Jump to content

UEFA Champions League 2022/23


Don Juan

Recommended Posts

Trebace Chelseu jako puno srece sa zrebom da se dokobelja do finala. Pitanje je ko ce biti sledeci trener u PSG-u. Izredjali su skoro sva poznata imena i nisu uzeli LS. Ovaj tim tek nema sansu da uzme LS , pa makar ga trenirali Ancheloti i Pep zajedno.

Link to comment
Share on other sites

 

43 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Ovo na Etihadu je bukvalno oruzana pljacka. Prvo gol Cityja iz nepostojeceg penala, drugi gol Cityja nakon faula Haalanda na golmanu pri ispucavanju i sad umjesto vjerovatnog crvenog Edersonu zbog faula na Werneru van 16m sudijski kreten daje Werneru zuti zbog protesta. 

Ko je strucnjak sto sudi? 

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

Nisam gledao, svakako velika stvar je 5 golova u 60 minuta, pa makar bilo i protiv trećeligaša. 
 

Ne bude li velikog iznenađenja u Napulju, imat ćemo 3 talijanska predstavnika u četvrtfinalu. Mislim da to već jako dugo nije viđeno. S druge strane samo Real brani čast španjolskih klubova u čitavoj KO fazi, mislim da to također već dugo nije viđeno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

Ovo na Etihadu je bukvalno oruzana pljacka. Prvo gol Cityja iz nepostojeceg penala, drugi gol Cityja nakon faula Haalanda na golmanu pri ispucavanju i sad umjesto vjerovatnog crvenog Edersonu zbog faula na Werneru van 16m sudijski kreten daje Werneru zuti zbog protesta. 

 

Sramno. Serem im se u Halanda. Lik je kao Lesor u basketu, napravi 10 faulovau  napadu po utakmici koji se ne sviraju.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, McLeod said:

Ma sta pricali ovaj decko se sprda kad mu se igra fudbal. Masina.

 

Mislim da ovako nesto u modernom fudbalu nije vidjeno, ni Ronaldo ni Mesi nisu ovakve gol masine ni u prajmu bili.

 

Njih dvojica u primeu su bili jos vece gol masine od Haalanda i sto je najbitnije mnogo mnogo raznovrsniji i kompletniji igraci. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Njih dvojica u primeu su bili jos vece gol masine od Haalanda i sto je najbitnije mnogo mnogo raznovrsniji i kompletniji igraci. 

Ne pricam o kvalitetu niti lepoti vec o cistoj sili i onome zbog cega se igra fudbal - dati gol. Romanticno se hajpuje recimo Inzagi, Ibrahimovic satro vazi za nekog velikog napadaca u 2010im, a ne moze kopacke da mu cisti. Sto se Mesija i Ronalda tice, ako bi se Haland nasao u situaciji da sve bude podredjeno njemu i da on da sto vise golova kao sto je to vazilo pogotovo za Ronalda, mislim da bi bez problema (pod uslovom da ostane zdrav) sve njihove rekorde oborio. Covek je vec dao 33 gola u 25 CL utakmica. Ovim tempom brojace do 200 bez problema.

Link to comment
Share on other sites

Just now, McLeod said:

Ne pricam o kvalitetu niti lepoti vec o cistoj sili i onome zbog cega se igra fudbal - dati gol. Romanticno se hajpuje recimo Inzagi, Ibrahimovic satro vazi za nekog velikog napadaca u 2010im, a ne moze kopacke da mu cisti. Sto se Mesija i Ronalda tice, ako bi se Haland nasao u situaciji da sve bude podredjeno njemu i da on da sto vise golova kao sto je to vazilo pogotovo za Ronalda, mislim da bi bez problema (pod uslovom da ostane zdrav) sve njihove rekorde oborio. Covek je vec dao 33 gola u 25 CL utakmica. Ovim tempom brojace do 200 bez problema.

 

Kad bude imao sezonu sa preko 60 golova il kao u Messijevom slucaju sa preko 70 golova onda mozemo pricati jel veca gol masina od njih dvojice iz primea ili nije. Trenutno tome nije ni blizu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Onaj Vincic sto su ga prije koju godinu uhapsili na nekoj vikendici kod Bijeljine sa krimosima, Tijanom iPhone i ostalim starletama. 

A da, to je onaj što sudio na SP Argentina- Arabija. Kreten od čoveka.

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

Ovo na Etihadu je bukvalno oruzana pljacka. Prvo gol Cityja iz nepostojeceg penala, drugi gol Cityja nakon faula Haalanda na golmanu pri ispucavanju i sad umjesto vjerovatnog crvenog Edersonu zbog faula na Werneru van 16m sudijski kreten daje Werneru zuti zbog protesta. 

Ne moze da bude nepostojeci penal ako je igraca lopta pogodila u ruku koja niije uz telo. Zaboravio si da se ighra po UEFA pravilima, a ne Premier ludostima sa prirodnim i neprirodnim polozajem ruke.

Ta je utakmica mogla da se zavrsi i sa 10+ koliko su nemci imali kikseva u odbrani, zivo cudo na nisu primili jos koji gol. Raspali su se kao United protiv Liverpoola.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, dzoneee said:

Uopšte me ne bi čudilo da Liverpul dobije ove u Madridu večeras, e sada teško da bi to moglo biti toliko da uđe u neku neizvesnost no videćemo.

Ja potpuno ocekujem vodjstvo Liverpula 2:0 u nekom momentu utakmice. Onda krece ludilo. :classic_biggrin:
(doduse,ocekivao sam i da Mbape zabije tri gola Bajernu :classic_biggrin:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ništa nije isključeno. Real jeste možda bolji ali onaj rezultat u prošlom meču i nije baš realan, isto kao što nije ni 7:0 realan odnos snaga između Sitija i Lajpciga nego jbg kad je nekom veče onda je to to. Ako se Liverpulu otvori može biti zanimljivo. Mada je teško baš izbaciti Real na njihovom terenu posle takvog rezultata u prvoj utakmici. Ne verujem da će ih proći samo neće biti utakmica bez uzbuđenja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jes da su juniori u pitanju al ajde da spomenem da je Hajduk izbacio Borussiju na penale u Dortmundu i ušao među 4. Tamo će igrati s Milanom. Drugi par je Sporting-Alkmaar. Final four se igra u Nyonu.

 

Za večeras očekujem rutinski prolaz (i pobjedu) Napolija a u drugom meču mislim da bi moglo/trebalo biti zanimljivije ali baš da dođe Pool do 3 gola prednosti/prolaza - teško baš.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...