Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

5 minutes ago, Kenozoik said:

Možda je jeo bananu?  😕

Ne želim da verujem da je ovo istina. 

Uzdam se u neprofesionalno, jajarsko srpsko klik-bejt novinarstvo. 

Matic potpisao tekst,on je pouzdan,bukvalno jedini sportski novinar insajder u srbiji...Ne znam, nadajmo se nekom preokretu,nekoj sali Pesica,necemu ali burek novinarstvo nazalost nije.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Fućka mi se za saopštenja i objašnjenja. Kari je potpuno poludeo. To se jednostavno ne radi jednom Teu. 

 

Ako je ovo istina, Kari je ovim potezom ruinirao kult reprezentacije za dugi period i popišao se na sve što su Duda i Sale izgradili. 

 

 

 

 

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

Matic potpisao tekst,on je pouzdan,bukvalno jedini sportski novinar insajder u srbiji...Ne znam, nadajmo se nekom preokretu,nekoj sali Pesica,necemu ali burek novinarstvo nazalost nije.

A i Jelisaveta nesto kmeci, no ne znam da koristim Instagram 🤣

Link to comment
Share on other sites

Ovo je uzasna vest. Ja ne vidim na kakav nacin neki, recimo, Jaramaz (uz duzno postovanje tog igraca) cak i u teoriji moze da bude igrac koji je na toj poziciji potrebniji timu nego Teodosic. Teodosic je jedini igrac medju pozvanima koji ima kapric i muda da okrene i kad stvari ne idu.  Ostali, da, ukljucujuci tu i Jokica - mlaki su i ne verujem da mogu da "okrenu" utakmicu koja krece nizbrdo. Bez Teodosica i Bogdanovica, tim koji odlazi tamo, u kojem god sastavu da ode je tim mlakonja. Ovo je ruzan gest, ruzan potez kojim je ovo prvenstvo ostalo bez najveceg umetnika i postalo, za mene, duplo manje zanimljivo. Kakav god da je razlog - Pesicu, sram te bilo.

Edited by Casaubon
  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

"Moraju svi da shvate da reprezentacija nije skup najkvalitetnijih igrača već onih koji najbolje zajedno funkcionišu kao tim"

 

Svetislav Kari Pešić.

Nebrojeno puta je ovo ponovio,tako da sad kad o tome razmislim,shvatam da od Karija ovo i nije neko iznenadjenje.

Uglavnom(ako nije povreda ili Teova odluka),preuzeo je odgovornost na sebe i stavio sebi omču iznad vrata i treba mu čestitati na hrabrosti.

Ostaviću ovo ovde pa ajde da sudimo na kraju ciklusa.

Napred Srbija!!!

Edited by Decembarski
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DameTime said:

Ne postoji nijedno opravdanje a da nije SRAMOTA izuzev Teove povrede, druge nemogućnosti ili neželje da igra (ovo sumnjam da je slučaj). Ako je lična Karijeva odluka, u trenutku kad nemamo lidera ekipe, SRAMOTNO. 

Pa kakva povreda treba da bude da ne možeš da ga držiš uz tim makar do final cut-a, i zbog njega i zbog ostalih? 

Šta će Jokić misliti? Šutnuće me k'o krpu čim mi ne bude dan? A šta da misle tek ostali? 

Užasno. Nek mu je Bog u pomoći a i svima nama sa njegovim odlukama. 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, suptil said:

Sve kljuceve ige ocigledno bice u Jokicevim rukama. Bilo kakva bocna smetnja je ovim eliminisana.  Naravno da Teo zasluzuje dres. Pesic je recit na preskama, bice zanimljivo cuti od njega obrazlozenje.

Teodosic ne bi ni imao kljuceve igre vec Jokic. Teo je lider, imao bi ulogu da udje sa klupe i promijeni ritam meca, da stabilizuje ekipu.

Ovim potezom je sve palo na Micica a vidjecemo kako ce to Vasa vratiti, do sada je tesko razocarenje bio u reprezentaciji. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Casaubon said:

Ovo je uzasna vest. Ja ne vidim na kakav nacin neki, recimo, Jaramaz (uz duzno postovanje tog igraca) cak i u teoriji moze da bude igrac koji je na toj poziciji potrebniji timu nego Teodosic. Teodosic je jedini igrac medju pozvanima koji ima kapric i muda da okrene i kad stvari ne idu.  Ostali, da, ukljucujuci tu i Jokica - mlaki su i ne verujem da mogu da "okrenu" utakmicu koja krece nizbrdo. Bez Teodosica i Bogdanovica, tim koji odlazi tamo, u kojem god sastavu da ode je tim mlakonja. Ovo je ruzan gest, ruzan potez kojim je ovo prvenstvo ostalo bez najveceg umetnika i postalo, za mene, duplo manje zanimljivo. Kakav god da je razlog - Pesicu, sram te bilo.

Netacno je da je Jokic mlak na terenu, mozda izvan da.

Svakako nije ok AKO nije povreda/dogovor, mogao je unapred da razgovara sa njim i objasni mu da ima drugaciju viziju tima i da je Teo dobrodosao da poseti kamp i prica sa igracima bilo kad itd itd.

Takodje je mogao da ga povede kao 12. igraca i da proba da uzme to zlato u trenutku kada nema izrazitog favorita na prvenstvu.

Neugodna situacija i slazem se da je Kari ovim sebe stavio u prvi plan i da ce biti na meti u slucaju neuspeha, ali sta ga briga, nije kao da ce da radi negde posle ovoga.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...