Jump to content

UEFA Champions League 2022/23


Don Juan

Recommended Posts

18 hours ago, Drug Crni said:

Odavno ne videh veću prevaru od ovog Kuku-lele

Ovaj crveni Čilvela njemu ide na dušu 

Pola tima je bilo Kuku- lele. Iznenadio sam se kada sam video da je Rudiger na klupi , ali sa ovakvim napadom koji ima Chelsea, Ancheloti je i mene mogao da stavi umesto Rudigera. Sterling je poceo da me neodoljivo podseca na Pepea iz Arsenala. Nisam video Silvu tako besnog ni kada su gubili na SP-u.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DJORDJE said:

Pola tima je bilo Kuku- lele. Iznenadio sam se kada sam video da je Rudiger na klupi , ali sa ovakvim napadom koji ima Chelsea, Ancheloti je i mene mogao da stavi umesto Rudigera. Sterling je poceo da me neodoljivo podseca na Pepea iz Arsenala. Nisam video Silvu tako besnog ni kada su gubili na SP-u.

 

Alaba je bolji fit uz Militaa jer je mnogo jaci na lopti od Rüdigera, a u Militao svakako donosi sve isto sto i Rüdiger ali na jos visem nivou. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Drug Crni said:

Svaki ozbiljan trener bi eksploatisao Kamavingu na tom levom boku. Posebno što je rano dobio žuti karton.
Dečko naprosto nije levi bek,koliko god odrađivao neke stvari.

 

Xavi je to pokusao u zadnjem Klasiku u kupu. Ciljano je pravio overload na desnoj strani Realove odbrane, pa onda prebacivao loptu Raphini na sirokom prostoru da igra 1 na 1 s Camavingom gdje ga je Camavinga pojeo. Tacno je da nije lijevi bek al odradjuje tu rolu odlicno ove sezone kako je Mendy povrijedjen. Dodatni problem agresivnog napadanja Camavinge na LB je i Vinicius koji ce svaki previsok izlazak beka iskoristiti u djelicu sekunde. Sinoc je radio sta pozeli i Jamesu i Fofani. 

Link to comment
Share on other sites

Neko je trebalo da obori Leaa, ovo isto im je radio nedavno u Seriji A kad su ih razbucali 4:0.

 

Napoli ne moze da napravi sansu, Osimen je usamljen u 16, nema nikog unutra. Gruzijac tesko prolazi Kalabriju, a ima cesto i jos jednog uz njega. Mogao bi Napoli da proba sa nekim povratnim loptama sa krila, ima tu ko da je opali.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Leao u ligi ne igra nešto posebno jer je od onih igrača kojima treba motivacija. Zato je dobro da je Milan tu gde mu je uvek i mesto, u završnici LŠ. No, Leao, verovatno će ga u nekom trenutku pokupiti neki naftaški skorojevićki klub, iako u toj nekoj premijer ligi ne postoji nijedan klub vredan bilo kojeg igrača Milana, bio to Tatarašanu ili Leao. Videćemo ko je lud da pređe sa konja na magarca, i ode u taj neki siti, piki, čelski, kako već i šta još postoji tamo. 😄

 

Jedino razumljivo bi bilo da ode u Real ali tamo bi grejao klupu.

Edited by Maharaja
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...