Jump to content

UEFA Champions League 2022/23


Don Juan

Recommended Posts

Nisam hteo da komentarišem start B.Silve na Kamavingu dok ga dobro ne pogledam. Promakao mi je u prenosu jer sam kombinovao fudbal i košarku to veče. Verovatno je bilo elemenata za crveni karton,ali falilo je intenziteta u tom startu za takvu sankciju,po meni. Neverovatno je,međutim,da nije dobio ni žuti karton za ono :classic_blink: Sa druge strane, videli smo krvnički start Krosa na Gundogana. Mogao je koleno da mu otkine. Ono je sankcionisano kartonom,ali je takođe mogao biti malo jarkije boje.

U svakom slučaju,jako loše suđenje generalno,a posebno za ovu fazu takmičenja. Priličan fejl delegiranje portugalskog anonimusa.

Edited by Drug Crni
slovo
Link to comment
Share on other sites

Zao mi je sto je Interu ponisten penal i strasno mi idu na kurac ti faulovi sa ledja bez gledanja lopte koji se provlace kao blagi ili nedovoljni kontakti. 

 

Svaki kontakt sa ledja koji ima iskljucivo destruktivni karakter i koji se cini svesno mora biti faul na bilo kom delu terena, bez obzira na intenzitet. Tacka.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Drug Crni said:

Real je vrlo potcenjen prema kladionicama. Očekuje se,kao,pobeda domaćina,ali brale kao dočekuju Totenhem,a ne aktuelnog prvaka Evrope i odličnu ekipu.

City u strasnoj formi, igra kuci.

Real ne moze 2 pasa da poveze, Modric ne zna dje se nalazi trenutno

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...