Jump to content

EUROLEAGUE 2022/23


Chaos Is Me

Recommended Posts

Trinkijeri je u rangu te druge lige. Perasovic, Kurtinaitis, Repesa, mozda i Laso. Alimpije npr nije jos taj level ali bi slistio Trinkija sa Bursom.

Da i ne govorim kako je Tomiceva Zvezda slistila Trinkijev Partizan, a onda i Buducnost kao Kosta pitu od maka.

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Kosta said:

Trinkijeri je u rangu te druge lige. Perasovic, Kurtinaitis, Repesa, mozda i Laso. Alimpije npr nije jos taj level ali bi slistio Trinkija sa Bursom.

Da i ne govorim kako je Tomiceva Zvezda slistila Trinkijev Partizan, a onda i Buducnost kao Kosta pitu od maka.

Alimpije..daj ne zezaj Kosta. On umesto sto kudi Covica po svakoj kafani gde sedne, trebao bi cipele da mu ljubi.

 

Trinki je odlican trener, ali uslovi u Nemackoj su losi zbog poreza.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Kosta said:

Trinkijeri je u rangu te druge lige. Perasovic, Kurtinaitis, Repesa, mozda i Laso. Alimpije npr nije jos taj level ali bi slistio Trinkija sa Bursom.

Da i ne govorim kako je Tomiceva Zvezda slistila Trinkijev Partizan, a onda i Buducnost kao Kosta pitu od maka.

Laso druga liga 😂

 

Ne bih te zadrzavao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, uvrnuto said:

 

Koja je fora sa presented by Belgrade? Kada uđete na sliku videćete. 

 

Neko sponzorstvo? 

Pošto bude grb Beograda i na panoima za intervjue. 

 

Ovo sam i ja primetio, začudilo me kada sam video grb na konferencijama tekmi gde ne igraju ni Zvezda ni Partizan. 
Kapiram da je neki vid sponzorstva nastao prilikom Final Foura u BG, mada je ovo jako čudno jer ako EL reklamira BG, to znači da je grad Beograd platio sponzorstvo EL ili da je EL ostala dužna nešto gradu Beogradu pa su prebili na ovaj način. Iskreno ne vidim drugo objašnjenje. 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, uvrnuto said:

 

Koja je fora sa powered by Belgrade? Kada uđete na sliku videćete. 

 

Neko sponzorstvo? 

Pošto bude grb Beograda i na panoima za intervjue. 

 

Svaki klub koji udje u El i ima nameru da se tu zadrzi mora Euroligi da ponudi nekog visegodisnjeg milionskog sponzora, to je neko nepisano pravilo.

Tako je bilo sa Dogus grupom i Darusafakom onomad, prosle godine je Monako sa sobom dovukao fedcom, Virtus uleteo sa segafredom...

E sad posto je harac-harac (neki ga zovu jos i licenca) a Bg klubovi nemaju niti ce imati svog sponzora, onda grad, odnosno drzava daje kintu.

Sa jednim klubom u EL smo i mogli da prodjemo bez toga na konto ABA lige, sada se i to promenilo.

 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Sector said:

Calathes i Higgins preplaćeni a Belineli je posebna priča, bačenih 1,7 mil.

 

Bukvalno za streljati onoga koji je dao 1.7 miliona laznom Staloneu.

 

Higins kada je presao u Barsu je bio MVP F4, doneo titulu CSKA, i generalno igrao vrhunskih par sezona u CSKA. Posle u Barsi ipak nikada nije ponovio taj nivo, a stigle ga i povrede.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uvrnuto said:

 

Zar i Teo nema neku brutalnu platu? Za te pare koje daju na njih dvojicu...

 

Ako se ne varam oko 1,5 mil je cifra pa je zato ostao kratak na ovoj listi. Belineli je Italijan pa mu to vjerovatno dodatno diže cijenu.

 

 

47 minutes ago, L' Imperatore said:

Brandon Davies 1.8? Neka hvala...

 

U padu karijere ali ranije je vrijedio svaki cent.

Edited by Sector
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Chaos Is Me said:

Kad smo kod Albe, baš zanimljivo izgleda Gabrijele Proćida. Deluje kao moderno krilo, dobre fizikalije i meka ručica, kad se fizički razvije u fullu mogao bi biti baš super. Prava na njega u NBA trenutno drže Pistonsi. 


Podseća na Tristana i konstitucijom i frizurom. 😄 Igrom takođe, samo što mi Proćida deluje opuštenije na terenu, a svakako je brže i eksplozivniji. Ok, niži je ~10cm. U svakom slučaju ima i više prostora od Tristan u KKP.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...