Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

2 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Razumem. Malo sam možda pogrešno reagovo na tvoj upis. Jasno je da ih nisi poredio kao karaktere.

 

Ok, nije bio Nelsonov potez za košarkašku utakmicu. Al nije bila ni šaka Milutinova sa kojom je on promašio Nelsona, pre nego što ga je ovaj izvrnuo na glavu. Neznam, možda grešim al mi ta situacija od tad nekako nije ista kao ovo danas.

Ja se izvinjavam jer sam toliko opšte napisao i poredio njih dvojicu na taj način. Prevashodno sam mislio na taj vid nasilja koji se kod nas odobravao. A i dosta mi je vruća glava i idalje ne mogu da razumem ove padove u igri, a što još više ne mogu da razumem je da iako na +20 znam da ćemo izgubiti ili moćda dobiti 1-2 razlike i dalje se nerviram i pratim. A ni iz džepa ni u džep...

  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Lesora i Partizan ne vredi komentarisati, prosli derbi sam banovan zbog toga. Ali sve se videlo iz prilozenog. Klub, igraci i navijaci koji vise mrze drugi klub nego sto vole svoj. Ako sve bude kako treba oni gube u Podgorici bez onog nasilnika i opet smo u prednosti. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ljubitelj baklave said:

 

Svejdno, da li je utakmica u toku ili nije, pa nema valjda dozvolu da udara pesnicom coveka , jer je eto na terenu, pa moze da ga razvali i nikom nista. 

Da je ovo normalna drzava, odmah bi bio priveden na razgovor, pa obd tuzba i sve redom. 

U NBA bi za ovo fasovao 20 utakmice kazne, lagano. 

Pa kazem nisam siguran kako se tretira odnosno kako se tumaci jer kao sto i sam kazes kad udaris nekoga tokom utakmice dobijas suspenziju od par utakmica al kad udaris nekoga na ulici dobijas krivicnu prijavu.

Jbg nisam pravnik pa ne mogu nesto 100% tvrditi al bi bilo zanimljivo cuti kako se ovakve stvari sve mogu tumaciti.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Perkos2 said:

Glavni pokretač lošeg u Partizanu je njihov trener a to se potvrđuje kroz ponašanje njegovih igrača. Čovek je težak kompleksaš i svoju mržnju prema Zvezdi je preneo skoro na sve igrače

 

Nemoj tako, veliki Srbin. Znas kako nam je pre nesto godina velikodusno dao Pera Antica, pa smo mu se javno zahvaljivali 🙂

Link to comment
Share on other sites

Управо написах на тати да оно што се пуштало мајмуну Лесору и како је истјеран Кампацо, само обезбијеђује ћераћемо се још. Али и даље не схватам да Душко не може да сада већ редовне падове да ријеши са ТО на вријеме или да Кузмић уђе 7 мин под кош…

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Laki21 said:

 

Petruševu je budućnost G-liga, on ne može da igra mečeve gde je potrebno igrati čvrstu odbranu.

Zato nije ni prismrdeo parketu u Efesu, gde god ode u EL eventualno svako će ga maksimalno eksploatisati tu.

 

Suviše je mekan i u napadu, kad krenu crvene rukavice ne vidi se.

E moj Laki, ima jedan tu covek koji bi mu napravio vestacka mudanca. Dobro nam je poznat, posle njega centri i cetvorke idu da se naplate masno a po potrebi babe i penzionere pravi na kasvetne igrace, ako i to ne ide,  stavi bivse nisko krilo na centra pa sa njim školuje.   U desnu ruku se kladim da od Petruseva pravi Mvpa. Nije on bas Borisa Simanic, samo sa njim treba znati a ne cekati da talenat odradi svoje.

Edited by Redstar0356
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Laki21 said:

Petruševu je budućnost G-liga, on ne može da igra mečeve gde je potrebno igrati čvrstu odbranu.

Zato nije ni prismrdeo parketu u Efesu, gde god ode u EL eventualno svako će ga maksimalno eksploatisati tu.

 

Suviše je mekan i u napadu, kad krenu crvene rukavice ne vidi se.

Polako Laki, decko igra prvu ozbiljnu sezonu u zivotu, tek treba da pronadje svoj karakter. 

 

Sto se Lesora tice, po zakonu o sprecavanju nereda na sportskim takmicenjima (Ili kako se vec zove Taj zakon) koliko veceras bi bio u zatvoru. Sestomesecna suspenzija lige je najmanje sto bi trebao da dobije, ali znamo da kod nas zakoni I propisi ne vaze za sve podjednako.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, srlepajce said:

Dusko "Posle ove utakmice najbitniji je filing  mene i igraca da cemo dobiti Partizan. To i Partizan zna" :classic_biggrin: 

Blago nama, da mi prvo u drugom poluvremenu neke utakmice zalicimo na profi kosarkaski tim, a ne na biznisligase, pa cemo onda da se spremamo za #obraeffect, KKP i punu Arenu. Korak po korak

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Perkos2 said:

Glavni pokretač lošeg u Partizanu je njihov trener a to se potvrđuje kroz ponašanje njegovih igrača. Čovek je težak kompleksaš i svoju mržnju prema Zvezdi je preneo skoro na sve igrače

Zaboga prosle godine su i izgubili zato sto su igrali kao "bezmudaši"...mi i dobijamo na bezobrazluk i krvava kolena.Pored kvaliteta  u derbiju moras posedovati nesto više od želje.Kada mi to ispoljavamo to je obično borba srce krv znoj...

