Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

2 minutes ago, Borky said:

Kako al kako su to uopste slicne situacije???

Milutinov zamahnuo da udari Nelsona i ovaj ga prakticki u samoodbrani bacio na pod a ovde Lesor bez ikakvog razloga udara Petruseva i to planski jer ceka da utakmica zavrsi pa da udari.

Poenta onoga sto sam napisao je da niti u jednom slucaju ne bi smelo da se nasilnicko ponasanje igraca (kakvo god da je ) podrzava. 
To je vazilo tada za nas, to vazi i sada za njih.

Link to comment
Share on other sites

 

5 minutes ago, strah od vozova said:

Bas me zanima kakvo je tacno pravilo, ali za ovakve poteze se realno suspenduje do kraja sezone. Mislim jel ovo znaci da je ovo dozvoljeno. Mislim covek nije dobio nikakvu kaznu. Ovo je bukvalno bio fazon, cekam te posle casova. 

A ovaj Zelimir je sacuvaj boze. Misllim drago mi je da se vratio da ljudi shvate kakav je to u principu ljakse jedan obican sa kojim Lale Lucic brise patos. Da li iko vise ima osecaj da je to neki kao veliki trener. Saban jedan obican. Slusaj ti samo ovu konferenciju

 

Za pesnicenje se ide u zatvor, nikave suspenzije nego bajbok. Fizicki napad na covek je UVEK za policiju i tuzilastvo, kakve ABA sankcije, to je smesno. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, John Terry said:

Ako Ivanovic ostane trener, necemo gledati Petruseva u Zvezdi. Ne znam sta je bolje iskreno, ali mislim da covek unistava jedinog zaista talentovanog igraca na 4/5 kojeg imamo.

 

Petorke sa Pefijem i Lazarevicem su za kosarkasku kliniku kako ne treba raditi.

 

Petruševu je budućnost G-liga, on ne može da igra mečeve gde je potrebno igrati čvrstu odbranu.

Zato nije ni prismrdeo parketu u Efesu, gde god ode u EL eventualno svako će ga maksimalno eksploatisati tu.

 

Suviše je mekan i u napadu, kad krenu crvene rukavice ne vidi se.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Partizan u 1/4 daje 9 poena na 2:30 do kraja četvrtine,Panter preko 2 coveka sutira pogadja iz svog najjačeg oružija polu-distance.Dusko zove timeout iznerviran sto podrzavam ovi rukometaši drugi jezik ne razumeju.

Partizan u naletu u 3/4 i pocetkom 4/4 timeouta nigde,mislim da je to jedna od stvari koja nas evidentno ubija "selekcija timeoutova" a i kad se napokon setimo da pozovemo timeout,izadjemo iz timeouta i izgubimo loptu.

Da Lesor nije zvekno Petruševa sad bi 99% foruma pričalo o utakmici tako da nam je delom i učinio uslugu...nemoramo da pričamo o ovom očaju od igre u 3-4/4.

U 4/4 hladan Dzoni Ivanovic koj je i inace strava i užas ove sezone ulazi u igru bez da je prethodno minut jedan ove utakmice odigro i komotno sutira kao da je igrao celu noć...ako ga nisi uvodio na 20 razlike zasto bi ga uvodio kad se tekma lomi?

Koja je funkcija Stefu Markoviću na 3? Njemu je jedini kvalitet u napadu organizacija igre zaboga a on covek celu tekmu igra bez lopte...

Mislim ne znam odigrali smo lepo ove prve dve četvrtine ali smo izveli isto ono što radimo evo vec mesec dana u EL umesto da krunišemo dobru partiju u prve dve četvrtine mi prekinemo da igramo košarku i popušimo...

Sto se tice ovog lažnog optimizma na konferenciji o njemu ne bih pričao...ja ne znam kad je poslednji put vidjen brejk u ABA ligi pogotovo kad su Partizan i Zvezda finalisti? 2013 (*mrzi me da guglam koja je godina bila*)

Izgleda da nam suterski trening u Hrvatskoj nije bio potreban.

