Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

3 hours ago, Grunf said:

Mislim da je ovo otprilike i najjači sastav, barem na papiru. Isto tako mislim da bi se trebalo naći mjesto za Davidovca. Kod mene u tefteru je svakako ispred Bjelice.

 

Nadam se da ce Bjelica iskljucivo igrati strec peticu u nekim small ball varijantama, ali ako bude eksperimentisanja da se spusta na PF, mislim da ce ga i Marko olovne noge Tejic pretrcavati. Tako da svakako taj 12. treba da neko moze na PF, a Davidovac je daleko smisleniji igrac od Smajlagica. A nadam se da ce se i on i Teo prilagoditi tome da budu vodje second unita, te da ce Vasilije konacno da odigra dobru utakmicu za repstaciju, i in Jokara we belive. 

 

Dobric mi je isto njet, i sad kontam da bi tu mozda bas mali Jovic ili Poku lepo legli, al sta je tu je. 

Edited by Markoss
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ne bih da ureknem, a ni da neko shvati kao euforiju nego cisto konstatujem.

 

Sve pohvale Kariju jer desava se ono sto bas i treba - ne desava se nista.

 

Za sad radi posao savrseno.

 

Ne cujemo price o otkazima, nema medijskih naslova, nema prepucavanja, svi hvale atmosferu i svi su tu i daju pametne i odmerene izjave.

 

I sa Pokuom i Jovicem prilicno glatko sve proslo.

 

Majstor je to i zna posao, koliko god mozda nekom na prvu loptu izgledao kao izlapeli starac.

 

Dosli smo u situaciju da nam sve deluje normalno i to je najveca stvar, a to da je normalno i nije normalno, proslost nas uci.

 

 

25 minutes ago, Markoss said:

 

Nadam se da ce Bjelica iskljucivo igrati strec peticu u nekim small ball varijantama, ali ako bude eksperimentisanja da se spusta na PF, mislim da ce ga i Marko olovne noge Tejic pretrcavati. Tako da svakako taj 12. treba da neko moze na PF, a Davidovac je daleko smisleniji igrac od Smajlagica. A nadam se da ce se i on i Teo prilagoditi tome da budu vodje second unita, te da ce Vasilije konacno da odigra dobru utakmicu za repstaciju, i in Jokara we belive. 

 

Dobric mi je isto njet, i sad kontam da bi tu mozda bas mali Jovic ili Poku lepo legli, al sta je tu je. 

Sve potpisujem i zato sam prizeljkivao ovih 12

 

Micic, Teodosic, Avramovic
Guduric, Nedovic
Lucic, Jovic
Kalinic, Pokusevski
Jokic, Milutinov, Bjelica

 

Sad ni ne znam da sastavim 12 vise, a i nema potrebe, verujem Kariju

 

 

Kad vec editujem da dodam jos jedan sjajan intervju i jos jednog momka koji sjajno razmislja

 

 

 

Edited by Snjofko
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne bi ja Bogdana jos otpisao.

Jeste da ulazi u ritam na svadbama ovih dana,al imam utisak da stari lisac Kari uvek ima nekog keca u rukavu.

Neka se sprema do zadnjeg momenta,pa ako uspe odlicno,ako ne ionako si spremio drugog i to je to.

Cekali smo nekad Djordjevica cele pripreme pa i celu prvu  fazu na svetskom cini mi se u Grckoj,pa je oplodio kad se vratio u tim.

Tea isto,cini mi se dal u Poljskoj ili Spaniji smo cekali da se vrati.

Bogdan je zasluzio ako postoji i najmanji promil sansi da igra da se saceka.

Naravno ako i on ima volju i zelju za to.

Link to comment
Share on other sites

Quote

Iskustvo i sve što je uradio prvo u Efesu, potom i u Americi, a pogotovo sada u državnom timu Srbije, biće ogroman profit Petruševa. U tom duhu, prenoseći putiske sa trening kampa Srbije mladi centar je rekao:
 

- Tek se nekoliko dana pripremamo svi zajedno, ali gde god se okrenem vidim nekog MVP-a, naravno na čelu sa Nikolom Jokićem sa kojim do sada nisam imao priliku da treniram. Iskreno... sve ovo mi izgleda fascinantno - istakao je Petrušev. 

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Chaos Is Me said:

Pošto je Bogdan povređen i trenutno ne može da igra vrhunsku košarku neka tata logika nalaže da ne bi smeo da bude sposoban ni da pije rakiju i jede pečenje po svadbama jer te dve stvari su u kauzalnoj vezi.

Toliko se ogriješio o everiđa ovim odbijanjem da za maikuSrbiu sjebe karijeru da bi morao da tihuje bar jedno 3 mjeseca, ovako eduje insalt inđuriju

  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

On 8/4/2022 at 8:12 PM, Markoss said:

 

Dobric mi je isto njet, i sad kontam da bi tu mozda bas mali Jovic ili Poku lepo legli, al sta je tu je. 

 

Ako može malo obrazloženje za ovaj deo o Dobriću. 🙂

Edited by Don Radonja
Link to comment
Share on other sites

Jeste da u poslednje vreme slabije pratim kosarku, ali vidim da vecina stavlja Avramovica kao 5. igraca na pozicijama 1 i 2.

 

Ali meni deluje da se tu dosta bolje uklapa Jaramaz kao neko ko moze da udje i za kratko vreme odigra neku smislenu rolu.

 

Avramovic bolje funkcionise kad ima vise vrema da udje u ritam i vecu slobodu sa loptom.

 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Meni nije jasno kada je to Bjelica imao uspeha igrajuci peticu i da li smo to uopste videli duze od par minuta. 
 

ono gde je on imao uspeha posebno ove sezone su pozicije kad on igra cetvorku, a narocito kad se igra covek sa preuzimanjem. 

 

U igri jedan na jedan a i prilikom preuzimanja Beli je jos uvek dobar missmatch, jos uvek brzi sa loptom od vecine cetvorki, 

a u odbrani moze da preuzima razne pozicije i unutra i na perimetru. 
 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da, to valjda nagoveštava da ne pati od hronične kurcobolje po pitanju repke (bilo je takvih insinuacija ovde). 

 

Baš mi žao, nadao sam se da ćemo ga gledati da vidimo koliko stvarno može u ovom trenutku. Nesumnjivo je ozbiljan prospekt. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...