Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

4 minutes ago, uini said:

 

jel insinuiras da je udonis > pet rajli? ja ne bih smeo to da tvrdim ni u poredjenju sa svetim petrom i djordanom ali danasnja omladina

 

 

nou, pet rajli je pravi USA frajer, faca, old skul, nego mislim da Udonisu treba da nadju prilagodjeniju ulogu u klubu..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, DameTime said:

 

Pokušavam da se izmestim iz svoje pozicije, ali jednostavno mislim da ne postoji čovek na planeti kom individualna priznanja ne znače baš ništa. Prirodno je da čoveku prija da bude pohvaljen, a njegov rad prepoznat na neki način. Ono što mogu da razumem jeste da neko u kolektivnom sportu drži sujetu pod kontrolom dovoljno da ne stavi sebe ispred tima, to uvek poštujem. 

Mogu da zamislim da mu se MVP RS smučila zbog cele priče i da je hteo da se sačuva za nešto što mu više znači, ali ovo je malo verovatno da mu baš ništa ne znači 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Milos 3.14 said:

Mogu da zamislim da mu se MVP RS smučila zbog cele priče i da je hteo da se sačuva za nešto što mu više znači, ali ovo je malo verovatno da mu baš ništa ne znači 

 

Ma i to mi je nategnuta priča. Nikola je uvek imao takav stav i onda je postalo opšteprihvaćeno kako on jedini ne igra za individualna priznanja, nije uopšte sujetan itd. Meni deluje da ne voli medijski spotlight i onda to pokušava da izbegne takvom pričom, ne želi da bude stalno u centru pažnje. To kapiram jer smo po tome slični 😄 samo mislim da ima boljeg načina za to od bacanja trofeja u špajz i govorenja da ti nagrada nazvana po jednom od najvećeg svih vremena ništa ne znači.

 

Content samo za @uini @Luchifer89 @Chaos Is Me @NikadProtivKaline 😄 

 

 

Edited by DameTime
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

 

Ma i to mi je nategnuta priča. Nikola je uvek imao takav stav i onda je postalo opšteprihvaćeno kako on jedini ne igra za individualna priznanja, nije uopšte sujetan itd. Meni deluje da ne voli medijski spotlight i onda to pokušava da izbegne takvom pričom, ne želi da bude stalno u centru pažnje. To kapiram jer smo po tome slični 😄 samo mislim da ima boljeg načina za to od bacanja trofeja u špajz i govorenja da ti nagrada nazvana po jednom od najvećeg svih vremena ništa ne znači.

Ne vredi, banujte me ajde evo sam se prijavljujem, cujemo se za 30 dana

 

.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, uini said:

 

pet rajli je sotona ali ti si na zapadu, pa nemas pojam.

 

pa napisah da je old skul faca

 

Spoiler

image.thumb.png.d1682eaa3d6af423ebec397f84883ac3.png

zamisljam da ja uzmem da furam duzu zalizanu kosu na odelo bio bih najveci čoban u firmu, ali njemu to stoji... 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, bosMan_jr said:

Imam: u plejofu pomoćni igrači ne mogu da dobiju faul, to mi mnogo smeta

 

Ako već hoćeš da spuštaš na lični nivo, ili kako se to na ovom topicu kaže, trashtalkuješ, makar idi do kraja. 

Link to comment
Share on other sites

Probacu, ovde, da pojasnim... Imas, Patrika, koji ce pojesti " staklo", sa sve Majklom, ali jebi ga, Milunka - ne mogu sve sam... U ocima, Dzona Starksa se uvek videlo: Ja ne zelim da te povredim.

PS. I mean, i love him even more, ali tako se ne kace prstenovi!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...