Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

7 minutes ago, DameTime said:

 

U ovom trenutku su se kola definitivno skotrljala nizbrdo i nije bilo povratka.

Ma sve i da se nije to dogodilo bi nas okrenuli. Vildoza 2 meseca kanal, Neda povreda, Dobrić povreda, nije bilo moguće da nas Kampaco kao jedini raspoložen za igru sa 4 faula održi u životu.

Edited by Урош19
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, goldberg said:

 

Koje klince Hemofarma?Tada su u Hemofarmu igrali Stefanovic, Vukosavljevic, Conley, Topic, Joksimovic, Bolic - niko od njih nije bio klinac. Samo Rakic je bio od mladjih na terenu, a nesto se ne secam da se on direktno sukobio sa Milojevicem tada.

Spinujes, nabrojao si veterane, a nisi pomenuo 90 posto ekipe koja je tada imala od 19 do 21 god. Bar si zaradio Kendrikov plusuc.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Crni said:

Nemoj tako, posaljes dete na sport, cuvas ga, vaspitavas, da bi on sta? Pao pod uticaj ocigledno ne bas bistre kreature.

Mislim da je bezbednost svih na terenu i u hali na prvom mestu, i da se nasilnicko ponasanje sankcionise finansijski i suspenzijom na duze vreme.

Zakon treba da sprovode vise instance, bar je tako u uredjenim drustvima.

Filip je ipak pokazao da sadasnjos pripada civilizovanom coveku.

Da posaljem dete na sport i da ga neko udara u glavu a ja da mu kazem, ako, sledeci put kad te udari, ti isto tako se smeskaj. A znas kako znam da ce biti sledeci put, jer vidi da si *** i udarice te opet, a posle njega ce da te udari jos neko, jer vidi da na tebi moze da leci frustracije. Al ti sine budi civilozavan,neka te gaze.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Profesor said:

Ivanovic nije ovo rekao radi fore ili takticki. Siguran sam da cela ekipa oseca da smo bolji.  Nisu oni losi, ali se vidi da se muce sa nama i da moraju da pribegavaju svim i svacim da bi nas dobili. I to se bas bas oseca. 

Okrece nas ko stigne na celu sa Cibonom, prave nam ludacke serije na kraju utakmice, niko ne sme da sutira na kos. Sta bi bilo da ne mislimo da smo bolji? Skinuli bi gace ili predali jos pre pocetka?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, medobrundo said:

Ne postoji opravdanje da primiš skoro 60 poena u drugom poluvremenu. To što je Lessort ispao džukela, kao i njegov "bi li čiku" mentor -- može da skrene pažnju, ali uzroci našeg poraza stoje poprilično postojano; nisu se ukazali samo na ovoj utakmici, već se ukazuju skoro na svakoj u poslednjih par meseci. 

Primili smo 20+ nakon što je utakmica praktično bila gotova i kad nije imao ko da izvadi stvar. 

Bez Nedovića, Kampaca i Dobrića uz ovakvog Vildozu, na -6 ili -8 pred njihovim navijačima, utakmica se ne okreće ponovo i tu je ekipa potpuno pala, bilo je gotovo. 

Tako da sama brojka nije realna i ne oslikava ono šta možemo kompletni. 

 

Možeš proveriti koliko smo prošle sezone primili poena u drugom poluvremenu u isto ovo vreme, kad nas je natrpao NBA Aleksa. Isto kao večeras, u cifru - 58.

Primili smo i 68 u prvom poluvremenu u finalnoj seriji, ali to je takav momenat, ne možeš uvek da reaguješ, zategneš i ne pitaš se samo ti kao trener. 

 

Iz više objekativnih razloga, večerašnju utakmicu ne gledam kao ove u nizu što smo upropastili. Na poluvremenu sam rekao da sam zadovoljan što vidim da smo bolji od njih i zaista znam/verujem da se u plejofu ovo neće dešavati. Ne znači da ćemo ih dobiti, ali 20 razlike se neće ispustiti. Samo da svi glavni igrači budu zdravi. 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Laki21 said:

 

Evo i Splitu pogrešili, čovek okačio sve faulove po redu.

Stvarno nisam ispratio, ali znaš šta mi nije jasno? Zar ne čine zapisnički sto tvoji ljudi, domaća podrška što se kaže? Ili smo mi Grobari jaki i u tom našem tradicionalnom uporištu? 😂😂😂

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Crni said:

Nemoj tako, posaljes dete na sport, cuvas ga, vaspitavas, da bi on sta? Pao pod uticaj ocigledno ne bas bistre kreature.

Mislim da je bezbednost svih na terenu i u hali na prvom mestu, i da se nasilnicko ponasanje sankcionise finansijski i suspenzijom na duze vreme.

Zakon treba da sprovode vise instance, bar je tako u uredjenim drustvima.

Filip je ipak pokazao da sadasnjos pripada civilizovanom coveku.

