Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Loš scenario br.1:

Uz katastrofalnu i nepovezanu igru, taktičke arhaizme i loše odnose u svlačionici ispadamo u grupnoj fazi. Skupo nas košta poraz od Portorika a na mišiće se dobija Kina i Sudan. U drugoj fazi gubimo od Italije i Dominikanske republike, jedina svetla tačka je Boriša Simanić koji stavlja KATa na poster i kupuje sebi mesto za naredna okupljanja. Kari nokautira PR-a jer mu ide na k#@$# od samog početka. Kari i pored svega ostaje selektor jer drugog nemamo.

 

Loš scenario br.2:

Ispadamo u 1/4 finalu uz lošu igru, na kraju se natežemo sa Australijom za sedmo mesto. Danilović zadovoljan sa rezultatom, ide priča kako je to naša realnost. Kupuje ergelu i gleda da se pošiba sa Jokićem na hipodromu.

 

Manje loš scenario:

Odigramo zaista dobro, pukim sticajem okolnosti gubimo u 1/4 na jednu loptu. Kruži priča kako nam je cilj bio da se podmladi reprezentacija.

Loše stvari: Kari ostaje selektor a Boriša na spisku.

 

Solidan scenario:

Ekipa ceo šampionat igra posvećeno i požrtvovano, pojavljuju se novi nosioci koji uz Bogdana nas vode do borbe za peto mesto koje uz maestralnu partiju uzimamo Kanadi. Jović zaključa Mareja, Pokuševski odvali prvenstvo.

Loše stvari: Kari ostaje selektor, ide priča kako je to peto mesto maksimum.

 

Dobar scenario.

Ispadamo u polufinalu, ekipa odigrala neverovatno. Bogdan u idealnoj petorci, Danilović pravi sebi kip u stilu Braziloskog Isusa, počinje renesansa srpske košarke.

Loše stvari: Boriša Simanić zamalo u idealnoj petorci, stavio Janisa na poster bez obzira što ima telo Stiva Rodžersa pre nego što je postao Kapetan Amerike. Uzima startno mesto u postavi u budućnosti.

 

Odličan scenario:

Osvajamo medalju, Kari je uspeo, PR nije dobio batine, spremamo doček. Jokić naložen najvljuje da će igrati na OI. Nacija u ekstazi, Kari ostaje selektor koga bole tuki što ne može da sastavi prosto proširenu rečeniciću.

 

Zao scenario:

U finalu namažemo Špance ili USA sa deset razlike. Kerru nije pomoglo ni to što je danima ranije izučavao Karijeve akcije koje su bile poput Teneta, potpuni haos i otpozadi.

 

Pešić citira Sun Tzua u stilu Pirotskog Jode : 

"Aroganciju protivnika time nahrani da si slabiji i pretvaraj se" 

 

umesto

 

"Pretvaraj se da si slabiji i time nahrani protivnikovu aroganciju"

 

Doživotni selektor, koga bole tuki kad smo šampioni sveta.

 

Jokić konjem dojahao na finale, svako drugo dete se zove Bogdan a ni jedno Boriša.

 

Loše stvari: Simanić u idealnoj petorci, bataljujem  sve i pratim badminton i boćanje, imam tikove do kraja života.

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Ha-ha 22
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Indig0 said:

Loš scenario br.1:

Uz katastrofalnu i nepovezanu igru, taktičke arhaizme i loše odnose u svlačionici ispadamo u grupnoj fazi. Skupo nas košta poraz od Portorika a na mišiće se dobija Kina i Sudan. U drugoj fazi gubimo od Italije i Dominikanske republike, jedina svetla tačka je Boriša Simanić koji stavlja KATa na poster i kupuje sebi mesto za naredna okupljanja. Kari nokautira PR-a jer mu ide na k#@$# od samog početka. Kari i pored svega ostaje selektor jer drugog nemamo.

 

Loš scenario br.2:

Ispadamo u 1/4 finalu uz lošu igru, na kraju se natežemo sa Australijom za sedmo mesto. Danilović zadovoljan sa rezultatom, ide priča kako je to naša realnost. Kupuje ergelu i gleda da se pošiba sa Jokićem na hipodromu.

 

Manje loš scenario:

Odigramo zaista dobro, pukim sticajem okolnosti gubimo u 1/4 na jednu loptu. Kruži priča kako nam je cilj bio da se podmladi reprezentacija.

