Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Small ball protiv Denvera jednostavno ne ide, vidjećemo da li Spo ima neka rješenja. Mogla je da bude i znatno veća razlika da nije bilo nepotrebne žurbe kod nekih igrača Grumenja. Dovoljno je postaviti napad i ići preko Jokića, koš skoro zagarantovan. :Hail: Konjokradica već 6 asistencija u prvoj četvrtini. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, 40Wins said:

Jokiću bitnije da zavergla Mareja nego on da budzi satse, posle ce da bude: "Ali Jokic nije uzeo FMVP", a njemu šište jajca.

Od svih hot tejkova koji su se mogli cuti na internetima i Tviterima, ubedljivo najgori je da je Jokara stat padder.
Covek igra da pobedi, to se vidi na svakoj utakmici, ne samo u ovom plejofu.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sombor Shuffle said:

Od svih hot tejkova koji su se mogli cuti na internetima i Tviterima, ubedljivo najgori je da je Jokara stat padder.
Covek igra da pobedi, to se vidi na svakoj utakmici, ne samo u ovom plejofu.


Slabo citas forum tokom play offa. Koje gluposti su se ovde prosipali u vezi Jokica, ovo je jos u rangu normala.

Link to comment
Share on other sites

Iako rezultat ne ide u korist, mislim da Majami dobro odradjuje svoj plan u defanzivi, gde je fokus da Jokicu ne dozvole prijem lopte nigde blizu obruca, te da ga po potrebi udvajaju kad krene da zida.
Problem je naravno sto niko ne cita takve situacije dobro kao on, te otud onoliko wide open suteva.
Sa druge strane, mozda malkice previse prostora i respekta daje Adebaju, videcemo da li ce mu Meloun savetovati drugaciji pristup u nastavku, dok za naredne utakmice vec ocekujem potpuno drugaciji pristup.

Majami ce u sustini morati em da nastavi sa agresivnom igrom u odbrani i da tera Denver na sto vise suteva van reketa, dok ce sa druge strane morati da pogadjaju, pre svega za 3 u visokim procentima, da bi imali sanse u ovoj seriji.
Mislim da ce to sa ovim niskim postavama i Adebajom, koji nije toliko dobar skorer niti preterano dobar u igri 1 na 1 licem ka kosu, to ici dosta tesko.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LordOfTerror said:

Ovo sto Jokic igra defanzivno je nesto najgore sto sam video zadnjih 15 godina u velikom finalu...

 

 

 

Ipak Struss fascinantniji sa trenutnih 0/9 u napadu ali zato ga u odbrani unistavaju.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, LordOfTerror said:

Ovo sto Jokic igra defanzivno je nesto najgore sto sam video zadnjih 15 godina u velikom finalu...

 

 

Malo jaka pomisao ali ima temelja mada gotovo je to po pitanju njegove zaostavstine ... osim Nick Wrong i jos par retarda, Americani su se "zaljubili" u Jokica posle LAL metle.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...