Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

4 minutes ago, nekoime123 said:

Prica covek o navijačima zaboga...

 

20 minutes ago, goldberg said:

 

 

Da li su evroligaski mecevi ovih ekipa (kojih, nadam se, nece biti sledece sezone) bili bez incidenata? Jesu, jer se ni KKP ni KKCZ ne usudjuju da se tu izivljavaju kao sto se izivljavaju u svim drugim takmicenjima.

 

 

 

Gde ti vidiš da je "spomenuo" navijače?

Link to comment
Share on other sites

Uopste nisam za to da kosarkasi treba da se tuku, ali sam za to da treba da se zastite.

Ali propustila se prilika kad je Milojevic reprezentativac tukao klince Hemofarma, tako da je sve ovo vidjeno, isti klub, ponovo deca sa druge strane, ili covek od 178cm.

A videli smo i kako je najveci Srbin "prekorio" svog pulena.

Mislim da mu jos uvek bride usi🙄

Patetican i licemeran klinkoljub.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Redstar0356 said:

Ma ajde bre, okej ti si sudija, ne znam da l si ikada igrao u nekoj ekipi, al kao, druze, jedete zajedno, pijete, spavate u istim sobama, vise provodite vreme zajedno nego sa porodicama i devojkama.. I neko ti udara saigraca koji treba da ti bude kao brat a ti ga drzis i smirujes?? Pa cekaj bre, izivljava se covek nad nama, jos fali da se igraci zvezde njemu izvine. Jako sam razocaran u igrace Crvene Zvezde, nemaju samoopostovanja uopste i nemaju osecaj da ih zaboli pesnicenje saigraca..

Dal ste vi realni sta pisete da igraci prave frku u punoj Areni (20 hiljada ljudi) koji se vode parolom "nek umre svako ko ne voli partizan".

Pa sve i da ne ulete na teren gadjaće i topovskim udarima kovanicama upaljačima...mislim da su barem što se toga tiče igrači postupili kako treba.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Laki21 Cmon, man, čak i ti znaš da je ovo bila pogrešna grafika... i nije bila prva greška grafike na utakmici, tipa četvrta Ledeja potpisana, a u stvari bila treća Exumova, čini mi se još jedna, potpisan čini mi se baš Lesor, a u stvari Madar napravio faul i slično...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Crni said:

Uopste nisam za to da kosarkasi treba da se tuku, ali sam za to da treba da se zastite.

Ali propustila se prilika kad je Milojevic reprezentativac tukao klince Hemofarma, tako da je sve ovo vidjeno, isti klub, ponovo deca sa druge strane, ili covek od 178cm.

A videli smo i kako je najveci Srbin "prekorio" svog pulena.

Mislim da mu jos uvek bride usi🙄

Patetican i licemeran klinkoljub.

Koja bre deca? Petrusev od 22 sad ce 23 godine dete?? 

Ma daj molim te, da je na malog Topica udario, ok on jeste dete, ovaj od 22 godine je covek. Ili bar treba da bude to, ako se on oseca  kao dete pa pusta da se izivljavaju na njemu, to je do njegovog karaktera. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Redstar0356 said:

Ma ajde bre, okej ti si sudija, ne znam da l si ikada igrao u nekoj ekipi, al kao, druze, jedete zajedno, pijete, spavate u istim sobama, vise provodite vreme zajedno nego sa porodicama i devojkama.. I neko ti udara saigraca koji treba da ti bude kao brat a ti ga drzis i smirujes?? Pa cekaj bre, izivljava se covek nad nama, jos fali da se igraci zvezde njemu izvine. Jako sam razocaran u igrace Crvene Zvezde, nemaju samoopostovanja uopste i nemaju osecaj da ih zaboli pesnicenje saigraca..

Ne znam da li si me razumeo ili ja sad ne razumem tebe. Napisao sam da nasi ne treba da zadrzavaju Lessorta nego da aktivno stite svog saigraca (ovde mislim na Petruseva). Koji moj ide Lazarevic veceras da zauzdava Lessorta koji divlja. Sve ok da hoce da smiri situaciju, ali na taj nacin otvaras mogucnost da se zakuva nesto izmedju Lazarevica i Lessorta. Kad igrac podivlja nikad ne znas kako ce da reaguje i ko mu je trenutno friend ili foe.

 

Zato kazem, nasi da se drze svog saigraca i da ga brane (po potrebi i silom).

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, nekoime123 said:

Zaboga prosle godine su i izgubili zato sto su igrali kao "bezmudaši"...mi i dobijamo na bezobrazluk i krvava kolena.Pored kvaliteta  u derbiju moras posedovati nesto više od želje.Kada mi to ispoljavamo to je obično borba srce krv znoj...

Ne podrzavam ovakvo ponasanje Lesora jer ovo je prešlo granicu "trash-talka" gurkanja i ostalih stvari uobicajnih za jedan kosarkaski derbi.