Loše stvari: Kari ostaje selektor a Boriša na spisku.

 

Solidan scenario:

Ekipa ceo šampionat igra posvećeno i požrtvovano, pojavljuju se novi nosioci koji uz Bogdana nas vode do borbe za peto mesto koje uz maestralnu partiju uzimamo Kanadi. Jović zaključa Mareja, Pokuševski odvali prvenstvo.

Loše stvari: Kari ostaje selektor, ide priča kako je to peto mesto maksimum.

 

Dobar scenario.

Ispadamo u polufinalu, ekipa odigrala neverovatno. Bogdan u idealnoj petorci, Danilović pravi sebi kip u stilu Braziloskog Isusa, počinje renesansa srpske košarke.

Loše stvari: Boriša Simanić zamalo u idealnoj petorci, stavio Janisa na poster bez obzira što ima telo Stiva Rodžersa pre nego što je postao Kapetan Amerike. Uzima startno mesto u postavi u budućnosti.

 

Odličan scenario:

Osvajamo medalju, Kari je uspeo, PR nije dobio batine, spremamo doček. Jokić naložen najvljuje da će igrati na OI. Nacija u ekstazi, Kari ostaje selektor koga bole tuki što ne može da sastavi prosto proširenu rečeniciću.

 

Zao scenario:

U finalu namažemo Špance ili USA sa deset razlike. Kerru nije pomoglo ni to što je danima ranije izučavao Karijeve akcije koje su bile poput Teneta, potpuni haos i otpozadi.

 

Pešić citira Sun Tzua u stilu Pirotskog Jode : 

"Aroganciju protivnika time nahrani da si slabiji i pretvaraj se" 

 

umesto

 

"Pretvaraj se da si slabiji i time nahrani protivnikovu aroganciju"

 

Doživotni selektor, koga bole tuki kad smo šampioni sveta.

 

Jokić konjem dojahao na finale, svako drugo dete se zove Bogdan a ni jedno Boriša.

 

Loše stvari: Simanić u idealnoj petorci, bataljujem  sve i pratim badminton i boćanje, imam tikove do kraja života.

Mora da te je Smorisa izdevetao negde u LOL-u pa ga ovako mrzis. 😄

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

inače, vidim sharovali ste tweet sa onom slikom. imao sam baš dobar razgovor sa selektorom pre koji dan (da li bolji od onoga koji je on imao sa jokićem ne znam lololol), snimamo neki docuserijal i bilo je onako dosta uopšteno, o raznim situacijama, sadašnjim, bivšim, budućim. od tog dana sam pritajeni optimista skriveni zmaj. biće OK.

  • Like 11
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Mairosu said:

inače, vidim sharovali ste tweet sa onom slikom. imao sam baš dobar razgovor sa selektorom pre koji dan (da li bolji od onoga koji je on imao sa jokićem ne znam lololol), snimamo neki docuserijal i bilo je onako dosta uopšteno, o raznim situacijama, sadašnjim, bivšim, budućim. od tog dana sam pritajeni optimista skriveni zmaj. biće OK.

Kako da ne budemo optimisti kada cemo biti jako teski za skautiranje. Kari zaboravi posle dva napada sta smo dogovorili, niko nece znati unapred sta cemo igrati 😄

  • Like 1
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Kako da ne budemo optimisti kada cemo biti jako teski za skautiranje. Kari zaboravi posle dva napada sta smo dogovorili, niko nece znati unapred sta cemo igrati 😄

 

Djordjevic u dilemi: "Da l' da spremam odbranu na Bogdanovicu, ili ce ga Kari zaboraviti na klupi?!" 

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Kako da ne budemo optimisti kada cemo biti jako teski za skautiranje. Kari zaboravi posle dva napada sta smo dogovorili, niko nece znati unapred sta cemo igrati 😄

Jugoslovenska škola košarke, to je Moka Slavnić objašnjavao pukovniku Gomeljskom.

 

Edit: Barkli brži, great minds think alike.

Edited by Smrtokapa
  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Mairosu said:

inače, vidim sharovali ste tweet sa onom slikom. imao sam baš dobar razgovor sa selektorom pre koji dan (da li bolji od onoga koji je on imao sa jokićem ne znam lololol), snimamo neki docuserijal i bilo je onako dosta uopšteno, o raznim situacijama, sadašnjim, bivšim, budućim. od tog dana sam pritajeni optimista skriveni zmaj. biće OK.