 

Ovo nije civilizovano društvo.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Урош19 said:

Ma sve i da se nije to dogodilo bi nas okrenuli. Vildoza 2 meseca kanal, Neda povreda, Dobrić povreda, nije bilo moguće da nas Kampaco kao jedini raspoložen za igru sa 4 faula održi u životu.

 

Sad možemo samo da nagađamo. Nije bila idealna situacija za vas, ali opet ovu izgubljenu bih pinpointovala kao trenutak kad je ekipa definitivno pala.

 

P.S. Mogao si da ostaviš ovo kao najbolji igrač, jer je de facto bio najbolji na terenu u oba tima. 😄 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Crni said:

Spinujes, nabrojao si veterane, a nisi pomenuo 90 posto ekipe koja je tada imala od 19 do 21 god. Bar si zaradio Kendrikov plusuc.

 

Hemofarm na tom mecu (sezona 2005/06):

Jereminov, 1987.,

Markovic, 1984.,

Bolic, 1974.,

Rakic, 1986.,

Djikanovic, 1975.,

Pupovic, 1983.,

Topic, 1969.,

Borisov, 1985.,

Stefanovic, 1981.,

Conley, 1977.,

Vukosavljevic, 1984.

 

Gde ti ovde vidis 90% klinaca? Ili je u Srbiji normalno da se misli da samo KKCZ i KKP imaju iskusne timove, a sve ostalo treba da budu Mege koje guraju klince?

 

U toj tuci je najgore prosao Stefanovic koji je imao 24 godine i Vukosavljevic koji je imao 21, ali je bio jak kao bik i izgledao kao da ima pet godina vise. Pisem ovo jer se dobro secam koliko mi se Milojevic kao igrac tada zgadio (a i inace je simbol te nenormalne ideje da Partizan ne sme ni od koga da izgubi u regionu i da je svaki poraz tragedija koju treba spreciti na bilo koji nacin). Ono sto nije tacno je da se on tukao sa nekim klincem, tukao je Stefanovica.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTime said:

 

Sad možemo samo da nagađamo. Nije bila idealna situacija za vas, ali opet ovu izgubljenu bih pinpointovala kao trenutak kad je ekipa definitivno pala.

 

P.S. Mogao si da ostaviš ovo kao najbolji igrač, jer je de facto bio najbolji na terenu u oba tima. 😄 

 

Takvi primljeni poeni gadno utiču na samopouzdanje. Imali smo +6 i priliku da možda pogotkom odbiješ još jedan napad protivnika i da ti njemu slomiš samopouzdanje. I sama reakcija Duška koji besno šutira reklamu dovoljno govori.

Edited by Volter
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Primili smo 20+ nakon što je utakmica praktično bila gotova i kad nije imao ko da izvadi stvar. 

Bez Nedovića, Kampaca i Dobrića uz ovakvog Vildozu, na -6 ili -8 pred njihovim navijačima, utakmica se ne okreće ponovo i tu je ekipa potpuno pala, bilo je gotovo. 

Tako da sama brojka nije realna i ne oslikava ono šta možemo kompletni. 

 

Možeš proveriti koliko smo prošle sezone primili poena u drugom poluvremenu u isto ovo vreme, kad nas je natrpao NBA Aleksa. Isto kao večeras, u cifru - 58.

Primili smo i 68 u prvom poluvremenu u finalnoj seriji, ali to je takav momenat, ne možeš uvek da reaguješ, zategneš i ne pitaš se samo ti kao trener. 

 

Iz više objekativnih razloga, večerašnju utakmicu ne gledam kao ove u nizu što smo upropastili. Na poluvremenu sam rekao da sam zadovoljan što vidim da smo bolji od njih i zaista znam/verujem da se u plejofu ovo neće dešavati. Ne znači da ćemo ih dobiti, ali 20 razlike se neće ispustiti. Samo da svi glavni igrači budu zdravi. 

 

 

 a ko nam je bio povredjenje protiv Zalgirisa, Albe, Bajerna, Panate, Cibone?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, goldberg said:

 

Hemofarm na tom mecu (sezona 2005/06):

Jereminov, 1987.,

Markovic, 1984.,

Bolic, 1974.,

Rakic, 1986.,

Djikanovic, 1975.,

Pupovic, 1983.,

Topic, 1969.,

Borisov, 1985.,

Stefanovic, 1981.,

Conley, 1977.,

Vukosavljevic, 1984.

 

Gde ti ovde vidis 90% klinaca? Ili je u Srbiji normalno da se misli da samo KKCZ i KKP imaju iskusne timove, a sve ostalo treba da budu Mege koje guraju klince?

 

U toj tuci je najgore prosao Stefanovic koji je imao 24 godine i Vukosavljevic koji je imao 21, ali je bio jak kao bik i izgledao kao da ima pet godina vise. Pisem ovo jer se dobro secam koliko mi se Milojevic kao igrac tada zgadio (a i inace je simbol te nenormalne ideje da Partizan ne sme ni od koga da izgubi u regionu i da je svaki poraz tragedija koju treba spreciti na bilo koji nacin). Ono sto nije tacno je da se on tukao sa nekim klincem, tukao je Stefanovica.

