Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

49 minutes ago, Chaos Is Me said:

Caleb Martin je junak ove serije a tip je do skoro bio baš ono najnebitniji mogući NBA igrač, šta ti je kontekst.

 

ne treba zaboraviti ni goat vincenta, koji je u prve tri tekme, pre povrede, bio deo tog big3 majemija, butler-caleb-gabe 😐

neverovatno je kako su i vincent i martin uspeli da premaše u paketu nedostatak herroa (i oladipa), veliki su to junaci.

 

zajedno su davali 19pts tokom regularne sezone po tekmi, dok su protiv bostona cca 35 poena po tekmi u duetu. 

martin nešto ispod 50% na 6 uzetih trica, vincent malo iznad 50% na 5 uzetih.

 

  • Like 17
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Kakva je sansa da Herro zaigra u finalu?

 

ukoliko napreduje po planu i programu, projekcija je bila 5i jun, što se poklapa sa ovim svežim obaveštenjem

According to Chris Haynes, "Miami Heat guard Tyler Herro (hand fracture) is ramping up workouts and is expected to make his return at some point during NBA Finals with Game 3 being the likely target."

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alpaka Bereta Sida said:

Kakva je sansa da Herro zaigra u finalu?

On je poceo da trenira jos pre 4 utakmice.
Doduse tesko ce biti, protiv Bostona pre starta sam bio siguran da ih dobijamo pa sam ocekivao da cemo da izduvamo kada su stigli 3-0.
Ovo sada bice zajebano, morace SPO nesto mnogo, mnogo kvalitetno da skuva. Posto ovi imaju mnogo fluidniji napad od Bostona i imaju igrace koji znaju da naprave 2 driblinga.
Ali ako neko moze da skuva to je SPO. Zeler da ubije JOkica u prvih 10 minuta i nasi su.

Link to comment
Share on other sites

Smešno mi je kada Dame ali i neki drugi igrači furaju ovaj jezik. Dejm je učen i školovan momak, ovo mu je sigurno PR smislio.

Originalni Dejmov tweet bi bio:

 

Verily, the Joker, perchance, doth don the crown of supremacy within the league... As astute as can be, his marksmanship resounds, his deftness in passing prevails, his embodiment of team spirit resonates, for victory's sake he strives, a beacon of humility and unwavering authenticity. I doth fancy the manner in which the Joker conducts his craft.

  • Like 1
  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

dobro, sasvim drugačije (i vrlo kul) zvuči ova lillyjeva izjava kada se čuje u totalu a ne samo isečena na ono might be the best

 

My point exactly, zato sam i okačila.

 

Ali ovaj Dejmov rečnik iz hooda, brt...

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, delgado said:

Stavio sam 4:2 za Denver. Ako Darko odigra 4:0 i Denver metlira Hit, imacemo isto poena. Ko je pobednik u tom slucaju? 😄 

Sharing is caring. I btw stavio sam 4-0.

Edited by Darko
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

videcemo da li ovaj nurseov hire znaci da harden ostaje. nekako logicno bi bilo da nece dolaziti ako ne ostane ekipa na okupu, ali ko zna. sixersi mogu 'puntovati' ovu sezonu ali vec od sledece ce imati bas brdo prostora u capu i mogu bas pojacati ekipu i opet kao biti kontender.

jos jedan whiner i po malo tezak karakter u svlacionici i fransizi sixersa. reklo bi se da ce se savrseno uklopiti.

embiid baca saigrace pod bus, doc baca igrace pod bus, morey kuka i salje video zapis sa sudijskim greskama ne jednom, vec dva puta pred odlucujuce utakmice, hardena zabole kurac za sve, nurse indirektno kenja po svojim igracima i picka se sa asistentima. bice kul

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

@freethrow Moze li se opet glasati? Nisam ni obracao paznju na top listu, ja mislio da sam negdje u sredini.. Totalno ofrlje navijacki stavio na Denver.

 

Sad kad malo bolje razmislim, Heat isprobaju zonu i prave guzvu u reketu ala Mutin Radnicki, sasjeku Denveru motion napad, voda u usima i serija promasenih suteva iz vana.. Tu jedan brejk na strani, andrenalin na najjace u Majamiju, Denver nervozan jer sut i dalje ne ide i ode to na 4:2 za Heat. Lock it in na 4:2 za Heat.

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...