Ne podrzavam ovakvo ponasanje Lesora jer ovo je prešlo granicu "trash-talka" gurkanja i ostalih stvari uobicajnih za jedan kosarkaski derbi.

Ali daleko od toga da bih ja da sam trener voleo da moja ekipa igra derbi kao svaku drugu tekmu.

Opet da napomenem "Ne podržavam Lesorovo ponašanje".

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Možda zvuči suludo ali i pored svega ja sam zadovoljan. Jbg. igraš na njihovom terenu, bez Lazića(znači za ove utakmice gde će da kida odbranu kad zatreba), bez Nedovića i Dobrića drugo poluvreme i Kampaca četvrtu četvrtinu. I naravno Luke aka Lengston Hol. Uzeti sve u obzir, prvo poluvreme kao primer. I pre Duškove izjave i ja imam filing da će se sve ovo na kraju dobiti. I večeras smo videli da njihov teren i nije neka prednost. Mnogo toga se u toku utakmice okrenulo u njihovu korist. 

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ste odigrali prvo poluvreme koje bi moralo da vam posluži kao model igre. Ok, neće uvek Kampaco da uđe u God mode, ali doprineće drugi, svi po malo. Morali ste da vodite više od 14, makar 20, toliko ste bili bolji da mi nedostaju reči da to opišem. Možda je školovanje najbolji izraz. Gotovo svaka vaša odluka je bila na mestu a naša pogrešna i na kraju "samo" plus 14. 

 

Šta se u drugom pol desilo? Isto što se desilo i KKP u kupu, ekipa prestaje da igra, pravi bespotrebne tehničke greške, po neki zicer iscuri, nema je na skoku kao u prvom, plus protivnik pogodi ono što nije u prvom, ode momentum, ćao... Ono zbog čega bih se ja zabrinuo da sam navijač KKCZV jeste što se ovo dešava već X-ti put u sezoni. Doduše,ovoga puta možda i nije moglo više jer nije ko imao da igra spolja, ali opet, nije to razlog zbog koga Vildoza gubi loptu na kraju treće i Madar preokreće, bukvalno lomi utakmicu tu. Takav igrač mora da oseća momenat utakmice, a nekako mi se čini da to kod vas, pored Kampaca, još jedino Luka M ima. Ostali igraju na automatic pa dokle se stigne. 

 

Žao mi je samo što je Lesor ispao balvan (KKP bi morao da ga kazni, ali odavno sam prestao da verujem da naši klubovi tako mogu da razmišljaju i da deluju) i što je taj potez odlučio da se ne priča više o košarci. Doduše, kakav je kvalitet bio, možda je i bolje da se ne priča 😂

 

  • Like 4
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ali ona sekvenca pred kraj trece... Imas 6 razlike i napad do kraja da to eventualno povecas, Vildoza pravi glupost i eto te na pisljivih +3.

 

Detalj koji je definitivno okrenuo tok utakmice koja je par minuta kasnije i resena 5. faulom Kampaca.

Link to comment
Share on other sites

Zeljko ispao jos jadniji nego na konferenciji 2005e, a mislio sam da je to nemoguce dostici. "Izvinjavam se sto ga je dva puta odgurnuo ali mozda ga je provocirao". Zeljko medicinski fenomen postao - jednom zine, tri puta slaze.

 

Moram da se zahvalim Embidu, koji u pola poseda koraca valcer ali nekako uvek dobija bacanja, posle ovoga veceras eto me na svakoj utakmici. U poslednjih par godina sam dosta proredio odlaske u Pionir zbog obaveza, tipa odem na svaku trecu ili cetvrtu sto je pre par godina bilo nezamislivo. Posle Albe sam bio ubedjen da necu vise uci u Pionir ove sezone, ali zahvaljujuci Embidu eto me na svakoj utakmici. Hvala Embid, iako si jedna retardirana dzukela

 

  • Like 19
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Ovo ako liga ne sancionise do kraja sezone, pisaj onda i kosarku i pravila i sudjenje. Ovakvim ljudima nije mjesto u kosarci. Svako ko misli da jeste nek postavi sebe ili svoje dijete na mjesto Filipa Petruseva.

A Zeljko samo pokazao pravo lice za koje svo odavno znaju.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

 

 

Zakucao pa mu se kezi u prolazu, pa flopuje, pa hoce da se bije, a sudije to sve samo gledaju, i gledaju na snimku, konsultuju se i NISTA! Dozvole mu to. Daju mu jasan signal da je to sve OK.

 

I onda normalno da ce kreten da nasrne na kraju utakmice jos jace... 

  • Like 17
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam gajio 1% nade da ćemo dobiti. Pre utakmice. Jer zašto bih uopšte pratio ovaj sport i navijao za Zvezdu, ako se ne nadam pobedama. U toku prve četvrtine, nada je značajno porasla i to na više od 50%. TV sam ugasio, a i nadu, kada je Kampaco izbačen. Iako smo vodili i bilo je mnogo do kraja, svi smo već znali da brod tone. Njima nisu bile potrebne sudije. Njihovih 20 000 napaljenih navijača, naša standardno loša igra u drugom poluvremenu, su bili sasvim dovoljni za pobedu. Medjutim, žalosno je što se ovo ponavlja, a da se ništa ne menja. Hvala Željku za “spuštanje tenzija”. Očekujte mulj, blato i incidente u finalu. I neizbežna saopštenja. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...