Jump to content

EUROLEAGUE 2022/23


Chaos Is Me

Recommended Posts

 

 

Kul klip, mada naglašava se kako je Itudis podigao ekipu bez pomene koliko je bolji sastav dobio od Saleta, no dobro druga tema 

Fener deluje kao jako lepo složena ekipa za sada al i dalje nisam siguran koji im je tačno plafon, svakako da ciljaju F4 i biće interesantno ispratiti ih

 

 

Edited by Shikamaru
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Luda Panata je Bejkona dovela za 1,9 miliona dolara :ajme:

Nije CZ lošija od Panate već joj je Vlada trener. Ne možeš protiv toga.

Radonja da pošalje svom zemi Ivanoviću neki namudjeni Brajtling za one tri za redom izgubljene lopte u Pioniru,

jer drugoj pobedi sa ovako raspojasanom bandom može se nadati samo u derbiju začelja.

 

U Milanu hevi hasl za sve pare.

Musa brat...pustio ruku. Treme bez.

 

Edited by Wingwalker
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, MrTwister said:

Svaki me put iznenadi koliko energije Bacon ulozi da nikom ne dodaje loptu, elitni nedodavac lopte koji uz to moze nekad i da pogodi te suteve 😄 

 

I kad pomislis da je u situaciji u kojoj mora da doda, ne doda 😂😂😂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, propolis said:

 

I kad pomislis da je u situaciji u kojoj mora da doda, ne doda 😂😂😂

Coeku su u NBA dje ti je i dozvoljena odredjena doza individualizma i ISO posjeda da uzmes za sebe rekli da je sebican a ne odje da dodje da igra nesto drugacije 😄 

ima poseban folder za te frustrirajuce igrace, ono kad imas tipa igraca pleja koji nije posebno dobar suter al cim ga ostavis malo on pogodi, ekipa koja inace ima pouzdane izvodjace bacanja al uvijek se nadje neki koji tu noc ne moze da se sastavi a ne bacanja da pogodi 😄 

 

Za ovo prvo mi pada ovaj nas plej Trae Bell Haynes i Paris Lee, ono brzi igraci koji umiju da bace dobar pas al se muce sa sutem spolja, a cim ih malo ostavis oni pogode taj sut 😂 Nocas Lee ni toliko nije mogao, no je indirektno ona sekvenca u 4/4 kad je odmjenio Woltersa ispala mozda i kljucna pored one sprdnje sa Perezom, tu ga je Exum silovao par puta dao preko njega kos/bacanja i ono jednom kad dodje Kalaitzakis da mu pomogne, kaznio ih Punter brutalno onom trojkom.

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, MrTwister said:

ima poseban folder za te frustrirajuce igrace, ono kad imas tipa igraca pleja koji nije posebno dobar suter al cim ga ostavis malo on pogodi, ekipa koja inace ima pouzdane izvodjace bacanja al uvijek se nadje neki koji tu noc ne moze da se sastavi a ne bacanja da pogodi 😄 

 

Za ovo prvo mi pada ovaj nas plej Trae Bell Haynes

 

 

Vas plej je zapravo sasvim solidan suter iz spot up situacija, njega sutevi iz driblinga ubijaju.

 

No, to i nije tema, nego EL. Sto se tice meca u Atini, jos jednom naglasavam da je besmisleno analizirati sudjenje i da je kukumavcenje na sudijsku kradju odluka teskih luzera, uvek bilo i uvek ce i biti. Tako je i sada, Radonjic je veoma mlako vodio ekipu u prvoj cetvrtini i onda je bilo tesko stici razliku. Sa druge strane, ako iko ne voli ovaj SNS projekat Obradovicevog Partizana to sam ja (nemam neku ljubav ni za KKCZ ove sezone), ali coveku se mora priznati da ne rotira sablonski i da mu igraci na terenu daju maksimum. Vecina proseka od trenera bi se setilo "aha, super, sad je vreme za Koprivicu i njegovih pet minuta", pa onda isto za Vukcevica ili Trifunovica, ovaj ne, ima da igrac igra 40 minuta ako moze.

 

Naravno, Bacon je uzas, pravi prototip igraca za "ligu bez briga", daj da gledamo dominantnog Amera kako carini loptu i siluje svaki napad, koga briga za rezultat. Sto je najgore, sa sve manjim brojem ovih pismenih igraca i sve vecim uvozom divljaka sve vise ce i klubovi kao sto su Panathinaikos da podsecaju na Ulm ili prosecan klub sredine tabele turske lige.

 

Sto se tice ostalih meceva, osim derbija u Milanu ostalo je bilo bas negledljivo, u Minhenu je Bayernu trebala pobeda, pa hajde neka im (iako je Efes mnogo bolji), u Vitoriji ne znam zasto su igraci ponosa Izraela uopste dosli na mec ako ne zele da igraju odbranu.

Link to comment
Share on other sites

Ne zna se da li je gore što su propustili da sviraju faul Exuma na Baconu zato što nisu videli (očigledan faul, ne može očigledniji) ili zato što su hteli da kompenzuju nepostojeći faul kad je Lessort prilepio Ponitku na kucanju.

 

KKP je bio bolji rival i zasluženo je dobio, Punter je sabio a opet je za mene igrač utakmice bez dileme Lessort, sav prljav posao je odradio i još stigao da ostvari solidan DD. Za sada igra skoro bez greške ove sezone i to uprkos životinjskoj minutaži. 

 

Gudaitisu kao da je neko ukrao talenat, potpuno nemoćan protiv Lessorta, mlak, trom i neubedljiv. Mislim da će Radonja vrlo brzo da popije pedalu jer ipak ovo sa čim raspolaže uopšte nije loše na papiru ali igra je slaba. Wolters najbolji i najracionalniji.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, uvrnuto said:

Nije mi jasno šta Makabi radi sa Holinsom. Nisu ga registrovali za njihovo prventstvo, a doveli Adamsa. Juče obojica igrali.
Ono što sam gledao prvu četvrtinu, dok nije krenuo Partizan, je bilo razvaljivanje.
 

Čini se da nisu zadovoljni kako se Hollins uklopio. Adamsa su doveli kao zamenu za povređenog Hilliarda ... ovaj se uskoro vraća i tu Hollins visi.

Doveli su 12 igrača, treba to sve složiti i uklopiti, a tu je i novi trener ... za sad su na odličnih 4:2

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...