Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Pogresni narativi na sve strane.

Ameri samo o Lejkersima, o Denveru malo.

Ovdje na forumu svi pljuju Lejkerse, a njihova sezona je fantasticno zavrsila. Da se pojavio iko osim Brona, svasta bi bilo.

Btw, 'branjenje' Jokica ne postoji, totalna besmislica.

Edited by Kosta
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, propolis said:

Zahvaljujući Jokiću i Melounu Denver izgleda i igra evropski kao Gregovi Spursi nekada 💪💪💪

 

Ali i Majami igra bas timsku kosarku za uslove Nba i sto da ne reci da i oni lice na Gregove Spurse nekada (ne bas u celosti al u smislu timske kosarke) i to nije tako samo ove sezone vec godinama unazad. Ako sam uz Denver sta najvise gledao prethodnih sezona to je Majami jer najvise lice na evropski nacin igre, narocito u plej ofu. Jedna od kosarkaskijih prica u Nba. Pocevsi od gazde do trenera do pojacanja koja pazljivo biraju. Tek su 13. budzet u Nba a evo ih opet u finalu. Poslednje 4 sezone imaju 2 finala i jedno finale konferencije.

 

Navijacu za Denver podrazumeva se, ali i da Majami osvoji to ne bi bilo nezasluzeno cak naprotiv.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

pogledao opet neke delove utakmice na espnu...kakva je ono sramota od komentarisanja, mislim da jos nisam doziveo ovako nesto od njihovih komentatora. okej, zna se, mark jackson je idiot na kub i jednostavno uzasan komentaor i pri tomne ne voli denver (postoji citava istorija sa maloneom koji mu je bio asistent u warriorsima i dao mu je otkaz jer je mislio da malone hoce njegov posao) i ima neke tri debilne frazetine koje stalno ponavlja ali razocarao je i van gundy. ne znam da li dobio naredjenje da bude zivahan samo kada lakersi dobijaju ali bas je izgledao popisan tokom citavog finala. malo mi je cudno jer je uvek hvalio denver i jokica i govorio samo superlative za njega...

neverovatno mi je bilo da su gotovo precutali citav kraj utakmice i da nisu ni pisnuli nakon one trojke jokica. jadan breen radio za petoricu citavo finale.

videcemo na sta ce sve liciti u finalu.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Nemam stomak više za NBA od zelenih, kako god da se završi serije, tj. i da uzmemo počasnu pobedu, obrukali smo se najviše u ligi od svih. 

 

Kao što pisah toliko puta da sam verovatno na IL ljudima, Mazula mora biti smenjen i kontender dat u ruke pravom treneru. 

 

Championship window je tu, dobro je što Tatum još nije u prajmu. Njemu fali da sazri kompletno, doći će i to, kače mu se ljudi mnogo jer od starta ima dobre rezultate premlad, već ima iza sebe uspehe pa ljudi zaborave da su neke prime NBA godine 25-30 i da mu na kraju treba suditi nakon tog perioda. 

 

Tehnički je brutalno napredovao od kad je došao u ligu, dodao prvo šut, pa dribling, odbranu i pregled lige, biće on OK. 

 

Što se ostatka rostera tiče, opasno me nervira Smart i Boston je talac čoveka koji je dobar ali ne i odličan igrač i ja se nadam da ćemo ga trejdovati u jednom trenutku. Ego koji nije potkrepljen rezultatima. 

 

I Browna i njega bih zapakovao za superstara sutra pa ovom prilikom molim Luku da ispizdi na Mavse. 

 

Brown je čini mi se negde oko prajma, mozak neće naći kad ga do sad nije našao, mogao bi malo dribling da opravi makar. Al nema tu mnogo prostora da bude bolji, mada se nadam da grešim. 

 

Od ostatka rostera, produžiti Granta (svi ostali imaju ugovor za sledeću sezonu) i videti za 4orku jer Horf nije za startera više a Grant je zakucan u PO za klupu uglavnom pa ne mogu da procenim gde je sad, želim ga u timu ali nisam siguran da je starter. 