Dje su ti Boris Savovic i Uros Nikolic obojica 87, a ispustio si jos nekog ne secam se.

10 minutes ago, Laki21 said:

 

Ovo nije civilizovano društvo.

Znaci zivela anarhija?

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Laki21 said:

 

Ovo nije civilizovano društvo.

Upravo to a jos vaznije od toga, kosarka nije šah. U svim civilizovanom i nezicivilzovanim drustvima se ovakve stvari dogadjaju na sportskim priredbama. Pa i u vasim civilizovanom Svajcarskama i Nemackama. 

 

Ako njemu ne pada tesko da ga neko ponizava i udara u glavu, sto bi se cimao i shvatao kao ponizenje ako neko kuca preko njega, daje trojke, ako njegov tim izgubi? 

 

Shvatite jednom da sport nije civilizovano nadmetanja intelektualaaca, to je sah, kosarka i fudbal nisu. 

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Redstar0356 said:

Upravo to a jos vaznije od toga, kosarka nije šah. U svim civilizovanom i nezicivilzovanim drustvima se ovakve stvari dogadjaju na sportskim priredbama. Pa i u vasim civilizovanom Svajcarskama i Nemackama. 

 

Ako njemu ne pada tesko da ga neko ponizava i udara u glavu, sto bi se cimao i shvatao kao ponizenje ako neko kuca preko njega, daje trojke, ako njegov tim izgubi? 

 

Shvatite jednom da sport nije civilizovano nadmetanja intelektualaaca, to je sah, kosarka i fudbal nisu. 

 

 

 

Ne kapiraju to ljudi koji se nisu bavili kolektivnim ili borilačkim sportovima.

 

No, kao što rekoh gore, razlika će se videti prvi puta kada Lazić bude na terenu a onaj dripac pokuša nešto slično.

Edited by Laki21
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Redstar0356 said:

Da posaljem dete na sport i da ga neko udara u glavu a ja da mu kazem, ako, sledeci put kad te udari, ti isto tako se smeskaj. A znas kako znam da ce biti sledeci put, jer vidi da si *** i udarice te opet, a posle njega ce da te udari jos neko, jer vidi da na tebi moze da leci frustracije. Al ti sine budi civilozavan,neka te gaze.

Coveku je posao da igra kosarku, a ne da se tuce.

Lesor bi ga ubio, ocigledno je, prvi ti bi se sklonio sa crte osobi koja nije bas najpametnija, a izgleda kao stena.

Kad je Ekezie stajao sam, sto mudonja Milojevic nije pokusao da ga skloni?

Zato sto je dovoljno pametan i zna gde sme i na koga.

Milutinov se precenio krenuvsi na 20cm nizeg i 25 kg lakseg Nelsona, pa je ovaj obrisao pod njime.

Petrusev je pametno postupio.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kooineeperk said:

 

 

Zakucao pa mu se kezi u prolazu, pa flopuje, pa hoce da se bije, a sudije to sve samo gledaju, i gledaju na snimku, konsultuju se i NISTA! Dozvole mu to. Daju mu jasan signal da je to sve OK.

 

I onda normalno da ce kreten da nasrne na kraju utakmice jos jace... 

 

A jeste li provalili momenat kada Zoc udara sudiju po ruci jer ovaj nije (jos uvek) nista svirao?! 

Zoc koji upste nije ni gledao prema reketu i nije ni video "incident", odnosno flop. 

 

P A    J E B O T E! 😄 

 

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Redstar0356 said:

Okrece nas ko stigne na celu sa Cibonom, prave nam ludacke serije na kraju utakmice, niko ne sme da sutira na kos. Sta bi bilo da ne mislimo da smo bolji? Skinuli bi gace ili predali jos pre pocetka?

 

I takvi jadni  i nikakvi ih cepamo 20 razlike dok ne pocnu da otimaju... neko drugi ovde treba da bude zabrinut. Jer kako u junu objasniti da opet nema trofeja. Zajebano zar ne?

Link to comment
Share on other sites

Martin izgleda samo protiv Partizana voli da igra. Dobrić je imao odlične minute, šteta za povredu. Šteta i za ovaj raspad u drugom poluvremenu. Negde je i bilo očekivao da oni maju svoj nalet, mi smo jedan njihov nalet odbili, ali nespostojeća četvrta lična Kampaca je možda i najviše uticala na rezultat. Odlično je Duško do tada vodio utakmicu, odlično rotirao, imali smo kontrolu utakmice. Naš problem što posle Kampaca nije imao ko da povuče, Nedović povređen, a Vildoza u kanalu. Jednog da smo imali i oni bi bili pečeni za 20 razlike. Možda zvuči čudno ali ovaj poraz sam lakše prihvatio nego neke prethodne. I ja sam poput Duška optimista za trofej ABA lige.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...