poledica - predsesnik udruženja fudbalera “Nezavisnost”


Interesanto je da je dobio podršku Babića koji je delegat kao clan Fudbalskog Saveza Beograda koji su javno podržali kandidaturu Džajića.

 

Upoznao sam jednom prilikom Filipovica, deluje kao normalna i fina osoba. A i bio je Nemanji prvi trener u Zvezdi, ne ide drugacije.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, deez nuts. said:

Taj je vec dosta uradio za srbski fudbal kada je bio predsednik Metalca i clan uprave na pasnjaku u isto vreme.

Da tacno je. Ali tu nije bio samo on vec i Hajduk, Smederevo, Bsk, Borac…. Tako da i da nije radio to sto je radio isto bi bilo.

Kasnije se posvadjao sa Karadzicem i javno govorio o pranju para u FSS izmedju ostalog kod pravljenja kuce fudbala u Pazovi.

Link to comment
Share on other sites

Veliko je pitanje i da li se Dzajic stvarno kandidovao. Coveka nema apsoultuno nigde da nesto izjavi, cak nije ni predao kandidaturu, nego ga je navodno kandidovao FS Beograda. Ne znam kakva su pravila, da li uopste mogu oni da ga kandiduju. Sve ovo mi deluje kao Źvalin pritisak na Dzajica, a i na ove ostale ljude poput Ivanovica i Kolarova. 

Link to comment
Share on other sites

Ja lud pa pročitao ovo, al majke mi više se i ne nerviram kad vidim ovako nešto. Ne vredi jednostavno. Samo bezveze trošim svoje živce na budale.

 

Nego naslov kaže jedno a on od tih 1000 razloga ni jedan nije naveo :lol_2: Ja ne verujem u kakvoj mi zemlji živimo i ovo mislim u retoričkom smislu. Inače realno kad pogledaš jasno je sve. Nek se ljuti ko hoće ali prosečan čovek u Srbiji je neinteligentno ljudsko biće, ubijeno u pojam to je tačno ali pre svega neinteligentno. Jbg, ali tako je kako je. 

Pogledajte npr. ove medije kakve naslove i kakve članke oni izbacuju dan za danom. To je takvo vređanje inteligencije da ne može direktnije biti. A kako čoveku nešto da povrediš kada on to maltene i ne poseduje, prosta stvar.

 

Ceo ovaj članak je takvo vređanje inteligencije za onog ko je ima da jednostavno ne može jasnije biti. Ni da nacrta neko bolje od ovoga ne može.

Edited by dzoneee
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...