Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Nadam se da ovaj spisak od 26 igrača izgleda otprilike ovako:

Stef, Avram, Topić, Micić, Jaramaz, Stefan Miljenović

Bogdan, Gudura, Vanja, Radanov

Kalinić, Lučić, Dobrić, Đurišić, Trifunović

Petrušev, Jović, Vukčević, Smailagić, Davidovac, Pokuševski

Jokić, Milutinov, Ristić, Mitrović, Miletić

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Miki8 said:

Mnogo vise ga zasluzuje Plavsic od Miletica.

 

Na osnovu cega?

 

Miletic je bio u par najbolji centara u Evrokupu koje je ipak osetno jace takmicenje nego Aba liga a Plavsic nije dokazan za dalje od Aba lige.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Brat od Korneta said:

 

Na osnovu cega?

 

Miletic je bio u par najbolji centara u Evrokupu koje je ipak osetno jace takmicenje nego Aba liga a Plavsic nije dokazan za dalje od Aba lige.

ne znam mozda si i u parvu. Nisam pratio Miletca otkako ej otisao iz Djirone. Plavsic je ostavio veoma dobar utisak u ABA ligi. Neka budu i jedan i drugi na sirem spisku.

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Problem sa licnim greskama said:

Pesic je poslao preliminarni spisak od 26 igraca olimpijskom komitetu. Naravno, tajna 😄 dok su drugi vec izbacili finalne rostere 😄 

 

Već vidim da će o5 da napravi šou oko saopštavanja... Neću ja da čitam spisak, ti čitaj spisak :lol_2:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo je smešno i neozbiljno, deluje mi kao kad tinejdžeri odlažu da kažu roditeljima nešto što je neizbežno. Mnogo je lakše i napraviti damage control kada imaš informacije na vreme, dovoljno dugo pre samog takmičenja. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 4/18/2024 at 7:38 PM, MikiMilane said:

Koprivica ispred Plavšića i Miletić zbog evroligaškog iskustva. Bilo bi lepo da Plavšić pređe u KKCZ i da se Miletić vrati u KKP.

Pre ce obojica u Zvezdu. 

Miletic odlicna statistika, mislim drugi bloker EK i treci po indexnim poenima. 

Juri EL, mozda cak i Dubai bude sledeca destinacija (zavisno od trenera), pa da sa njima odigra jos tu jednu godinu u EK. 

Nije mogao nazad u Abu zbog raskida sa Partizanom, inace je imao ponude Zvezde, Igokee i Buducnosti prosle sezone.

 

 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Del Piero said:

Kalinic izjavio da je zavrsio sa reprezentacijom. Jos jedan koji ide u reprezentativnu penziju dok igra na top nivou.

 

Iskreno, malo šokantna odluka pred Olimpijadu, mnogo je logičnije bilo da se oprosti nakon igara, ali možda ima info da ne bi ni bio pozvan ili tako nešto. Šteta, Kalina igra jako dobru sezonu, a izgledi su sve veći da mi ništa nećemo osvojiti u eri Nikole Jokića, najboljeg centra ikada i jednog od najboljih igrača ikada.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

 

Iskreno, malo šokantna odluka pred Olimpijadu, mnogo je logičnije bilo da se oprosti nakon igara, ali možda ima info da ne bi ni bio pozvan ili tako nešto. Šteta, Kalina igra jako dobru sezonu, a izgledi su sve veći da mi ništa nećemo osvojiti u eri Nikole Jokića, najboljeg centra ikada i jednog od najboljih igrača ikada.

Los mu termin OI, tacno izmedju Exita i Lovefesta😂

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Steta za Kalinu, ali koga nema bez njega se moze. Da li je u pitanju zelja da se sacuva fizicki i izvuce jos koju godinu ozbiljne kosarke, ili se ocigledno ne podnosi s Pesicem, ali smatram da se mogao naterati za ove OI i da ode u reprezentativnu penziju kao bog ako osvojimo neku medalju. Hvala za sve do sada u reprezentativnom dresu, kada je igrao, uvek je posteno odradjivao posao i to mu niko ne moze zameriti.

Edited by Kosjan Willavić
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Kalina je tek prvi, bice jos otkaza.

Naravno. Za Kalinića se samo čekalo da objavi da neće više igrati. Posle odstranjivanja Tea je odustao od reprezentacije. Videćemo kakva će odluka biti Micića. Ostali nemaju problem da igraju kod Pešića. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...