Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

3 minutes ago, Kooineeperk said:

 

 

Zakucao pa mu se kezi u prolazu, pa flopuje, pa hoce da se bije, a sudije to sve samo gledaju, i gledaju na snimku, konsultuju se i NISTA! Dozvole mu to. Daju mu jasan signal da je to sve OK.

 

I onda normalno da ce kreten da nasrne na kraju utakmice jos jace... 

 

E na 0:22 je ta situacija koju sam ja spominjao, gde mi se učinulo da je udario nekoga. Ne vidi se najbolje u celoj gužvi, ali kad se uspori je malo jasnije. Postoje samo dve opcije, ili je zamanuo da udari Petruseva, ili da se otrese LeDaya koji ga je držao. Neka svako presudi sam šta mu je više verovatno od te dve opcije, kada pogleda usporeni snimak

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Perkos2 said:

Glavni pokretač lošeg u Partizanu je njihov trener a to se potvrđuje kroz ponašanje njegovih igrača. Čovek je težak kompleksaš i svoju mržnju prema Zvezdi je preneo skoro na sve igrače

Najveći, a od 1993 samo niže poraze kao trener Partizana protiv Zvezde.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Naše mane su i dalje tu, posle vodstva prelazimo u "katanaćo"  i čekalicu u 2/2.

 

Ipak, ovakvo kukavičko sudjenje, ovakav debil na terenu(Lesor) i izjava trenera koji posle toliko toga što je uradio u košarci sebi dozvoljava  da nema obraz su baš žalosni/jadni momenti, nije ni za žaljenje. 

 

Jedino što mi je malo žao je što Petrušev nema u sebi bar malo Ibrahimovićevog samopoštovanja. 

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da nema potrebe da ovoliko vrtimo pricu oko Lessora, takav je kakav je, uradio je sta je uradio, niti nas je to kostalo pobede niti ce nas kostati u nekom eventualnom finalu.

 

U ekipi postoji definitivno dubok problem, a to je sto zadnje dva meseca mi drugo poluvreme ne umemo da igramo, protvnik i nije toliko bitan,prosipamo ma koliku prednost imali, imamo crne minute koji neretko traju i do 10min.

 

Takodje jos jedan od gorucih problema jeste Vildoza i njegova forma, od povrede pa na ovamo, a cini mi se ni da odnos sa Ivanovicem nije sjajan.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, L' Imperatore said:

Vidim Duško posudio Radonjinu foru: "što se tiče derbija, mi čemo tu utakmicu dobiti" ❤️

 

Provereno radi, tako da samo napred

Mislim da je to samoohrabrivanje koje se trenutno zasniva na tačno ničemu. Mi trenutno imamo imidz luzerske ekipe koja prosipa mleko iz utakmice u utakmicu (uz sve faktore koji se desavaju: povrede, sudjenje, whatever).

 

Trenutni feeling je da cemo mi svaku utakmicu izgubiti koliko god da vodimo i to je prvo sto treba da se prevazidje. Tek posle moze da se govori o pojedinacnim protivnicima i taktikama za meceve sa komsijama ili bilo kim.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Kako ono beše cvileo bogdanović da neće da igra za Srbiju pošto ga fauliraju igrači Zvezde. E pa sad očekujem da selektor Pešić stane u zaštitu Petruševa, od onog šmrkađije što vodi saveze se to ne koće očekivati. I da igrači reprezentacije podignu glas protiv napada na svog saigrača nakon utakmice.

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

I da, nemojte samo da vadite Dusana Duska Ivanovica, okej, sudije, bez Nedovica i Dobrica. 

Ali, je l vi toliko brzo  zaboravljate? Od Kaunasa pa na ovamo, a preko Cibone. Sve utakmice ISTO. 

Pa vas ja pitam, zasto smo izgubili sve te utakmice ako su sad krive samo sudije i povrede? 

 

20 razlike smo vodili,  nekad smo ih šibali sa Lojdom, Obrajantom i klincima a sad ne mozemo da odrzimo 20 razlike sa ovom ekipom? 

 Pa taj Nedovic svakako ima manje minuta od Markovica i Lazarevica kad nije povredjen. Lazarevic kao nas igrac sa najvecom minutazom u prethodnim mecevima je bio tu. 