Ali daleko od toga da bih ja da sam trener voleo da moja ekipa igra derbi kao svaku drugu tekmu.

Opet da napomenem "Ne podržavam Lesorovo ponašanje".

 

Ovo je poenta, zato toliko prdim i pravim poređenje Nedović - Kalinić.

 

Titule uzimaju fajteri kao što su Kalinić, Kampaco, a ne primadone i uvređene mlade kao što je Nedović, Petrušev pa i Vildoza...

 

Kalinić bi ovo odigrao na jednoj nozi i opet bio među najboljim, a PRVI bi bio tu da objasni onom pajseru koliko je sati, ne bi stajao sa strane i smirivao™ strasti.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Crni said:

Uopste nisam za to da kosarkasi treba da se tuku, ali sam za to da treba da se zastite.

Ali propustila se prilika kad je Milojevic reprezentativac tukao klince Hemofarma, tako da je sve ovo vidjeno, isti klub, ponovo deca sa druge strane, ili covek od 178cm.

A videli smo i kako je najveci Srbin "prekorio" svog pulena.

Mislim da mu jos uvek bride usi🙄

Patetican i licemeran klinkoljub.

 

Koje klince Hemofarma?Tada su u Hemofarmu igrali Stefanovic, Vukosavljevic, Conley, Topic, Joksimovic, Bolic - niko od njih nije bio klinac. Samo Rakic je bio od mladjih na terenu, a nesto se ne secam da se on direktno sukobio sa Milojevicem tada.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, medobrundo said:

Ne postoji opravdanje da primiš skoro 60 poena u drugom poluvremenu. To što je Lessort ispao džukela, kao i njegov "bi li čiku" mentor -- može da skrene pažnju, ali uzroci našeg poraza stoje poprilično postojano; nisu se ukazali samo na ovoj utakmici, već se ukazuju skoro na svakoj u poslednjih par meseci. 

Zar nismo tri minuta pre kraja primili 70? Kako sad 60?

I nema ova utakmica bilo kakve veze sa prethodnim. Od toga da su se povredili Dobrić i Nedović, do izbacivanja Kampaca i činjenice da je Lesor pred kraj imao više bacanja od celog tima Zvezde.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, drakon1 said:

Ne znam da li si me razumeo ili ja sad ne razumem tebe. Napisao sam da nasi ne treba da zadrzavaju Lessorta nego da aktivno stite svog saigraca (ovde mislim na Petruseva). Koji moj ide Lazarevic veceras da zauzdava Lessorta koji divlja. Sve ok da hoce da smiri situaciju, ali na taj nacin otvaras mogucnost da se zakuva nesto izmedju Lazarevica i Lessorta. Kad igrac podivlja nikad ne znas kako ce da reaguje i ko mu je trenutno friend ili foe.

 

Zato kazem, nasi da se drze svog saigraca i da ga brane (po potrebi i silom).

Ma isto mi pricamo. Malo drugacije formulisemo. Ja se skroz slazem se tobom i post je bio u tom fazonu da se slazem sa tobom

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, drakon1 said:

Ne znam da li si me razumeo ili ja sad ne razumem tebe. Napisao sam da nasi ne treba da zadrzavaju Lessorta nego da aktivno stite svog saigraca (ovde mislim na Petruseva). Koji moj ide Lazarevic veceras da zauzdava Lessorta koji divlja. Sve ok da hoce da smiri situaciju, ali na taj nacin otvaras mogucnost da se zakuva nesto izmedju Lazarevica i Lessorta. Kad igrac podivlja nikad ne znas kako ce da reaguje i ko mu je trenutno friend ili foe.

 

Zato kazem, nasi da se drze svog saigraca i da ga brane (po potrebi i silom).

Mislim da su Lazarevic i Lesor dobri jos od sezone 17/18, iako se tad Lazarevic povredio i nije igrao nesto puno znaju se od tad. Pozdrave se i zagrle redovno kad igraju jedan protiv drugog.

 

Zato Lesor i nasrce samo na Vildozu, Petruseva, Kampaca, sa skoro svim ostalima je igrao onomad u timu. Svakako mene bi bilo sramota da tako pravim retarda od sebe, ipak si sa vise od pola tih igraca delio svlacionicu pre par godina.

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, John Terry said:

A i Filip mi je malo mekan. Ne mislim na ovo konkretno, vec nekako sve vreme. Nesto kao siri ruke ali nekako sramezljivo se buni... ne znam, morace da poradi na toughnesu.

 

Filip je pička, kratko i jasno. Nema u ovakvim situacijama povlačanja već samo keženja zuba i milo za drago.

Svako ko se takmičio u kolektivnom sportu zna da je to JEDINI način. Samo pizde puštaju na sebe.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki21 said:

 

Filip je pička, kratko i jasno. Nema u ovakvim situacijama povlačanja već samo keženja zuba i milo za drago.

