Jump to content

Game of Thrones - Izbori u FSS


Venger

Ko mislite da treba da bude novi predsednik FSS?  

69 members have voted

  1. 1. Ko mislite da treba da bude novi predsednik FSS?

    • Nemanja Vidić
      58
    • Dragan Džajić
      1
    • Nedimović
      1
    • Nenad Bjeković
      0
    • Neko drugi
      1
    • Ne zanimaju me izbori
      8


Recommended Posts

17 hours ago, Kooineeperk said:

Ja mislim da Vidic moze da izgubi samo ako neko vece sportsko ime, koje ce ujedno biti SNS poltron, istakne svoju kandidaturu. Tipa Dzajic. Sve ostalo ce bas da smrdi na namestene izbore. 

 

Džajića su jednom verovatno ucenili da ne bi bio bajbokovan. Njemu je najbolje da batali bilo kakvu funkciju, da se dostojanstveno povuče i na miru proživi ono što mu ostalo od života. Ne treba mu da i dalje bude Terzina i SNS igračka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Znate li vi koliko se para obrne u FSS? I sada da ove pijavice to predaju bez borbe, pa nema šanse. Nemanji svaka čast ako stvarno želi da se upušta u borbu sa tako odvratnim ljudima ali on je postavljao glavu gde drugi ne smeju nogu, tako da ne brinem uopšte za njega. Neka se terza, djora & co plaše.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Od jutros Nemanju podrzali Muslin, Pjanovic i Koroman.

 

Sa druge strane javio se i Mladenovic i prakticno razotkrio stav kluba. Kaze da Vidic nema iskustva i da ce on u slucaju izbora izmedju Vidica i Dzajica bez razmisljanja podrzati Dzajica. Sto znaci da ce to uraditi i Terzic.

Edited by Venger
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Venger said:

Od jutros Nemanju podrzali Muslin, Pjanovic i Koroman.

 

Sa druge strane javio se i Mladenovic i prakticno razotkrio stav kluba. Kaze da Vidic nema iskustva i da ce on u slucaju izbora izmedju Vidica i Dzajica bez razmisljanja podrzati Dzajica. Sto znaci da ce to uraditi i Terzic.

Pa logično da će svi koji su trenutno u Zvezdi podrzati Džajića. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Milko Miller said:

Pa logično da će svi koji su trenutno u Zvezdi podrzati Džajića. 

Samo sto je nelogicno da se Dzajic kandiduje. 

 

 

21 hours ago, Cooper said:

.4b453e55a57f2a474ab68f0c79df78a6.gif

 

Ovo moram da stavim kao zamenu za ovaj gif:

 

when-your-friend-says-something-stupid_o_480666.gif.43ed3ed323e464f5db4d2802c4bf2d13.gif

Edited by Kooineeperk
  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

On 2/12/2023 at 9:23 AM, СтелаРоса said:

SK pise da se odustalo od Nedimovica i da se trazi neko jace ime za protivkandidata Vidicu

 

https://sportklub.rs/posts/ko-ce-na-crtu-vidicu-trazi-se-jako-ime

Samo gospodin kokeza moze sa razveze ovaj gordijev cvor uz slogan "povratak na mesto uspeha".

Mada bi i dule "veliki binsr" savic imao sta da ponudi.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Zbog cega bi se uopste trazilo "jace ime"? Kome je interes da Vidic ne bude predsednik Fudbalskog Saveza Srbije? Po meni, samo krimosima. Sramota me je kako se moja CZ ponasa u ovom slucaju. Kao da je Vidic legenda Partizana a ne Zvezde. Uostalom, i taj Vidic pitanje je da li bilo sta moze da ucini, ali on barem ima neki ugled i ime.

 

Kakav Nedimovic? Sta je taj?

1 hour ago, Venger said:

Sa druge strane javio se i Mladenovic i prakticno razotkrio stav kluba. Kaze da Vidic nema iskustva i da ce on u slucaju izbora izmedju Vidica i Dzajica bez razmisljanja podrzati Dzajica. Sto znaci da ce to uraditi i Terzic.

 

Kriminalci uvek podrze svog hapsenog brata. Jer Vidica nemas cime ucenjivati.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Eddard said:

Ako ćemo pravo, ta dva gifa su sušta suprotnost. Jedan je odraz gluposti, a drugi nemanja volje da se sa glupima raspravlja.

 

 

Istina, ako znas kontekst.

 

Sto za meme viralnost apsolutno nije presudno. Svako ce naci neki svoj kontekst u kom ce tu odredjenu gestikulaciju (bez zvuka i sire slike) upotrebiti. 

Link to comment
Share on other sites

Videh tek sada ovog Mladenovića sto je pristao da se bruka. Tužno na prvi pogled, a realno samo još više svedoci o tome da je Vidić odličan kandidat. Koga Terzic ne podržava taj je odličan. Još da se oglase VV i kažu da su i oni protiv bilo bi sjajno. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ćira said:

Videh tek sada ovog Mladenovića sto je pristao da se bruka. Tužno na prvi pogled, a realno samo još više svedoci o tome da je Vidić odličan kandidat. Koga Terzic ne podržava taj je odličan. Još da se oglase VV i kažu da su i oni protiv bilo bi sjajno. 

 

To su sateliti. Kao ne bih da se izjasnim i onda kofa govana na Vidica. Gledali smo to i ranije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Ćira said:

Videh tek sada ovog Mladenovića sto je pristao da se bruka. Tužno na prvi pogled, a realno samo još više svedoci o tome da je Vidić odličan kandidat. Koga Terzic ne podržava taj je odličan. Još da se oglase VV i kažu da su i oni protiv bilo bi sjajno. 

Baš će njih dvojica da se oglase. Grebu rukama i nogama da se održe u foteljama i namaknu sebi još koji dinar dok im se sve raspada. Što se njih tiče, može i ovaj sa gifa da bude predsednik saveza.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Barkley#34 said:

Baš će njih dvojica da se oglase. Grebu rukama i nogama da se održe u foteljama i namaknu sebi još koji dinar dok im se sve raspada. Što se njih tiče, može i ovaj sa gifa da bude predsednik saveza.

Ja mislim da su svi oni postali politički teret velikom duhu koji ne zna kako da ih se resi. Može da se desi da Vidić bude idealan izbor za njega i da kaže eto izabrali ste njega sada je on odgovoran ja više nisam. 
A Nemanji treba min 20 saradnika od integriteta da nešto pokrene. Niko ne može sam ništa da uradi kakav god čovek bio. Niko nije toliko sposoban. Najveća zabluda u Srba je da će neki vodja doći i sve srediti i tako već vekovima. Tim ljudi koji uspostavljaju sistem je jedino moguće rešenje. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...