Jump to content

Game of Thrones - Izbori u FSS


Venger

Ko mislite da treba da bude novi predsednik FSS?  

69 members have voted

  1. 1. Ko mislite da treba da bude novi predsednik FSS?

    • Nemanja Vidić
      58
    • Dragan Džajić
      1
    • Nedimović
      1
    • Nenad Bjeković
      0
    • Neko drugi
      1
    • Ne zanimaju me izbori
      8


Recommended Posts

Tradicionalno vlastima naklonjeni Zurnal najavljuje da Nedimovic u martu preuzima savez. Sto znaci da se Nemanja ipak nije dogovorio. Nadam se da nece odustati od kandidature, da vidim to jajarenje "sportskih radnika" i glasanje za Nedimovica pored jednog Nemanje Vidica.

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

Dali je istina da je presudio jedan glas?

 

Mislim, ne govorim to u smislu kako je Zvezda sa svojim glasom izdala bivšeg kapitena. Pošto se znalo da bi oni zadnji glasali za njega. Več sam jako iznenadjen da to nije išlo maltene jednoglasno za Nedimovića. Ima li gde da se vidi koji klubovi su kako glasali?

 

edit: tek sad čitam da su izbori u martu. my bad.

 

Pa jel bilo neko glasanje uopšte sad, kako se piše, ili su samo neki klubovi naznanili svoju podršku Nedimoviću?

Edited by L' Imperatore
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, L' Imperatore said:

Dali je istina da je presudio jedan glas?

 

Mislim, ne govorim to u smislu kako je Zvezda sa svojim glasom izdala bivšeg kapitena. Pošto se znalo da bi oni zadnji glasali za njega. Več sam jako iznenadjen da to nije išlo maltene jednoglasno za Nedimovića. Ima li gde da se vidi koji klubovi su kako glasali?

 

edit: tek sad čitam da su izbori u martu. my bad.

 

Pa jel bilo neko glasanje uopšte sad, kako se piše, ili su samo neki klubovi naznanili svoju podršku Nedimoviću?


navodno,Nedimovic ima obezbedjenu podrsku vise od 70.delegata..Vidic nema nikakvu sansu..I Zvezda i Partizan ce glas dati ovom SnS nikogovicu..

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Drug Crni said:

Da se razumemo - i oko kandidature Vidica mislim isto sto sam mislio oko angazovanja Piksija,a to je sledece: moralan i posten covek ne bi trebao da ima nista sa ovima.

Eh sad po tom kriterijumu u Srbiji nema moralnih i poštenih pošto na ovaj ili onaj način sarađujemo sa ovima.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Drug Crni said:

Ako sam dobro razumeo - fudbalski klub Crvena zvezda nece na predstojecim izborima za predsednika FSS podrzati svog bivseg prvotimca, Nemanju Vidica vec Branislava Nedimovica.
Hocemo i dalje da se pravimo kako je ovde fudbal bitan?

Gde ovo piše? Mislim da li je bilo javno negde objavljeno ili si privatno čuo?

Link to comment
Share on other sites

Ovo mi sve liči na neko puštanje probnih balona da se vidi reakcija ...

Nedimovića će svakako uguzičiti u FSS,sada ,na koju funkciju pitanje je ...

A za Vidića ,ako zna da će dobiti svog Vesića kao onomad gradonačelnik Beograda,bolje bi bilo i da se ne hvata u kolo ...

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Perkos2 said:

Znači užas

Pa tako nam je, kako nam je. O predsedniku oglučuju delegati regionalnih saveza, i oni su ogromna većina, a dobar broj njih je vrlo dobro znamo kako došao na tu poziciju. Ako neko očekuje da će početi da misle svojom glavom, onda se grdno vara. Na kraju krajeva videlo se sa onim bojkotom kako to izgleda. Ni Zvezda ni Partizan, nemaju tu gotovo ništa, sem što njihov glas može eventualno da znači navijačima. Totalno bi dno bilo da Zvezda ne glasa za Vidića, ma ko bio sa druge strane. Međutim, to da promeni nešto neće.

Link to comment
Share on other sites

Ako se ovaj političar, koji nije šutnuo loptu u životu, bude kandidovao pobediće sigurno, tu nažalost nemam dilemu. Samo me zanima, kako će se krimi udruženje Terza, Delije & Co javno postaviti. Kako će opravdati to da nisu stali iza Vidica e to hoću da vidim. 
Vidic nema šta da dolazi kod njih da predstavlja plan već samo da ih priupita gde su nestali novci i šta to radite sa fkcz. 
Videćemo ciju sve podršku van Srbije će dobiti Nemanja to će biti možda i najvažnije. A znamo da je duh osetljiva dusa koja pod pritiskom sa zapadne polulopte brzo popusti. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ćira said:

Ako se ovaj političar, koji nije šutnuo loptu u životu, bude kandidovao pobediće sigurno

Pa baš da nije šutnuo nije istina, pošto je igrao amaterski (ili još igra) za Graničar iz Kuzmina, a pre toga je igrao za još neke amateske klubove. No to zaista nije toliko ni bitno. Ako Vidić želi da se kandiduje, onda niko normalan, i ko ima obraza, ne može da podrži ovog drugog.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...