Jump to content

EUROLEAGUE 2022/23


Chaos Is Me

Recommended Posts

2 minutes ago, uvrnuto said:

 

Čovek traži čelendž jer misli da lopta nakon toga, kad faul već nije dosuđen, pripada njegovoj ekipi. Da l' zato što je otišla u aut ili zbog nečeg drugog. 

Valjda je trebalo da prizna faul ili ne znam šta? 

 

Kad smo kod čelendža, nisam ispratio koliko ih ima tačno i za šta mogu da se koriste i kada?

 

Zašto Radonja u toj situaciji nije tražio ili Barcokas u toj situaciji što si okačio? 

 

Ovako bez gledanja usporenog snimka ni ja ne bih sudio faul za tu blokadu na kraju tekme. 

Naravno da je trazio celendz, ali valjda ne moze celendz na celendz. Naravno da su Zelimirov uzeli prvi.

 

Bio je faul kod blokade, a jos vec i vidljiviji Kremena na Slokasu gde je i on skontao zajeb, ali ne i sudije.

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Čelendž je Žoc tražio zbog auta. Dali su prvo loptu Pau, ali su posle videli da je od njih izašlo.

 

A što se faula tiče i čelednža, nije dozvoljeno tražiti čelendž ako ništa nije svirano na parketu.

Tako da je nemoguće tražiti gledanja snimka za nesvirani faul.

 

Npr. Željko je mogao i trebao da traži čelendž za faul koji je sviran Lesoru kad je lupio čistu blokadu Ponitki.

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Devil In My Pants said:

Haha..pa Kupi je to "objasnio" Lesorov faul bio+ ih je napravio samo 3/4 u napadu..

 

Brate mili, šta si ti ovde napisao... 

Svima je jasno da je bio faul, nema tu ko šta da objašnjava. 

 

Ali da, odgovorio mi je na pitanje i objasnio je kako se koriste čelendži. Pored toga je totalno poništio tvoje nebuloze: nema čelendž na čelendž naravno da su Žocovi prvi.

 

Inače, evo ovde pravila, tj. izmene:

https://www.euroleaguebasketball.net/euroleague/news/euroleague-basketball-rule-modifications-for-the-2022-23-season/

Edited by uvrnuto
Link to comment
Share on other sites

Nisam znao pravila. Nagadjao sam, ali epski je ono nesvirati..cak spada i u nameran faul jer mu je isekao ruku sa namerom.

 

Zamisljam sudiju kad gleda cija je lopta. Jos su obojica imala perfektan ugao. 

 

Da se ovaj nesretni Jovanovic izivi na Zocu..smejurija.

 

Vama nista sad nije faul pa ni ovo u Pireju, ali vratice se!

Link to comment
Share on other sites

Monako je baš grupa građana, individualno kvalitetnih građana, ali ipak samo grupa građana. Mislim da je Obradovićeva dodata vrijednost otprilike da otključa lopte pred trening. Od ozbiljnih ekipa koje im pariraju individualnim kvalitetom i atletikom ima da dožive baš ozbiljna rastavljanja, mislim se da uložim pare preko hendikepa na Real i Barselonu protiv njih.

Edited by Beonegro
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Beonegro said:

Monako je baš grupa građana, individualno kvalitetnih građana, ali ipak samo grupa građana. Mislim da je Obradovićeva dodata vrijednost otprilike da otključa lopte pred trening. Mislim da bi od ozbiljnih ekipa koje im pariraju individualnim kvalitetom i atletikom ima da dožive baš ozbiljna rastavljanja.

Nisam siguran u ovo bas.

Prosle sezone su bili na mec od F4.

 

Sad su jos jaci. Slazem se da celafutov adding value nije neki. Ali imaju svega. Suta, iso igraca, atletike, potencijal za ozbiljnu defanzivu, mesa u reketu...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Losmi17 said:

Nisam siguran u ovo bas.

Prosle sezone su bili na mec od F4.

 

Sad su jos jaci. Slazem se da celafutov adding value nije neki. Ali imaju svega. Suta, iso igraca, atletike, potencijal za ozbiljnu defanzivu, mesa u reketu...

Nemaju timsku igru, bukvalno najkompleksije što sam vidio od njih na tom planu sinoć je kad je James probio pa nabacio Hallu na obruč

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Beonegro said:

Nemaju timsku igru, bukvalno najkompleksije što sam vidio od njih na tom planu sinoć je kad je James probio pa nabacio Hallu na obruč

Slicno je bilo i prosle godine.

Sta znam, potentni su dosta, pritom imaju igrace poput Dialoa koji krpi defanzivne rupe.

Link to comment
Share on other sites

On 11/2/2022 at 8:49 PM, Shikamaru said:

 

 

Kul klip, mada naglašava se kako je Itudis podigao ekipu bez pomene koliko je bolji sastav dobio od Saleta, no dobro druga tema 

Fener deluje kao jako lepo složena ekipa za sada al i dalje nisam siguran koji im je tačno plafon, svakako da ciljaju F4 i biće interesantno ispratiti ih

 

 

Vidim im poraz u sledecem kolu

Link to comment
Share on other sites

On 11/5/2022 at 2:28 PM, Beonegro said:

Monako je baš grupa građana, individualno kvalitetnih građana, ali ipak samo grupa građana. Mislim da je Obradovićeva dodata vrijednost otprilike da otključa lopte pred trening. Od ozbiljnih ekipa koje im pariraju individualnim kvalitetom i atletikom ima da dožive baš ozbiljna rastavljanja, mislim se da uložim pare preko hendikepa na Real i Barselonu protiv njih.

 

nisam gledao dalje od zvezde ali protiv nas su igrali vrj difens. to ne može bez trenera i sa građanstvo majndsetom.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, uini said:

 

nisam gledao dalje od zvezde ali protiv nas su igrali vrj difens. to ne može bez trenera i sa građanstvo majndsetom.

Bio je to savršeni brak njihovih fizikalija i vašeg odsustva ideje. Meni ne djeluje ni u odbrani da njihova suma prevazilazi prost zbir činilaca.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Beonegro said:

Bio je to savršeni brak njihovih fizikalija i vašeg odsustva ideje. Meni ne djeluje ni u odbrani da njihova suma prevazilazi prost zbir činilaca.

Gledao sam ih i protiv Olimpijakosa i baš dobro igraju pre svega defanzivno. U napadu ima divljine pre svega zbog Džejmsa kome je sve dozvoljeno, ali defanzivno su igrali odlično.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...