Jump to content

EUROLEAGUE 2022/23


Chaos Is Me

Recommended Posts

Masina je Olimpijakos. Odlicno se krece lopta, kao i igraci, svaki sut im je maltene bio otvoren. Real jbg spor, kao sto vec znamo, Musa nije pipnuo loptu, a na Tavaresa su mogli i vise da centriraju, jer mu ni Fal ne moze nista. 

Link to comment
Share on other sites

Ovo poluvreme je bolje, lepse, kosarkaskije, zanimljivije, interesentanije, cvrscih odbrana, tecnijih napada, od svakog Nba plej of prvog poluvremena kog sam pogledao ove sezone a nije mali broj, da ne kazem i od celih utakmica.

 

Ko se pali na Nba plej of vise od Evrolige taj se vise pali i na americki mindset i nikad nije ni iskusio istinski kosarkaski evropski mindset pa da moze da rasudi sto je vise kosarkaski. Ono na sta evropski treneri kazu da nije ni uporedivo a oni zive kosarku 24h. Figurativno to bi bila razlika misica i mozga pa ko voli nek izvoli. Ne bukvalno jer je recimo najveci kosarkaski mozak Jokic u Nba, ali razumecete sta zelim da kazem, generalno.

 

Da se razumemo i ja gotivim Nba plej of, igraci su bolji, individualni potezi, ali mi pricamo o kosarci kao timskom sportu i 5 na 5.

 

Zivela Evroliga kao kosarka.

 

Spoiler

Ua za administrativni deo Evrolige i sudije.

 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Rudi briljira. Imao je nekoliko obraćanja sudijama, ne zna se šta je smešnije. Faul u skoku, pokazuje sudiji da je pri šutu, traži bacanja, Musa blizu nije da ima loptu.

 

Malo kasnije ona akcija Sloukas za Vezenkova za zicer, nema šta drugo, traži 3 sekunde u reketu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Brat od Korneta said:

Ovo poluvreme je bolje, lepse, kosarkaskije, zanimljivije, interesentanije, cvrscih odbrana, tecnijih napada, od svakog Nba plej of prvog poluvremena kog sam pogledao ove sezone a nije mali broj, da ne kazem i od celih utakmica.

 

Ko se pali na Nba plej of vise od Evrolige taj se vise pali i na americki mindset i nikad nije ni iskusio istinski kosarkaski evropski mindset pa da moze da rasudi sto je vise kosarkaski. Ono na sta evropski treneri kazu da nije ni uporedivo a oni zive kosarku 24h. Figurativno to bi bila razlika misica i mozga pa ko voli nek izvoli. Ne bukvalno jer je recimo najveci kosarkaski mozak Jokic u Nba, ali razumecete sta zelim da kazem, generalno.

 

Da se razumemo i ja gotivim Nba plej of, igraci su bolji, individualni potezi, ali mi pricamo o kosarci kao timskom sportu i 5 na 5.

 

Zivela Evroliga kao kosarka.

 

  Reveal hidden contents

Ua za administrativni deo Evrolige i sudije.

 

kermit-worried.gif

Link to comment
Share on other sites

Kakva utakmica, vrh! Pokajte se nevernici, koji ste sumnjali da su dve najbolje ekipe u finalu😀

Krenuo sam da gledam navijajuci za Oly, ali su mi presle simpatije na stranu Reala, kako se fajtaju starci, bez pola tima, neunistivi su🙌

Hezonja odlican F4 za sada, zaista nisam ocekivao to od njega

Edited by Gudura
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...