Jump to content

Game of Thrones - Izbori u FSS


Venger

Ko mislite da treba da bude novi predsednik FSS?  

69 members have voted

  1. 1. Ko mislite da treba da bude novi predsednik FSS?

    • Nemanja Vidić
      58
    • Dragan Džajić
      1
    • Nedimović
      1
    • Nenad Bjeković
      0
    • Neko drugi
      1
    • Ne zanimaju me izbori
      8


Recommended Posts

Pre nekih godinu dana i jače verovatno, dok sam se nervirao i pratio šta ova bagra na vlasti radi, uhvatio sam ovog Nedimovića jednom na tv-u. Bio je gost na onoj novoj Insajder televiziji. Pojma nemam, zaboravio sam o čemu je tačno bilo reči i zašto su ga zvali, ali nešto jeste oko poljoprivrede pošto je tada bio valjda ministar za taj sektor. Taj čovek je toliko glup, ali zato još više bahat i bezobrazan, da ako se njegova struja izabere to će biti cirkus u fudbalskom savezu. Ma koliki cirkus da je bio do sada, ovaj ima da digne to na novi nivo. Smem da se kladim u to.

 

On je toliko bezobrazan i kao nešto sarkastičan a glup, glup, glup, znači klasičan onaj podguzni stranački isrpdak, iskompleksirani. Ovo iz teksta što u podrugljivom smislu provlači famoznu demokratiju, a kod njih d od demokratije nema, ma ni trećinu d, to je isto radio i kada je bio gost tada kada sam ga jednom samo video iako veze nije imalo to što priča o čemu je pozvan naravno odmah je bio ispinovao nešto tipa "a ONI...". Došao da priča o poljoprivredi a minut ako je pomenuo nešto vezano za to.

 

Čovek prosto ima taj talenat da preko tv-a ti izazove nagon za nasiljem. Eto to je ono što ja imam da kažem o našem potencijalnom predsedniku fudbalskog saveza.

Edited by dzoneee
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nedimović je tu isključivo da se novac iz FSS i klubova prelije u džepove zna se već koga ...

On tu nije ni planiran da nešto organizaciono rešava u savezu ... za to će biti zaduženi Vodjini operativci Terza,Vučela i njihovi lokalni klonovi ...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Polivalentni Stevica said:

Bosko Djurovski je podrzao Dzajica sto je i bilo ocekivano.I usput baljezga o modelu 20-20-20 i kako Vidic treba da se dokaze prvo,a da su Dzajine godine najbolje za predsednikovanje.

Gotivim Boska,ok je sto pruza podrsku svom prijatelju,ali ne treba mu ovo lupetanje.

 

I on je Terzicev vojnik. Na sve to limitiran u glavi, da ne upotrebim ruzniju rec, jedva recenicu sastavi. Nema nista gore od matoraca koji ne znaju kada je vreme da se sklone.

Link to comment
Share on other sites

Džaja je stvorio puno igrača dok je bio glavni u Zvezdi, mnogi od njih ga doživljavaju kao svog oca i ne bi ni danas znali da pređu ulicu u BG bez njegovog odobrenja. Boško je jedan od takvih tipova a sličan je i Pižon, nisu kvarni i lopine ali su odani vojnici Dragana Džajića. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

A takođe su fino zakopali i srpski fudbal. Ne mislim neki od njih direktno svojim nekim nedelima, ali ćutanjem i odobravanjem šta lopine u srpskom fudbalu rade da. E sad ja razumem nepobitnu činjenicu da je sistem takav i da bi bilo nešto drugačije morali su da se bore i suprotstave svemu nesportskom u fudbalu, ali to ne menja činjenicu da su te naše legende srpskog fudbala onda bili i saučesnici u srozavanju istog decenijama.

 

Takođe za te starije legende mislim i da su iskompleksirane i ljubomorne što kada su oni bili fubdaleri u to vreme bili su i bolji i cenjeniji od ovih današnjih, ali para u fudbalu je tada bilo jedno 20x manje nego sada pa su tako i oni finansijski prošli. Pa su onda neki od njih to gledali da nadoknade kroz post igračku karijeru i period.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...