 

I nek nađu proper rezervnog centra. Nek Houser igra krila/beka gde god ga već hoće al nek nađu i centra ako smo već dzabe navukli Muskalu. 

 

Da se ima hrabrosti pa da Smart pređe na klupu a White u startere. Brogdon i Smart sa klupe, to je ok. 

 

Eto, to su moje želje i čestitke za početak, nek nađu trenera pa nek vide. Macola svakako najveći fejl Stevensa, posle dosta uspešnih poteza - Horf dobijen za Kembu, doveden White i Brogdon najskorije. Ali za početak se mesto trenera mora popraviti. 

 

Šteta, bili smo zdravi, sve je bilo tu i puče bruka. Od defanzivno najboljeg tima do mlakonja, od najboljeg napada lige do iso ball-a. Bruka. 

  • Like 8
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, gggggggg said:

pogledao opet neke delove utakmice na espnu...kakva je ono sramota od komentarisanja, mislim da jos nisam doziveo ovako nesto od njihovih komentatora. okej, zna se, mark jackson je idiot na kub i jednostavno uzasan komentaor i pri tomne ne voli denver (postoji citava istorija sa maloneom koji mu je bio asistent u warriorsima i dao mu je otkaz jer je mislio da malone hoce njegov posao) i ima neke tri debilne frazetine koje stalno ponavlja ali razocarao je i van gundy. ne znam da li dobio naredjenje da bude zivahan samo kada lakersi dobijaju ali bas je izgledao popisan tokom citavog finala. malo mi je cudno jer je uvek hvalio denver i jokica i govorio samo superlative za njega...

neverovatno mi je bilo da su gotovo precutali citav kraj utakmice i da nisu ni pisnuli nakon one trojke jokica. jadan breen radio za petoricu citavo finale.

videcemo na sta ce sve liciti u finalu.

 

Uh, nisi slusao izgleda Doris Burke. Usi otpadaju od toga. 

 

Ali da, Mark Jackson bas tezak bullshit od komentatora. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, greenenvy said:

 

Uh, nisi slusao izgleda Doris Burke. Usi otpadaju od toga. 

 

Ali da, Mark Jackson bas tezak bullshit od komentatora. 

 

;D

 

doris burke i marc jones, niko ih vise ne hejtuje od mene ovde. kada ih cujem to je insta mute. ove jos tolerisem zbog breena i jvg kojeg gotivim.

 

btw bilo mi smesno kako su celtics i sixers fanovi prozivali burke sto je biased kad ono ona samo gotivi superstare kao sto su tatum i embiid.

Edited by gggggggg
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, uini said:

 

jeste a ujedno i ne bas koristan pored lebrona. pri cemu ima ugovor na 40+ miliona, za naredne 3-4 sezone.

 

kyrie all the way, taj ce za minimalac da dodje da spase brondzu i obrvu.

...

bolje reevs 40+ nego trajko vidju majko igram k'a sajko

 

https://youtu.be/1SMemTfCNNY

Montenigers gona mejk ju dens.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je bilo jasno posle onog poraza od Bruklina u regularnoj sezoni kad smo vodili 30, da ovaj tim ne moze do titule, potvrdio mi je to i BO poraz od Vasingtona kome nisu igrali Bil, Kuzma i jos jedan starter, malo sam

se ponadao kad je Jimmy išćerao Milvokija, ali sta je tu je. Igramo kao sise sa trenerom kurtonom i to je manje-vise to

4 minutes ago, Ječmendo said:

Strašno koliko nemoćno djeluju Seltiksi. :thumbdown: Finale će pokazati, da li je moguće da je Heat toliko dobar?

Ovaj Hit je toliko puta iznenadio i pokazao da nema neke racionalnosti kad su oni u pitanju da ih ne bi vise otpisivao ni protiv koga. Po meni ce im cudo trebati da uzmu vise od jedne utakmice Denveru, ali bas jedva cekam da vidim kako ce to izgledati. Bez daljnjeg su vrhunski vodjena ekipa sa superstarom koji ne jebe sistem, prilagodice se oni maksimalno

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...