 

My new hero 🥺

Nekako otkako smo progutali te žabe kad su otkazi u pitanju, ja sam sve optimističnija.

 

Lepo je @Kankkunen naglasio da Kari nije baš toooliko izlapeo, imali smo mi igru na EP, tako da hajde da verujemo da je njegov natprosečni BBIQ stari vuk koji je još u punoj snazi.

Link to comment
Share on other sites

Ако се пласирамо на ОИ нема шансе да ће отићи. Од кад је и дошао говорио је о олимпијском циклусу тако да биће ту. Било би са стилом да се опрости од кошарке са олимпијском медаљом само то му фали у каријери.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bogoljub Gagic said:

Ако се пласирамо на ОИ нема шансе да ће отићи. Од кад је и дошао говорио је о олимпијском циклусу тако да биће ту. Било би са стилом да се опрости од кошарке са олимпијском медаљом само то му фали у каријери.


I meni bi sa stilom bilo da se rano penzionišem sa sedmicom na Lotou, no jbg…

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Koliko god bilo teško, treba što pre završiti Jokić sagu. Jeste bedak kad imaš najboljeg igrača na svetu koji maltene sam donosi NBA prsten, a nemaš ga u reprezentaciji. Teško je, ali ubija volju navijačima, a mogu misliti kako se osećaju ovi momci koji su se odazvali. Svakog od njih su novinari pitali za Jokića, svi su korektno odgovorili, ali mislim da to treba prekinuti više. Ponašati se kao da je Amer ili Francuz, jer ga ionako nemaš... Kad će Jokić da igra ako neće sad sa 28 godina, posle NBA titule i ovolikog hajpa? 

 

Ne treba ga nikad više zvati ni vući za rukav. Time se čini usluga i njemu samom, jer on jednostavno nema to u sebi. A i nama, jer ćemo se fokusirati na momke koji su tu i koji reprezentaciju doživljavaju emotivno. Već su mnogi to lepo obrazložili. Ja sam ovo pisao još pre par godina i sad isto mislim kad je Jokić u pitanju. Iritira ta hladnokrvnost i foliranje, kao i ono kad nije hteo da daje izjave našim medijima. Ne daje ih ni sad. Folirant težak. Samo se kvari atmosfera zbog njega. Ili poletimo kad igra ili se smorimo kad ne igra. Učiniti čoveku uslugu i ne zvati ga više nikad... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

U ovoj situaciji, generalno lošoj atmosferi u javnosti koja se stvorila masovnim otkazima ( nadam se da je atmosfera u timu dobra i da će ostati dobra) , sa timom koji imamo, selektorom kome, reklo bi se, manjka svega osim godina, sa kriminalnim savezom.. medalja je poslednje o čemu treba razmišljati i očekivati. 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jeste Pesic previse ambiciozno seo na klupu, previde je bio samouveren i vickast, no dugo se ne smeje, samar koji je dobio prosle god jos uvek bridi, a sada je u neverici, jer se nadao da ce na svoje ime privoleti najvece zvezde da igraju, medjutim danasnje generacije boli patka za Pesica, imena i ostale stvari koje su se nekad vrednovale. Mislim da on jos uvek ne moze da veruje sta mu se desilo, i da ce iz tog razloga gledati da izvuce iz sebe pre svega najbolje sto moze.

Ovi igraci koji su tu, imace od mene podrsku maksimalnu, samo bih voleo da na kraju, kakav god rezultat bude, savez dovede neke strucne ljude. Ovi su pokazali svu aroganciju, nesposobnost i aljkavost i ja jos uvek ne mogu da verujem sta se desava trenutno na prvenstu mladih u Nisu.

Link to comment
Share on other sites

На основу чега онда било ко други сем Амера и Француза би се требао надати медаљи? Канада можда чији састав постоји само на папиру у реалности постоји исто као наш комплетан састав, Литванија са још више отказа од нас а свакако мањим квалитетом? Грчка такође са отказима и последњом медаљом коју су узели не сећају се ни они кад. Нема баук репрезентације то је поента тако да је све могуће.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...