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, SunZero said:

ne, moj je poraz

sudjenje smo imali mnogo losije u proslom derbiju koji smo dobili

Čisto da pojasnim. Ne mislim isključivo na suđenje. 

Gluposti koje su igrači pravili na koje trener ne može da utiče + izostanak igrača + suđenje. 

Za razliku od nekih prethodnih utakmica, večeras je i vođenje i rotacija bila dobra do vrlo dobra s obzirom na sve okolnosti. 

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

 

 

Za pesnicenje se ide u zatvor, nikave suspenzije nego bajbok. Fizicki napad na covek je UVEK za policiju i tuzilastvo, kakve ABA sankcije, to je smesno. 

 

Nisam siguran al nisi daleko od istine jer ovo je bilo posle zavrsetka utakmice tako da se ovo moze tretirati kao napad koji se desio na ulici ili u kaficu. 

Link to comment
Share on other sites

Partizan je jedna tuzna ekipa, nakon ove utakmice gde ga Zvezda bez Nedovica i Lazica, skoluje citavo 1/2 sa 20es razlike pred 20k navijaca , je tezak epic fejl Zelimira i to ovakva kljakava Zvezde trenutno kakva jeste, mislim psihicki kljakava. 

Ovo 2/2 je nazalost trenutna slika ovog tima Zvezde, uz razne spoljasnje faktore vezane za ovu utakmicu, sudije u nekim trenucima i izlazak Kampazza plus nedostatak Nedovica i Lazica.

 

Ne vidim razlog da ovi preko puta ista mogu da slave, ovo sto su uradili oni, uradili su i ALBA, PAO i CIbona u zadnjih 10 dana, tako da ce pre biti da se Dusko, opet, za sve pita, samo nazalost po Zvezdu, trenutno je to ovako kako jeste, ali do juna ima vremena. 

Na tri dobijene, ovakav Zelimirov tim, tesko da moze da dobije spremnu Zvezdu, kad kazem spremnu, mislim psihicki i fizicki. 

 

inace, oni nece videti top 8, tako da nek prestanu da se zanose time. 

 

Vise dobrih nego losih stvari, zadovoljan sam vidjenim, posebno u 1/2, 2/2 je uzas, ali to nije od juce i nema veze sa kvalitetom, vec psihom. 

Teraj dalje. 

Bice bolje i iskreno mislim da je bolje da igramo prve dve u ABA finalu tamo, nego kod kuce. Tesko da bi dobili obe kuci, ovako ce sav pritisak biti na njima. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Kooineeperk said:

Lesor je najveca picka i kreten koji je ikada igrao za neki od nasih klubova. Pa banujte me sada, to je cinjenica. 

Sasa Pavlovic je majka Tereza za njega. 


mene su banovali za “šljam”, mislim da je čak i crno-bele moderatore sramota zbog toga, jer je lik težak pajser

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Pacino said:

Naravno da Nelson i Lesor ne mogu karakterno da se porede i da svi vidimo sta (namerno sta a ne ko) je Lesor. Medjutim dosta ljudi je odobravalo Nelsonov potez, koji nije za sportske terene.

 

Razumem. Malo sam možda pogrešno reagovo na tvoj upis. Jasno je da ih nisi poredio kao karaktere.

 

Ok, nije bio Nelsonov potez za košarkašku utakmicu. Al nije bila ni šaka Milutinova sa kojom je on promašio Nelsona, pre nego što ga je ovaj izvrnuo na glavu. Neznam, možda grešim al mi ta situacija od tad nekako nije ista kao ovo danas.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, fradler said:

4. faul Kampaca je jedna od najbednijih sudijskih odluka koje pamtim, ali 3. i 5. je napravio ekstremno, ekstremno glupo. 

 

Peti nije postojao, nije se približio Nadaru na manje od 20cm.

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Borky said:

 

Nisam siguran al nisi daleko od istine jer ovo je bilo posle zavrsetka utakmice tako da se ovo moze tretirati kao napad koji se desio na ulici ili u kaficu. 

