Jump to content

Game of Thrones - Izbori u FSS


Venger

Ko mislite da treba da bude novi predsednik FSS?  

69 members have voted

  1. 1. Ko mislite da treba da bude novi predsednik FSS?

    • Nemanja Vidić
      58
    • Dragan Džajić
      1
    • Nedimović
      1
    • Nenad Bjeković
      0
    • Neko drugi
      1
    • Ne zanimaju me izbori
      8


Recommended Posts

Kakvi su to rent-a- likovi, jebote. Toliko sve to jeftino izgleda, toliko bijedno..Razmisljam o Bajceticu malom. Šatro borimo se za njega. I mozes ti misliti kad malog pozove Nedimovic, kaze ja sam taj i taj, zovem te zato i zato. Znaci, apsolutni sporednjak. Sa druge strane, zovne ga Vidic, poprica sa njim..Vjerovatno ne bi ni tada rekao "hoću" ali znam da bi bar znao sa kim prica i siguno bi ga bar zagolicala prica..Samo to kad uzmes u obzir, vidi se nemjerljiva razlika. Ali ovo je vec gotovo, Vidara ce samo sebi navuci hrpu neprijatelja i to je to. Šta reci o Dzaji, jadnom i tuznom?! Dragi Dragane, pokenja se ti na sve sto si u zivotu napravio. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakvi su to rent-a- likovi, jebote. Toliko sve to jeftino izgleda, toliko bijedno..Razmisljam o Bajceticu malom. Šatro borimo se za njega. I mozes ti misliti kad malog pozove Nedimovic, kaze ja sam taj i taj, zovem te zato i zato. Znaci, apsolutni sporednjak. Sa druge strane, zovne ga Vidic, poprica sa njim..Vjerovatno ne bi ni tada rekao "hoću" ali znam da bi bar znao sa kim prica i siguno bi ga bar zagolicala prica..Samo to kad uzmes u obzir, vidi se nemjerljiva razlika. Ali ovo je vec gotovo, Vidara ce samo sebi navuci hrpu neprijatelja i to je to. Šta reci o Dzaji, jadnom i tuznom?! Dragi Dragane, pokenja se ti na sve sto si u zivotu napravio. 

Bajcetic ce igrati za Spaniju.
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Dragan Mićić said:

Ja samo ne razumem otkud sada ovoliko iznenadjenje zbog Dzajica. Covek je pokazao pravo lice vec jedno 10 puta u poslednjih 20 godina. Jedino sto nije zasluzio je onakvo hapsenje.

nije on zaslužio jedino puštanje iz apsane

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...