Jump to content

EUROLEAGUE 2022/23


Chaos Is Me

Recommended Posts

1 hour ago, MrTwister said:

Iskreno, mislim da se Pedulakis tu i dalje najvise pita. Sve ostalo je stvar "dogovora" a agent i Baconu i Laymanu i Deju je Misko, tako da i nije toliko cudno kad se tako gleda 😄 S tim sto Laymana zastupa bivsi agent excela sa kojim Misko i dalje dobro saradjuje.    Ipak sam se zaebo mislio sam da je u jednu drugu agenciju Layman.

Ne znam zaista, fali im neko da daje te poene pa i na silu a trenutno nema boljeg igraca za tako nesto na trzistu.

 

Doduse, nikad to nije bio neki Radonjicev M.O. no prije kreiranje nekih otvorenih pogleda kroz protok lopte a vece crne rupe od Bacona (igrac koji ne dodaje loptu bez nevolje) i igraca koji zaustavlja taj isti protok, takodje tesko da ima.

 

Možda i za ovo može da se pronadje neki polukompromis. A to je da Bacon protok lopte ustavlja na niskom postu, gde Dejo obično i preferira da njegova fizički dominantna krila odigraju ledjima 🙂

 

Bilo kako bilo. Pedulakisu je bolje da vidi šta če sa pozicijom pleja, gde trenutno imaju 0.5 pleja (Lee) i dvojicu koji to izigravaju (Ponitka, Andrews). Ova je danas rezultiralo sa 20 izgubljenih lopti, koje su verovanto bile glavni razlog za poraz

 

@Don Radonja na -18 je bio Pao u jednom momentu

Edited by L' Imperatore
Link to comment
Share on other sites

PAO se muci da porodi svaki poen, al osim onog meca vs Albe dje su ih izresetali nemilosrdno, u svakom su mecu bili i nijesu odustajali ko sto je bio slucaj ranijih godina. Napravis im seriju-dvije i ljudi odustanu i prestanu da igraju i kasnije ih samo dovrsis.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Trudio se Llull maksimalno da proda tekmu, ali previse jak Real. Chacho izgleda dosta bolje od svog nekadasnjeg reprezentativnog kolege. 

Hezonja jedini dobar potez koji je napravio (oduzimanje lopte Bentilu na postu) uspeo da usere jer je dobio tehnicku za no-no prstic.

Tavares igrac meca, bas je freak za Evropu.

 

  Gledao sam i Partizan-Virtus, onaj sto je bolji od RubiaTM nastavlja da briljira 🤡

  Moram priznati da Partizan ima zanimljivu ekipu, kad su u elementu zanimljivi su za gledanje. Je l' Avramovic povredjen pa ga nema (pretpostavljam da jeste) ? Leday je bas gotivac.

Link to comment
Share on other sites

On 10/20/2022 at 8:55 PM, medobrundo said:

Šta sad uradi Satoranski, bukvalno mi dođe da polomim TV iako nisam ni navijao za Barselonu. Kako neko može da napravi uopšte toliko glup potez. Ok, nije bila idealna pozicija, ali to je najbolje što ćeš imati, uzmi jebeni šut.

Najgluplji potez sezone, bez konkurencije

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Chaos Is Me said:

Henry se dosta po profilu poklapa sa Thompsonom koji im je odličan ubod, ali svakako neće da se baci. Popravlja krvnu sliku Baskonija i rešili su da se dobro pošibaju ove sezone.

Thompson je ipak bolji suter (ne i sjajan).U svakom slucaju, odlican par plejmejkera i veliki upgrade u odnosu na mucenog Kurucs-a. Ovo je sad vec tim koji moze sa svima da se posiba, a tek treba da im se vrati Enoch. Problem je duzina odsustva Howard-a, koja za sada nije izvesna

Edited by Gudura
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Larentzakis objašnjava da ako si terijer u odbrani ne moraš da budeš igrač manje u napadu. 

Samo što se stekne pogrešna slika ako se gleda samo ovaj tvit, jer je on u ova četiri meča davao 12/15/8/11, znači gotovo sve ili većinu u toj 4/4 😄 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Gudura said:

Larenzakis je do ove sezone bio sprdnja od igraca i kamenjar ranga Pefi Markovica (ok ne bas toliki kamenjar🤣)Sta mu se desilo ove sezone, mislim da ni njegov trener nema pojma, ali da mu je lepo, jeste vala😀

Ni prvi ni poslednji koji je nabustovao veliku dozu samopouzdanja igranjem za reprezentaciju. 

 

Samo dobar deo nasih igraca koji odbijaju pozive iz raznoraznih razloga ne mogu to da shvate...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...