Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 hour ago, Chaos Is Me said:

 

Gube između ostalog zato što im je slabija ekipa ušla u glavu. Boston je kvalitetniji i ako igraju motivisano i sa dobrim protokom lopte može Spo da se slika, ma koliki genijalac bio. Bostonu ovde nisu potrebne neke briljantne taktičke zamisli nego klasična motivacija i vraćanje vere u sopstvene sposobnosti. Macola to mora da probudi u njima i drugo poluvreme sinoć je dobar znak.

После треће утакмице је рекао да је изгубио свлачионицу, ако сам га добро разумео.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, freethrow said:

 

Slažem se, ali znaš kako i to je dvosjekli mač. Neko je Stef, a neko je Trajče. Moraće da pokažu neuporedivo više od krupnoće da bi uopšte bili povezivani sa Nikolom - šut spolja, šut iznutra, post igra, levi i desni horog, teardrop, floater, a o asistencijama i kreaciji da ne pričamo...

Ne mislim ja obavezno da će se tražiti igrač poput Nikole mada će timovi definitivno više tražiti igrače koji imaju bar neku post igru. To je pokazao i Sakramento sa Sabonisom koji je očajan igrač.

Mislio sam i na to kako će timovi , bar kontendera tražiti nekog krupnog ko može bar na 15 minuta da umori Jokića. Kao što je u Lebron prajmu bilo must da imaš visoko krupno krilo. 

Hauard je ove godine igrao na Tajvanu, posle ovoga će se promeniti situacija , možda ne za njega lično,ali za Hauarde NBA lige.

Stef ih je izbacio iz lige , Jokić ih vraća

3 hours ago, Miki28 said:

Ima li ih uopste u tolikoj mjeri? 

Ok, Brook, Vucevic, Poeltl, Naz ce dobiti fine ugovore ali tih krupnijih, klasicnih centara i nema nesto puno da se ja mogu sjetiti?

 

Nije stvar samo da li ih ima nego će na nivoima ispod NBA prestati da škartiraju takve igrače , pa će ih biti više

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Chaos Is Me said:

O Jaylenu Brownu mediji prave sliku kao da je van terena prilično inteligentan i da ga zanima dosta stvari ali na terenu mi je jedna od većih bizgovčina, uvek je igrao glavom kroz zid. 

 

srecom on se dosta potrudio da pokaze stvarno kakav je i to podrzavajuci kanye westa i irvinga.

 

 

1 hour ago, SteveFrancis#3 said:

Uglavnom uzasna lista kandidata. Kako je moguce da se ne razmatra niti jedan koledz trener, a medju raznoraznim asistentima sirom lige bas Jordi i Young... Znaci, ako ne bude Nurse, sledi plac i skrgut zuba. Vrlo sam razocaran potezima Ishbie do sada.

 

ti mislis da durant ima zelje i vremena da ceka da taj neki ruki trener udje u nba hod godinu-dve? pa cenim ni booker ne zeli da igra za nekog pocetnika nego mu treba neki provereni nba trener.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Moram da priznam da mi je u nekom izopačenom segmentu moje ličnosti nekako simpatično kakve su bizgovčine Jokićeva braća, kao likovi iz nekog crtanog filma. Posebno ovaj stariji bivo. Znate ono kad je nešto 100% pogrešno ali iz neobjašnjivog razloga simpatično.

  • Like 3
  • Ha-ha 19
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, gggggggg said:

ti mislis da durant ima zelje i vremena da ceka da taj neki ruki trener udje u nba hod godinu-dve? pa cenim ni booker ne zeli da igra za nekog pocetnika nego mu treba neki provereni nba trener.

 

Jedini provereni trener sa spiska je Nurse. Vogel nije nekompetentan, ali nije bolji trener od Williamsa koji je sutnut. O Docu ne bih trosio tastaturu zaista, dok su ova preostala dvojica takodje po definiciji teski pocetnici.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Chaos Is Me said:

Moram da priznam da mi je u nekom izopačenom segmentu moje ličnosti nekako simpatično kakve su bizgovčine Jokićeva braća, kao likovi iz nekog crtanog filma. Posebno ovaj stariji bivo. Znate ono kad je nešto 100% pogrešno ali iz neobjašnjivog razloga simpatično.

