Jump to content

EUROLEAGUE 2022/23


Chaos Is Me

Recommended Posts

Edit: kakva količina gluposti na obje strane u završnici 😍😅

 

Na kraju pobjeda Valensije, po meni uz oprošten faul nad Slukasu u zadnjem napadu. 

 

Kakogod, Valensija dobra ove godine, mogli bi mnogima pomrsiti račune. 

Link to comment
Share on other sites

Opet sudije. Tih par tekmi sto sam gledao, svuda su bili losi. Prave dva faula nad Oly igracima i nijedan nisu svirali. Bejkon i na mecu Bayern vs Efes su ocajni tj bez jasnog kriterijuma. Negde te polome i ne sviraju faul, a na drugoj strani ih ispratis pogledom i 2+1.

 

Bas losa sudjenja. Cak juce Loyd zalepi, cista blokada i faul. Oduzme cistu loptu Nedovicu i faul...isto i banana Petruseva. 

 

Skandalozna sudjenja. Jednostavno su ususkani i losi.

 

Bejkonu ne sviraju faul, jos Zoc trazi celendz jer je video da mu je ruku slomio i daju loptu partizanima.

 

Janakopulos ima pravo, sudije su teski kurac i kvare igru i uticu na rezultat.

 

 

https://twitter.com/EuroLeague/status/1588652037700452352

 

Link to comment
Share on other sites

Zanimljivo da gosn Janakopulos pominje da problem kod sudjenja pocinje od sudija iz bivsih jugoslovenskih republika...

 

Nije da neki ne pisemo godinama o tome, u pitanju su specijalci EL, pored duplog pereza, panterke i hristodulua...Ima ih jos par, ali su minorniji.

Vreme je da se stvar dovede u normalu.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Devil In My Pants said:

jos Zoc trazi celendz jer je video da mu je ruku slomio i daju loptu partizanima.

 

Čovek traži čelendž jer misli da lopta nakon toga, kad faul već nije dosuđen, pripada njegovoj ekipi. Da l' zato što je otišla u aut ili zbog nečeg drugog. 

Valjda je trebalo da prizna faul ili ne znam šta? 

 

Kad smo kod čelendža, nisam ispratio koliko ih ima tačno i za šta mogu da se koriste i kada?

 

Zašto Radonja u toj situaciji nije tražio ili Barcokas u toj situaciji što si okačio? 

 

Ovako bez gledanja usporenog snimka ni ja ne bih sudio faul za tu blokadu na kraju tekme. 

Edited by uvrnuto
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...