Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Dva put sam pisao kilometarski post i dva put se nesto tehnicki uzjebalo i nisam uspeo da postujem... Valjda to znaci da sad treba biti kratak.

 

Kari - tesko je fejlovao do sad, ostao samo jer ga Jokic gotivi, a zatim nije ni to opravdao. Za otkaz je kasno, ali ostavka mora biti kovertirana, bez obzira na rezultat. Isto vazi i za Tarlaca. Ni kumce mu nece igrati za Srbiju, a kamoli Jokic.

 

Danilovic - ni bolje igracke, ni sramnije funkcionerske karijere. Zadatak Saveza je da nadje put da igraci igraju za reprezentaciju. Crveni tepih, ljubljenje u dupe, kurve, sta god. Njemu (i selektoru) 3 najbolja igraca sa EP ne igraju na SP. Selektor bar zna da bude ulizica i kaze 'Kalinic mi je najbitniji', dok gospodin kaze da MVP finala NBA 'ne bi mogao sa njim'. Da ne zivimo u ovoj nazadnoj zemlji on bi vec trebalo da je na birou. Budala alkoholicarska.

 

Igraci Miska Raznatovica i milenijalci - mnogo zajebano. Razmazeno. Misle samo na svoje dupe. Igrace za repku kad im odgovara, kako im odgovara, sa ulogom koja im odgovara. Uzasno po vrednosti je da se u 20god ne igra takmicarska kosarka nego pumpaju brojke. Zaista mislim da je bolje da se prodje kroz ove nase kancerogene blizance, bar tu ima nade da se uhvati kako je divno igrati za ljude, za navijace. Mozda im i ostane da reprezentacija ima nesto... Nesto divno, kad i oni drugi navijaju za tebe.

 

Jokic - pizda. Da je ziv i zdrav. Najveci igrac rodjen na ovim prostorima. Ne i najveci igrac za ove prostore.

 

Repka:

Dva ballhandlera - Bogdan i Guduric. Idealni parnjaci su im Avram i Jovic. Nedovic mikrotalasna. Na krilu Vanja i jedno prazno mesto.

Centri kompatibilni - Milutinov i Smajli. nadam se da Kari zna da Petrusev moze na 4. Uz njih Davidovac i Jovic, kao 3-4. Ristic nepotreban, 3ca petica je Petrusev ujedno. Borisa moze samo pipirevku da igra na tribinama. Igrace s takvom glavom sto dalje od reprezentacije.

Prazno mesto ili mali Top ili Dobric. Poku nije igrao predugo, nije realno. Na kraju ce biti Ristic, znam, al jebi ga.

Edited by Geronimo
  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Duh koji lebdi said:

 

Od njega je raspad u repstaciji i poceo. 

Nije počelo od njega, ali on nema prava da se postavlja oštro jer je njemu otkazalo mnogo više igrača. Od bitnih valjda samo Peja igrao. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Duh koji lebdi said:

 

Upravo o tome i pricam.

Pa nije on uzrokovao raspad u repstaciji. 

Otkaza je i ranije bilo. 

Raspad u repstaciji je došao godinu i dve kasnije, pod Željkom.

 

Drugo je pitanje kredibilnost njegovih izjava.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kenozoik said:

Pa nije on uzrokovao raspad u repstaciji. 

Otkaza je i ranije bilo. 

Raspad u repstaciji je došao godinu i dve kasnije, pod Željkom.

 

Drugo je pitanje kredibilnost njegovih izjava.

 

Sesto mesto na EP u Svedskoj posle osvojenog EP u Istanbulu i i SP u Indijanapolisu nije pocetak kraja? Ok. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja se nadam da ce Pokusevski biti sa ekipom. Voleo bi da vidim kako bi izgledao u reprezentaciji. Na primer on i Milutinov u reketu bi bili veoma zanimljivi, Pokusevski iz drugog plana sa svojim blokadama.

Edited by Miki8
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Moja prognoza tima za SP.

Obzirom da Jaramaz i Pokuševski vrv neće moći. S.Jović, nadamo se da će rešiti privatne probleme.

Avramović, S.Jović?

Bogdanović, Nedović, Marinković

Gudurić, N.Jović,Davidovac

Petrušev, Smailagić

Milutinov, Ristić

Ukoliko ne bude bilo Stefana, mislim da će Dobrić u 12?!

Mislim da će ova ekipa moći da se pobije sa svima, najpre Italijani, zatim Grci/Litvanci.

Svakako voljnog momenta neće manjkati, a i kvalitet se grupisao u nekoliko igrača.

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...