Jump to content

Game of Thrones - Izbori u FSS


Venger

Ko mislite da treba da bude novi predsednik FSS?  

69 members have voted

  1. 1. Ko mislite da treba da bude novi predsednik FSS?

    • Nemanja Vidić
      58
    • Dragan Džajić
      1
    • Nedimović
      1
    • Nenad Bjeković
      0
    • Neko drugi
      1
    • Ne zanimaju me izbori
      8


Recommended Posts

1 hour ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

Moj licni stav je da sam za Nemanju na celu FSS ali ga ne bih previse romantizovao. Sav nas optimizam se zasniva na jednom njegovom pismu, tako da bih ostao blago rezervisan pre nego sto uopste stupi na funkciju i pokaze da li ume. Toliko puta smo se opekli kad su sportisti u pitanju, i ne bih da generalizujem ali u mojoj knjizi fudbaleri i ne spadaju bas u najbistriju felu. Naravno, sva podrska njemu na celu saveza narocito ako se zna ko je s druge strane i bolje resenje trenutno nije ponudjeno, ali iskustvo me uci nema razloga da se bilo ko hajpuje pre nego sto to zasluzi (a kad zasluzi to cu prvi da radim). 

Mislim da većina ovde ne smatra da je Nemanja neka neočekivana sila nego je sita raznih Kokezolikih likova na čelu saveza. Što se mene tiče, za početak bi bilo dovoljno da ne vidim uobičajene teleće glave u fotelji a sve ostalo zavisi od malo više faktora.

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

A sta u ovoj drzavi nije namesteno, jadno i cemerno?

Ovo je samo jos jedan u nizu dokaza propasti jednog drustva i koliko politikanstvo i sitni/krupni interesi odredjuju sve tokove u ovoj sredini.

Apsolutno ocekivano je ovo sto se desava, s tim da svaki scenario ima istog rezisera, pitanje je samo koji film ce zeleti da snimi. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stiletto said:

Dragan Džajić, rođen 30. maja 1946.

 

Nenad Bjeković, rođen 5. novembra 1947.

 

Na Bjekovića Terza & co. kukali da je prestar za funkciju.

 

Da li će sada samo da "mudro ćute"? Da li će iko da ima petlju da ih natera da sami sebi skoče u usta?

Skocice oni sami sebi u usta samovoljno.

Link to comment
Share on other sites

Dzajic je poslednjih nekoliko godina obicna vasarska mecka.Terzic ga uvek gura u prvi red po potrebi,zovne da se slika sa Arkanovim sinom pri potpisu za BK Crvena Zvezda.I ptice na grani znaju da se Dzaja nista ne bi pitao kao predsednik saveza,nego bi samo potpisivao i davao neke izjave.

Licno sam promenio misljenje o njemu zbog nekih poteza koje su nastetile klubu kojim volim.I jos Vladimir Cvetkovic i Misa Marinkovic ne mogu ocima ga videti,a vise decenija su bili saradnici.I to nesto govori.

Sad me zanima sta ce vodje napisati na transparentu.Nisu hteli Bjekovica,price kako je mator,sada jos stariji lik pretenduje verovatno ne svojom odlukom na celno mesto FSS.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ma nije bitno hoće li doći na čelo FSS Džaja ili Nedimović, ovde se radi o tome hoće li doći Vidić- čovek koji bi možda pokušao nešto da menja na bolje ili će to biti nekakav pajac iz kutije koji će nastaviti da zastupa interese raznih probisveta,secikesa bitangi i ostalih Terzića,Tončeva i Vučelića ...

Edited by mare80
  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Don Dusko said:

https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2023&mm=02&dd=15&nav_id=2289758

 

Džajić kandidat i favorit za mesto predsednika FSS

 

Znaci do prekjuce nije bio ni u uzem krugu kandidata, danas je nezvanicno kandidat a vec znaju da je favorit za mesto predsednika FSS. 

Klasicno  zastrasivanje, kako se ne bi javljalo jos ljudi iz sveta fudbala i podrzavalo Vidica. 

 

Bas zbog toga, moraju se javiti legende i podrzati Vidica, recimo, zasto Bane Ivanovic i Stankovic cute?  

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 2/12/2023 at 4:45 PM, Kooineeperk said:

Ja mislim da Vidic moze da izgubi samo ako neko vece sportsko ime, koje ce ujedno biti SNS poltron, istakne svoju kandidaturu. Tipa Dzajic. Sve ostalo ce bas da smrdi na namestene izbore. 

 

Ko sto sam predvideo pre 3 dana... 

 

Ajoj Dzajo, sto ti ovo treba?!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pa da vrati za pomilovanje. On nece nista ni da radi, sve ce Nedimovic da radi sa mesta potpredsednika.

20 hours ago, Magia said:

 

Znaci do prekjuce nije bio ni u uzem krugu kandidata, danas je nezvanicno kandidat a vec znaju da je favorit za mesto predsednika FSS. 

Klasicno  zastrasivanje, kako se ne bi javljalo jos ljudi iz sveta fudbala i podrzavalo Vidica. 

 

Bas zbog toga, moraju se javiti legende i podrzati Vidica, recimo, zasto Bane Ivanovic i Stankovic cute?  

 

Na kog Stankovica mislis, na ovog ?

 

dejan-stankovic-aleksandar-vucic-830x0.j

Edited by Zvezdinho
  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

https://www.zurnal.rs/sr/clanak/147672/fudbal/fs-srbije/ekskluzivno-nedimovic-odustao-u-korist-dragana-dzajica

 

Ovaj Zoran Stojadinović je jedan od najljigavijih novinara. Pljuvao je i Radomira Antića i podržao Toleta kad ga je smenio. U ovom tekstu samo što ne napiše da Nemanju treba biti sramota ako se kadniduje pored Džajića. Još piše kako Džajić ima bezrezervnu podršku navijača Zvezde, nije istina, većina navijača Zvezde podržava Nemanju. Ako misli na organizovanu navijačku grupu, onda je u pravu, oni pevaju po notama SNS-a.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...