Svako ko se takmičio u kolektivnom sportu zna da je to JEDINI način. Samo pizde puštaju na sebe.

U stvari nije, iako bi moja reakcija bila takva. Najbolja rekacija je podsmeh, zato su oni sad u defanzivi i zato se više priča o tome nego o nezasluženoj pobedi-

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Perkos2 said:

Nešto mi govori da će tegeltija i ekipa oko njega probati da svale krivicu na Petruševa puštajući u javnost neku priču kako  je uvredio lesora na rasističkoj bazi.

A on onace vazi za moralnu gromadu🤣

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, TB Told said:

Zar nismo tri minuta pre kraja primili 70? Kako sad 60?

I nema ova utakmica bilo kakve veze sa prethodnim. Od toga da su se povredili Dobrić i Nedović, do izbacivanja Kampaca i činjenice da je Lesor pred kraj imao više bacanja od celog tima Zvezde.

U prve dve cetvrtine smo ocigledno isli da napravimo faul na njemu jer covek vola nije mogao da nabode sa penala...i to se činilo kao dobra ideja dok nije krenuo da ih nabada.
Ali dobro svakako je i Radonjić imao slične zamisli prošle godine i to je palilo...Cak sta vise 70% sa penala je znak da nismo mnogo pogresili u tome koga ćemo iz partizana poslati na liniju za slobodna bacanja (skoro 50% penala kojih je partizan šutno večeras bila su na lesoru)

Izgubili smo zbog nekih drugih stvari a ne zbog 8 penala koje je Lesor svakako promašio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Laki21 said:

 

Filip je pička, kratko i jasno. Nema u ovakvim situacijama povlačanja već samo keženja zuba i milo za drago.

Svako ko se takmičio u kolektivnom sportu zna da je to JEDINI način. Samo pizde puštaju na sebe.

Nemam da ti dam al hiljadu pluseva.  

Ajde sto je on al sto nema timskog duha da ga zasitite kad je on vec picka. 

Ja ne mogu da verujem da te neko 2 puta udari a da ti NISTA. Pa druze, jos utakmica, adrenalin... Pa Jokic koji je u fazonu aj da se zavrsi utakmica pa da idem kuci, odreaguje na tako nesto. A ovaj ono bas...  Ne znam, mene je sramota. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zvezdi fali jedan Lesor da dize publiku i da daje sve na oba kraja terena.

 

Partizani su bili bez Madara i Papapetrua u kupu pa nisu plskali za +18.

 

Cetvrti i peti faul Kampaca cisti. Cetvrti se pomerao kukom, peti udarac u ruku.

 

Opet filozofirate o sudjenju, a ovo su mrmotovi dani iz utakmice u utakmicu. 

 

Prvo HT smo ubacili dve trojke od table i jedan hali meri Kampaca.

 

Da nije stanje vec gotovo i mart, Dusko bi popio otkaz danas..mozda ga je kup spasio tj pomocnik i sada.

 

Primetio sam da samo kuka na sudije u svakom mecu, cak trazi i nepotrebne celendze.

 

Nedovic kao i sto smo znali, kljakavi kad treba..

 

Kampaco bespotrebno rizikuju neke lopte i faulove, bas igra na ivici...

 

Licno sam nezadovoljan kako tim izgleda pred kraj sezone, klasicno raspadanje i to je tako.

 

Izgubis od Pao i KKP  vodis 20...Alba i Bayern slicno..ma sad cekati PO ABA i uvesti Kampaca bolje u igru. Jeste on mega Zvezda, ali nije i tek nece biti vremena za zajebanciju. Nema on kredit, tek je dosao u klub.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Laki21 said:

 

Filip je pička, kratko i jasno. Nema u ovakvim situacijama povlačanja već samo keženja zuba i milo za drago.

Svako ko se takmičio u kolektivnom sportu zna da je to JEDINI način. Samo pizde puštaju na sebe.

Nemoj tako, posaljes dete na sport, cuvas ga, vaspitavas, da bi on sta? Pao pod uticaj ocigledno ne bas bistre kreature.

Mislim da je bezbednost svih na terenu i u hali na prvom mestu, i da se nasilnicko ponasanje sankcionise finansijski i suspenzijom na duze vreme.

Zakon treba da sprovode vise instance, bar je tako u uredjenim drustvima.

Filip je ipak pokazao da sadasnjos pripada civilizovanom coveku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Dzep said:

@Laki21 Cmon, man, čak i ti znaš da je ovo bila pogrešna grafika... i nije bila prva greška grafike na utakmici, tipa četvrta Ledeja potpisana, a u stvari bila treća Exumova, čini mi se još jedna, potpisan čini mi se baš Lesor, a u stvari Madar napravio faul i slično...

 

Evo i Splitu pogrešili, čovek okačio sve faulove po redu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...