Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

5 minutes ago, MrTripleDouble said:

Ali braca pavijani koji nakon tekme dizu Maloneta kao dzak krompira. :ajme:

 

 

 

:lol_2:

 

Ali Malone koji se opustio i prepustio hahaha umirem 

Ovima ako se da prostora nadmašiće i Srkija Đokovića, ali uzdam se da je Nikola pametniji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Milos 3.14 said:

Ovo je izjava sa početka PO, kad je Fila dobila Atlantu posle njegovog bloka. Embid je po meni više zaslužio MVP nagradu od Jokića, a manje od Janisa. Ovo kažem zbog poslednjih mesec dana RS kad je Jokić digao ruke od nagrade nakon izjava one dijabola Perkinsa.

Dakle , u tom momentu tačna izjava, ništa nije pogrešio Magic.

 

Drugo, sa izjavama kao što je ona nakon dobijanja MVP finala zapada samo provocira da ne dobije MVP finala, čak iako je zaslužio. 

Lično mislim da laže da mu ništa ne znači ovo MVP priznanje, a verujem da mu nagrada za MVP RS stvarno ništa ne znači.

 

Na osnovu njegovih izjava - samo prsten je bitan.

Mislim da mu individualna priznanja ne znače (bar tako tvrdi) i da bi je poklonio Jamalu da može, jer ovome treba hajpa i bustovanja.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Milos 3.14 said:

Drugo, sa izjavama kao što je ona nakon dobijanja MVP finala zapada samo provocira da ne dobije MVP finala, čak iako je zaslužio. 

Lično mislim da laže da mu ništa ne znači ovo MVP priznanje, a verujem da mu nagrada za MVP RS stvarno ništa ne znači.

 

Pokušavam da se izmestim iz svoje pozicije, ali jednostavno mislim da ne postoji čovek na planeti kom individualna priznanja ne znače baš ništa. Prirodno je da čoveku prija da bude pohvaljen, a njegov rad prepoznat na neki način. Ono što mogu da razumem jeste da neko u kolektivnom sportu drži sujetu pod kontrolom dovoljno da ne stavi sebe ispred tima, to uvek poštujem. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Luchifer89 said:

 

Na osnovu njegovih izjava - samo prsten je bitan.

Mislim da mu individualna priznanja ne znače (bar tako tvrdi) i da bi je poklonio Jamalu da može, jer ovome treba hajpa i bustovanja.

 

Koliko se zbunio meni deluje da mu ova znači pa je krenuo da ponavlja floskule od ranije koje nisu istina . Jeste ovo suštinski nagrada za najboljeg igrača polufinala,ali u USA se tako ne doživljava. Plus nosi ime po jednom Medžiku i opet kažem na sve to osvaja je na njegovom terenu protiv njegovog tima.

Biće bolje sledeće godine 😁💪

Link to comment
Share on other sites

Prelijepo.

 

Čestitke Maloneu, zasluženo je zatvorio usta mnogima.

 

O Nikoli nije potrebno mnogo pričati. I u finalu za njega, čak i ako na drugoj strani bude voljeni Heat (svakako sam ih kao p***a iskulirao na prognozi). Jednostavno, ovakav majstor mora da uzme prsten što je ranije moguće, jer može ova priča da potraje. 🙂

 

I da, nadam se da je razbijen mit o tome da su AD i Nikola isti nivo. Vrlo moguće da je AD mogao i biti koji stepenik iznad, ali iz raznoraznih razloga jednostavno nije i ne vjerujem da će ikada više u karijeri biti. Može on da zablista i pokaže magiju na par mečeva, ali tu jednostavno nema ni naznaka kontinuiteta. 

 

LeBron sa druge strane pokazao da je i u ovom očiglednom declineu igrač za poštovanje i divljenje.

  • Like 18
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, DameTime said:

Ovima ako se da prostora nadmašiće i Srkija Đokovića

Htedoh najpre da napišem da je ovo nemoguće, ali tako su i Nikolu potcenjivali a vidi ga sad.

 

Meanwhile, jedan od komentara na šuteve koje Jokić ubacuje:

hh.jpg

  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

Just now, 40Wins said:

Jeri se sprema Udonis Haslem za par minuta po utakmici da umori Nikolu i posalje jaku poruku. 

 

poslao je vec jaku poruku aktuelnim rezultatima. steta je to ne razumeti, cak i udonis je ugraviran u ove heat pobede.

 

najlakse bi mi bilo da se priklonim knicks fandom narativu i ismevam heat culture. ali to je realna stvar, zato su na korak do finala [opet].

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Just now, uini said:

 

poslao je vec jaku poruku aktuelnim rezultatima. steta je to ne razumeti, cak i udonis je ugraviran u ove heat pobede.

 

najlakse bi mi bilo da se priklonim knicks fandom narativu i ismevam heat culture. ali to je realna stvar, zato su na korak do finala [opet].

 

ma gotivan je ovaj underdog Majemi, ali malo je preterao Udonis imho, umesto da imaju nekog mladica na klupi. skroz bi mi bilo okej da lik ima funkciju u klubu, tipa employee engagement manager.

 

da ne ureknemo, ako prodje i MIA, titulu osvaja ili Nikola Jovic ili Nikola Jokic 😄

 

Inace vini, cestitke na PO performansu, bez nekog istaknutog superstara, stigli ste koliko i napucana Fila sa Hardenom i Embiidom. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, 40Wins said:

 

 

ma gotivan je ovaj underdog Majemi, ali malo je preterao Udonis imho, umesto da imaju nekog mladica na klupi.

 

jel insinuiras da je udonis > pet rajli? ja ne bih smeo to da tvrdim ni u poredjenju sa svetim petrom i djordanom ali danasnja omladina

3 minutes ago, NikadProtivKaline said:

najbolje bi bilo da izgube 2-3 i dobiju jednu

 

najbolje je odmah zgaziti*. 4-0

 

*primetiti da nisam koristio panatinaikos epitete u recenici.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...