 

Svejdno, da li je utakmica u toku ili nije, pa nema valjda dozvolu da udara pesnicom coveka , jer je eto na terenu, pa moze da ga razvali i nikom nista. 

Da je ovo normalna drzava, odmah bi bio priveden na razgovor, pa onda tuzba i sve redom. 

U NBA bi za ovo fasovao 20 utakmice kazne, lagano. 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, nekoime123 said:

Partizan u 1/4 daje 9 poena na 2:30 do kraja četvrtine,Panter preko 2 coveka sutira pogadja iz svog najjačeg oružija polu-distance.Dusko zove timeout iznerviran sto podrzavam ovi rukometaši drugi jezik ne razumeju.

Partizan u naletu u 3/4 i pocetkom 4/4 timeouta nigde,mislim da je to jedna od stvari koja nas evidentno ubija "selekcija timeoutova" a i kad se napokon setimo da pozovemo timeout,izadjemo iz timeouta i izgubimo loptu.

Da Lesor nije zvekno Petruševa sad bi 99% foruma pričalo o utakmici tako da nam je delom i učinio uslugu...nemoramo da pričamo o ovom očaju od igre u 3-4/4.

U 4/4 hladan Dzoni Ivanovic koj je i inace strava i užas ove sezone ulazi u igru bez da je prethodno minut jedan ove utakmice odigro i komotno sutira kao da je igrao celu noć...ako ga nisi uvodio na 20 razlike zasto bi ga uvodio kad se tekma lomi?

Koja je funkcija Stefu Markoviću na 3? Njemu je jedini kvalitet u napadu organizacija igre zaboga a on covek celu tekmu igra bez lopte...

Mislim ne znam odigrali smo lepo ove prve dve četvrtine ali smo izveli isto ono što radimo evo vec mesec dana u EL umesto da krunišemo dobru partiju u prve dve četvrtine mi prekinemo da igramo košarku i popušimo...

Sto se tice ovog lažnog optimizma na konferenciji o njemu ne bih pričao...ja ne znam kad je poslednji put vidjen brejk u ABA ligi pogotovo kad su Partizan i Zvezda finalisti? 2013 (*mrzi me da guglam koja je godina bila*)

Izgleda da nam suterski trening u Hrvatskoj nije bio potreban.

4 faul Kampaca u 3/4 je instant morao da rezultuje njegovim sedenjem na klupi do negde sredine 4/4...

Ali nah...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Prosle godine majmunisanje Avramovica nakon onih 7,8 trojki, zatim i Trifino plazenje nasoj klupi.

Ove godine Lesor.

Verujem da je Dusko ponesen ponasanjem igraca Partizana ono izjavio. Jednostavno toliko je iritantno da mora da izazove revolt. 

Inace ukljucio sam se pri kraju utakmice, ucinilo mi se da mali Tristan sa klupe dok jos utakmica traje peva sa navijacima da ne pomazu ni vucic ni covic ni arapi ni rusi..

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, keli165 said:

Prosle godine majmunisanje Avramovica nakon onih 7,8 trojki, zatim i Trifino plazenje nasoj klupi.

Ove godine Lesor.

Verujem da je Dusko ponesen ponasanjem igraca Partizana ono izjavio. Jednostavno toliko je iritantno da mora da izazove revolt. 

Inace ukljucio sam se pri kraju utakmice, ucinilo mi se da mali Tristan sa klupe dok jos utakmica traje peva sa navijacima da ne pomazu ni vucic ni covic ni arapi ni rusi..

 

"Svi znamo ko stoji iza dizanja tenzije"

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki21 said:

 

Peti nije postojao, nije se približio Nadaru na manje od 20cm.

Prvenstveno jako losa odluka trenera da najboljeg igraca drzi sa 4 licne greske na terenu...a drugo ja bih pregledao tu situlaciju jos jednom pa onda pričao o 5 faulu.

Jer sam nakon usporenog snimka video Kampacovu ruku na Madarovoj,ali bih voleo da to pregledam jos jednom pa da ti dam neko validnije "forumaško" mišljenje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...