Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

14 minutes ago, nlavrnja said:

 

Bez brige, samo strpljenja, bice i Mazula uskoro free

 

šta znamo uopšte o mazulli aka macoli?

možda dobije sledeći posao i procveta i onda pišemo tipa "kobe rek'o čuda da se dese" a ne znamo koji je princip odlučivanja u celticsima, gde je stevens svež kao gm a bivši trener, gde je udoh otkačen jer je jeb'o gde ne bi treb'o i tako. možda bill simmons vodi tajmaute preko snapchata??

  • Like 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Miki28 said:

 

@bodo ne znam sta da ti kazem. U ovoj konkurenciji mozda i najbolje taj asistent jer sa ovom dvojicom znas sta dobijas a to je nista.

Bil Simons valjda rekao da se odlucili za Younga-a jer je to i zelja Bukera. U tom slucaju bi samo jos ostali Toronto i Detroit. Po meni Pistonsima bi lepo legao Monti, a za Toronto stvarno ne znam jer ni ne znam sta oni planiraju. Jel se ide na plejof preko trejda ili rebuilding. Trenutnim timom ostaju u play-in zoni.

Link to comment
Share on other sites

Niste shvatili koja je ideja - Finiks je u toliko dubokom minusu sa pobedničkim mentalitetom da treba natovariti još samo malo luzera da se probije dno i uz pomoć overflowa izbije na vrh. Kao Gandi u Civilizaciji kada od preterane miroljubivosti krene da baca nuklearke.

 

Zato se i CP3 zadržava.

  • Like 1
  • Ha-ha 13
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Milko Miller said:

Bil Simons valjda rekao da se odlucili za Younga-a jer je to i zelja Bukera. U tom slucaju bi samo jos ostali Toronto i Detroit. Po meni Pistonsima bi lepo legao Monti, a za Toronto stvarno ne znam jer ni ne znam sta oni planiraju. Jel se ide na plejof preko trejda ili rebuilding. Trenutnim timom ostaju u play-in zoni.

Ma Bill Simmons veze nema, sorry uini😀 

Za Nasha pricaju da je ozbiljna opcija za Raptorse. 

Vidjecemo, bas dosta promjena u jakim ekipama ovo proljece/ljeto sto se tice trenera.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Smrtokapa said:

Niste shvatili koja je ideja - Finiks je u toliko dubokom minusu sa pobedničkim mentalitetom da treba natovariti još samo malo luzera da se probije dno i uz pomoć overflowa izbije na vrh. Kao Gandi u Civilizaciji kada od preterane miroljubivosti krene da baca nuklearke.

 

Zato se i CP3 zadržava.

 

Why so evil?

Link to comment
Share on other sites

Da, znam za to. Nije još objavljeno, sutra ima presicu. Šta reći, kraj jedne ere, verujem i da će neko od trojke nositi neki drugi dres. Svakako ekipa koja je promenila igru u poslednjih 10 godina, meni lično probudila usahli entuzijazam za NBA i po meni jedna od značajnijih pojava u basketu od 80tih naovamo.

O Majku Danliviju ne znam puno osim da je kao igrač bio drkadžija. Kapiram da će se uklopiti jer je i on nepobaby, kao i Stef, Klej, Wiggs i GP2.

Suštinski je smešno jer je teoretski Mike Dunleavy Sr mogao da trenira Gerija Pejtona, Majkla Tompsona, Mičela Viginsa i Dela Karija.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Miki28 said:

 

@bodo ne znam sta da ti kazem. U ovoj konkurenciji mozda i najbolje taj asistent jer sa ovom dvojicom znas sta dobijas a to je nista.

Slazem se ali realno sta to dobivamo i sa Youngom koji je bio glavni asistent Montyju. Tu govorimo i o njegovom dijelu odgovornosti za 'neuspjeh'. Namjerno pod navodnicima jer izgubiti od ovakvog Denvera je sve samo ne neuspjeh. Inače dobijem ošpice kad se ustolići trener početnik. Vidjeli smo kako to biva. Earl Watson, Kokoskov,  Hornacek itd.Mislim da je i Alvin Gentry bio samo pomočnik prije nego je preuzeo Sunse mada postoji mogućnost da se i varam. Kako god rezultati su bili očajni u tim lutanjima sa trenerima početnicima. E da bio je kratko i onaj igrač Pistonsa kome se ne mogu sjetiti imena. Isto sranje. Očajan start off-seasona.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MrTwister said:

Valjalo bi da ode nedje drugo cisto da se vidi kako to izgleda kad ti vlasnik kaze da ipak ne moze ekipa godisnje da kosta 400m umjesto ~140m koliko u prosjeku ode na plate igracima.

Neće on nigde drugde, on je realno prešao igricu, a ono što mu je Lejkob ponudio sada za produženje ugovora je otprilike 3x više nego što bi iko mogao da mu ponudi, verovatno više nego što su Riley i Buford plaćeni...

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, displejnejm said:

@bodo I Ime je bio ruki trener, ali je vodio tim kao mator, i Kelti su mogli da dobiju to finale protiv GSW. Nisu svi rukiji rođeni jednaki. 

Istina. Govorim samo o našim odabirima koji su bili očajni. Jedino bih Hornaceka izdvojio kojemu je jedna pobjeda manjkala do PO. Ostali su bili plač majke božje. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...