Meni su isti Rokstedi i Bibop

  • Like 4
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Moram da priznam da mi je u nekom izopačenom segmentu moje ličnosti nekako simpatično kakve su bizgovčine Jokićeva braća, kao likovi iz nekog crtanog filma. Posebno ovaj stariji bivo. Znate ono kad je nešto 100% pogrešno ali iz neobjašnjivog razloga simpatično.
Dva SNS bizona za razbijanje poljoprivrednih blokada - koliko mož voleti Nikolu, toliko mož prezirati ovo
Link to comment
Share on other sites

Boston me naterao da opet pogledam Four Days in October.

 

Ako su Red Soksi mogli da okrenu imperiju naopačke i izbace Jenkije u finalu konferencije posle 0:3, možda mogu i Seltiksi da učine isto sa Majamijem ako se budu rukovodili krilaticom Kurta Šilinga:

 

Why not us.

 

Ali najjače kad Kevin Milar pre četvrte utakmice kaže Denu Šonasiju, koji je taj dan objavio u novinama tekst u kome Sokse naziva prevarantima, da ako pobede u naredne tri utakmice, u sedmoj mogu da stave i Šonasija na drugu bazu jer u sedmoj može svašta da se desi.

 

Po mom skromnom mišljenju, ako Seltiksi dobiju sledeću kod kuće, ta sedma uopšte nije nerealna.

Edited by Nek grmi jako
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, SteveFrancis#3 said:

 

Jedini provereni trener sa spiska je Nurse. Vogel nije nekompetentan, ali nije bolji trener od Williamsa koji je sutnut. O Docu ne bih trosio tastaturu zaista, dok su ova preostala dvojica takodje po definiciji teski pocetnici.

 

nurse je verovatno najbolji ali i on ima svoje mane. vogel cak i ako nije bolji od williamsa ne znaci da ne bi uradio bolji posao. ponekad skill i nije najvazniji nego personality.

ovaj vas asistent npr ako se vec razume u svoj posao i igraci ga gotive, mozda i ne bi bio najgori izbor.

 

ovi intervrjui ne moraju puno znaciti ali mi je neverovatno da kontenderi kao sto su bucks ili suns razmisljaju ozbiljnije o riversu. covek je odlican rs trener i to je jedna stvar koja nije najvaznija za ove dve fransize. npr detroit bi bilo idealno mesto za doca imo.

Link to comment
Share on other sites

Ako ce se ici tom linijom koga igraci gotive, dobicemo novog Watsona. O Youngu realno niko nista ne zna, mozda je buduci goat, a mozda beli Fizdale. Klasicna macka u dzaku. Svakako bih radije probao sa njim, nego birao provereno losa resenja za ono sto nam treba. Osim toga, ta tranzicija nije laka, iz uloge pomocnika do HC-a. Adaptacija i trial period su neminovni. To sto je putovao sa ekipom ne znaci neku posebnu prednost nad nekim koledz imenom. Zasto se onda ne razmisli makar o Lloydu recimo, pa tu im je pred kucnim pragom jbte... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Ako ce se ici tom linijom koga igraci gotive, dobicemo novog Watsona. O Youngu realno niko nista ne zna, mozda je buduci goat, a mozda beli Fizdale. Klasicna macka u dzaku. Svakako bih radije probao sa njim, nego birao provereno losa resenja za ono sto nam treba. Osim toga, ta tranzicija nije laka, iz uloge pomocnika do HC-a. Adaptacija i trial period su neminovni. To sto je putovao sa ekipom ne znaci neku posebnu prednost nad nekim koledz imenom. Zasto se onda ne razmisli makar o Lloydu recimo, pa tu im je pred kucnim pragom jbte... 

Bill Simmons kaze da je Young konacan izbor.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Radalek said:

Bill Simmons kaze da je Young konacan izbor.

Slusao sam i ja ali bi greota bilo da ne uzmu Doc Riversa, treba mu dati sansu 😂

Salu na stranu, ja mislim ili on ili Nurse ce biti novi coach, s tim sto bi Nurse mozda mogao da saceka i Boston koji je potencijalno, bolji posao.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, gggggggg said:

pa valjda je fransis rekao da ce ga garantovati. ali ko zna sta ce biti nakon prvog jula.

 

Pa valjda ga garantuju da bi ga flipnuli i sacuvali taj iznos u salary cap-u: tzv. "Dubs" taktika

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...