Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Bez Nedovica, Dobrica i Kampaca.

Sa Lazarevicem, Markovicem, Ivanovicem, Mitrovicem.

Sa iznadprosecnim domacinskim sudjenjem.

Sa Vildozinim glupostima.

 

Jbg, nije ni Dusko toliki madjionicad koliko su neki mislili.

Nek mu ostanu nosioci i zamene poluprofesionalni igraci za narednu sezonu, pa ga onda ocenjujte.

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Nekako sam bio ravnodusan pre utakmice i onako mislju "koga vise pali ova Aba liga kad u el svake godine isto sranje" al sad posle ove pljacke i ovog smecarskog ponasanja bas sam se nalozio da pocistimo ove smecare i ove godine i nadam se da ce ekipa slicno reagovati i skupiti se da otresu ovu grupu napaljenih gubitnika!!!

Link to comment
Share on other sites

Prvo, sudije su velikim delom uticale na rezultat neposrojećim faulom Kampaca, a ranije i Petruševa. Drugo, Vildoza nas je urnisao. Imaš +6 i poslednji napad u trećoj četvrtini i on gubi loptu posle koje primamo trojku. I treće, nije mogao Kampaca sam da ih pobedi, možda je i mogao da je ostao u igri. Nedostajao je poveđeni Nedović, a i učinak Vildoze za koga više nemam reći. Razumem da svaki igrač ima tokom sezone krizu, ali od takvog igrača se očekuje da ta kriza traje kratko, al ovo se odužilo i čovek nam nanosi ozbiljnu štetu.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Hvala najtofejnijem treneru što sprema igrsče da udaraju na srpskog reprezentativca. Hvala i prvovrnčanom što im je omogućio da ponovo mogu da otimaju,tuku,pljuju i vređaju. Za mene Zvezda je dobila košarkaški meč a za ovo drugo ćeraćemo se ...

  • Like 14
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kooineeperk said:

 

 


Au povlačim reč, Lesor nije dobar dečko, meni da je ovo uradio gledao bih da mu završim karijeru. I gde je naš klub dok nam pesniče igrače na terenu?

Edited by K.Dot
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nema ovde pomoci, otvorili smo tekmu pametno,Bentil I Martin su izrudarili nesto dole preko Smailagica koji je njihov najlosiji I najgluplji visoki, Faku je odigrao maestralno poluvreme a uz to je pogodio 2 neverovatne trojke, onu sa 45 gde nije ni video kos I onda onu o tablu tako da je razlika

to je bilo to sto se tice basketa koji smo mi ponudili veceras, u drugom deja vu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma suspenziju ce on dobiti tako sto ce mu neki kreten uleteti u noge i polomiti ga za kraj karijere. 

 

Stvarno je ruzno reci - ali ne bi mi bilo ni malo zao. 

 

Suspenzije od lige, praznjenje dela tribina za neku narednu utakmicu (koju u ABA i onako ne popune) je besmisleno i da se desi. Ovo ce stvoriti samo novu mrznju i nerede.

 

Sad cemo videti da li ce Obradovic poslati Lesora da se izvinjava... 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, necke said:

Bez Nedovica, Dobrica i Kampaca.

Sa Lazarevicem, Markovicem, Ivanovicem, Mitrovicem.

Sa iznadprosecnim domacinskim sudjenjem.

Sa Vildozinim glupostima.

 

Jbg, nije ni Dusko toliki madjionicad koliko su neki mislili.

Nek mu ostanu nosioci i zamene poluprofesionalni igraci za narednu sezonu, pa ga onda ocenjujte.

 

Izvini ali ako ubjedljivi porazi od Albe i Panatinaikosa nisu čista magija onda ne znam šta je. 

 

Merlin da pozavidi. 

Link to comment
Share on other sites

Svaka cast Ivanovicu za izjavu! Da ih zgazite bre svaku do kraja, ne birajte sredstva, kao sto ni oni ne biraju. Ogorcen sam sta rade njihovi igraci i sta je dozvoljeno ovoj gomili stranaca na celu sa Lesorom. Lik se svaki mec krevelji i unosi u lice nasim igracima koji gospodski sve kuliraju, a onda se on nadje uvredjenim sto Petrusev nece da cuti pa ga udara onako mucki?! Kakva sramota jebote, ovo je za svaku osudu. Ko ima stomak da nakon svega sto smo videli veceras prica o kosarci i tome sta smo odigrali, svaka mu cast. Uzas!

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, SunZero said:

to je bilo to sto se tice basketa koji smo mi ponudili veceras, u drugom deja vu

Dobro i ja sam besan i revoltiran pogotovo nakon one Lucine greske. Ali nas svako odbijanje naleta je propraceno sa nekim diskutabilnim odlukama sudija.Pogotovo ona 4 licna Facu-a.

Edited by Don Dusko
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

Ma suspenziju ce on dobiti tako sto ce mu neki kreten uleteti u noge i polomiti ga za kraj karijere. 

Kad I gde se ovako nesto ikada desilo, pa ce I sad. Jbg, moracemo da trpimo ne samo poraze nego I samaranje I ponizavanje. Kakav smo qr od navijaca, za bolje I nismo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...