 

Ne treba nam zavaravanje nikakvo, Ivanovic ovo da izvadi iz kanala ne moze, ubio ih je sve u pojam, usadio luzetski mentalitet i nije ni cudo sto  toliko igraca   ima lose  misljenje o njemu. Jednostavno, nije trener za ozbiljan fajt i fizicki kosarku. 

Neka Tau Keramika je njegova mera, da vreba iz prikrajka i osvoji neki trofej u par godina kad se poklope kockike da se igraci njegovom tima razmasu u napadu. 

 

Da nije tako, tesko da bi njega propustili Real, Efes, Makabi i ti timovi dok je bio u prajmu. 

Prosto, covek je  za neki basket kad ima prostora za lagano igranje gde nema ocekivanja.  

Ponavljam, sudije i povrede jesu krive sada, al od Kaunasa se ovo ponavlja i do sada nismo imali tih problema, Nedovic bi svakako igrao par minuta vise da je bio, tako je bilo u prethodnih par meceva. 

 

 

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SunZero said:

ne, moj je poraz

sudjenje smo imali mnogo losije u proslom derbiju koji smo dobili

 

Samo je jedna stvar jača od kritikovanja, ovaj hoću reći pljuvanja, trenera i igrača, a to je kukanje na sudije. U Srbiji ništa novo.

Link to comment
Share on other sites

Lomim se između svaka čast igračima ( ja bih išao da povredim nekog , pa kad pitaju što da kažem pitajete trojku u narandžastom )  i koje su ovo pičke ( da niko ne odreaguje na Lesorovo majmunisanje ). U meni se bore 2 vuka što bi se reklo.

Tužno je što je ovo ko zna koji derbi u kom je bespredmetno pričati o košarci. Izgubili smo četvrtu četvrtinu i ako hipotetički zaboravimo sve stvari koje nemaju veze sa sportom osećaj koji imam je drugačiji u odnosu na tekmu VS PAO

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Perkos2 said:

Kako ono beše cvileo bogdanović da neće da igra za Srbiju pošto ga fauliraju igrači Zvezde. E pa sad očekujem da selektor Pešić stane u zaštitu Petruševa, od onog šmrkađije što vodi saveze se to ne koće očekivati. I da igrači reprezentacije podignu glas protiv napada na svog saigrača nakon utakmice.


Evo trče. Rekao je željko da se ništa strasno nije desilo a i verovatno je Filip provocirao tako da je dobio ono sto je zaslužio. Najveći srbin medju srbima, treba da vam bude čast što uopšte imate priliku da se takmičiti protiv takve moralne gromade.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, drakon1 said:

Mislim da je to samoohrabrivanje koje se trenutno zasniva na tačno ničemu. Mi trenutno imamo imidz luzerske ekipe koja prosipa mleko iz utakmice u utakmicu (uz sve faktore koji se desavaju: povrede, sudjenje, whatever).

 

Trenutni feeling je da cemo mi svaku utakmicu izgubiti koliko god da vodimo i to je prvo sto treba da se prevazidje. Tek posle moze da se govori o pojedinacnim protivnicima i taktikama za meceve sa komsijama ili bilo kim.

 

Ma znam da tako izgleda. Možda ni sam ne verujem u to. Ali bi podsetio da je i tad kad je Radonja to rekao, on bio isprovociran teškim pitanjima novinara, jer smo baš bili u nekoj lošoj seriji ili nešto. Ako se dobro sečam.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Redstar0356 said:

nekad smo ih šibali sa Lojdom, Obrajantom i klincima a sad ne mozemo da odrzimo 20 razlike sa ovom ekipom? 

Tad su im Dangubic i Zagorac bili najbolji igraci.

 

1 minute ago, Redstar0356 said:

Da nije tako, tesko da bi njega propustili Real, Efes, Makabi i ti timovi dok je bio u prajmu. 

Oko Deje se razgrabise.

 

2 minutes ago, Redstar0356 said:

usadio luzetski mentalitet

pre njega su imali pobednicki...

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, fradler said:

Zaboravih da je ovaj primat divljački udario Fakua na prošloj pa se zaletao na Vildozu.

 

Definitivno je zreo za dobru šamarčinu na ulici, još će i dobro proći ako ostane na tome.

Cisto da napomenem, jeste da nisam moderator, ali sam lajkovao prvi deo upisa. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...