Jump to content

EUROLEAGUE 2022/23


Chaos Is Me

Recommended Posts

14 minutes ago, Don Radonja said:

Je li to Zoc drzao 10 minuta skoro celu startnu petorku sem Madara?

Pa to radi gotovo svaki meč. 

 

Prvi put gledam Olimpijakos, baš mi se sviđa kako ih je posložio Barcokas. Realno nisu neka ekipa koja ima veliki individualni kvalitet, ali baš fino ide lopta u napadu. 

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, propolis said:

Ovo gledanje snimka sudija treba zabraniti jer totalno ubiju momentum utakmice. Daj 2 celendza trenerima i ćao.

Asvel Žalgiris tekma

Jos kada gledaju 3min menjaju 4 kamere i cim zavrse sa gledanjem na tvu i u hali se pokaze daleko najbolji ugao koji sudije nisu gledale i naravno pokaze da nisu u pravu.Kao danas u Pireju,jos slezu ramenima kao nemamo pojma sto ste trazili a gledali iz najgoreg moguceg ugla i gledali su u prazno.

Ne znam gde sam video,valjda u svabiji,sudije same pustaju i kontrolisu,sigurno da su proslu obuku i da verovatno znaju gde su sve kamere u sali a u EL samo traze-daj sledecu kameru i naravno da ne nadju najbolji ugao.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Zalgiris bas ozbiljan ove sezone, tako se pravi ekipa sa veoma skromnim ulaganjima za EL standarde.

 

Kartica "games" kaze (kad se klikne na nju) da su bili veoma zilavi gosti ekipama sa dosta vecim budzetima i znatno boljim igracima, uz jednu pobedu nad ekipom u svom rangu, Asvelom u Lionu. Kod kuce vredni skalpovi protiv Albe, Virtusa i Barce za koje su morali mnogo da rade.

 

Kartica "roster" kaze da im prvu petorku cine dva prosecna EC Amera na 1 i 5, uz Brazdeikisa, Ulanovasa i Smitsa. Zamene su Lekavicius, Dimsa, Butkevicius, Cavanaugh i Birutis, dakle neka petorka koja ne bi bila "wow!" cak ni u Rytasu. Ostatak ekipe cine penzos Kalnietis, dva juniora i dva nedokazana domaca igraca na ovom nivou.

 

Baskonia isto dobro radi i imaju sansu za 5-2 u slucaju pobede u Atini sutra. Isto kratak roster, isto se ne razbacuju previse. To se vidi i po rezultatima - kao sto se po stanju na tabeli vidi koje cetiri ekipe su najveca razocarenja ove sezone.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Green23 said:

Pa to radi gotovo svaki meč. 

 

Prvi put gledam Olimpijakos, baš mi se sviđa kako ih je posložio Barcokas. Realno nisu neka ekipa koja ima veliki individualni kvalitet, ali baš fino ide lopta u napadu. 

Njima je problem samo Kenan, mislim da im tu treba bolji igrač, sve drugo top

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, goldberg said:

 

Baskonia isto dobro radi i imaju sansu za 5-2 u slucaju pobede u Atini sutra. Isto kratak roster, isto se ne razbacuju previse. To se vidi i po rezultatima - kao sto se po stanju na tabeli vidi koje cetiri ekipe su najveca razocarenja ove sezone.

Ne razbacuju se, ali daleko su i oni od jeftine ekipe tipa Zalgiris. Howard, Henry...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...