Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

Moderacija Kosarke generalno gledano sa strane je super. Posebno bih pohvalio @uvrnuto zbog toga sto ima herca da donosi odluke, pa cak i ako bude gresaka to je uvek za svaku pohvalu.

 

Za ostale kojima se nudi mesto, bilo bi lepo da prihvataju, pogotovo posto se jos na starom forumu pricalo kako je nekome sraslo dupe za fotelju i kako ne daju moderatori funkcije, kako treba cesce da se menjaju, evo sada sanse, pomozite da ovo bude bolje mesto.

  • Like 14
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, McLeod said:

Moderacija Kosarke generalno gledano sa strane je super. Posebno bih pohvalio @uvrnuto zbog toga sto ima herca da donosi odluke, pa cak i ako bude gresaka to je uvek za svaku pohvalu.

 

Za ostale kojima se nudi mesto, bilo bi lepo da prihvataju, pogotovo posto se jos na starom forumu pricalo kako je nekome sraslo dupe za fotelju i kako ne daju moderatori funkcije, kako treba cesce da se menjaju, evo sada sanse, pomozite da ovo bude bolje mesto.

 

Ma nemaju pojma :P

Slazem se i ja, momci dobro rade posao, generalno cak i kad se desi neka greska konstruktivni su i spremni da saslusaju sugestije, ali odlicno plivaju. Sto se kaze, formirali su jos na startu kriterijum koga se pridrzavaju i vidi se da im je stalo da ovaj pdf funkcionise kako treba i da napreduje. A i forumasima ovaj mod tim prija, kako mi se cini. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Odlicno rade posao - nema sta - mogu i warn, mogu i ban a mogu jako i do samog kraja. 🙂 

 

Nekada su mozda previse popustljivi. A nekad smo mi forumasi bas... 

 

Sinoc sam reportovao lika (i nije me blam da to kazem) na KKCZ live koji je takve gadosti pisao, i jos plus siri pesimizam a non-stop se odjavljuje i nikako da se odjavi. Sad vidim na obavestenjima da je maknut. 👏

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

bar dva ili tri puta duze, minimum.
 
Iskreno, iz dubine duše im želim da svaki dinar koji dobiju za ovaj lopovluk potroše na lekove.
 
8 dana? ozbiljno?

Ovo da je napisao bilo ko drugi sad bi mu se pjevalo Rastajemo se mi, ali pošto je Laki onda 8 dana.
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, McLeod said:

Moderacija Kosarke generalno gledano sa strane je super. Posebno bih pohvalio @uvrnuto zbog toga sto ima herca da donosi odluke, pa cak i ako bude gresaka to je uvek za svaku pohvalu.

 

Za ostale kojima se nudi mesto, bilo bi lepo da prihvataju, pogotovo posto se jos na starom forumu pricalo kako je nekome sraslo dupe za fotelju i kako ne daju moderatori funkcije, kako treba cesce da se menjaju, evo sada sanse, pomozite da ovo bude bolje mesto.

 

Hvala. Bude grešaka naravno, bilo je i ispravljanja. Svaku primedbu prihvatamo. Svakako se radi na proširivanju moderacije, nadam se da ćemo dobro odabrati. Ali i da neće biti puno posla. 😉

 

Što se tiče derbija, iako je bilo dosta kazni na kraju, ja sam zadovoljan ponašanjem forumaša i kazne su bile prilično "lake" da se odrade.

Jer je uglavnom bilo vređanje sudija i nekih vraćanja u prošlost i tatisanja. 

Naravno da ne podržavam ni vređanje, niti bilo šta slično, valjda se da to i primetiti iz mojih upisa, ali razumem da se desi čoveku. Naravno, za to se i dobije kazna.

Bilo je tu čak i nekoliko njih koji su imali čist dosije, a sad ga uprljali.

Ali ovakva, ne tekma, nego serija od 5 utakmica se nije desila dugo. Sa sve incidentima na tribinama i terenu. 

 

2 hours ago, Son_of_a_gun said:

 
8 dana? ozbiljno?

Ovo da je napisao bilo ko drugi sad bi mu se pjevalo Rastajemo se mi, ali pošto je Laki onda 8 dana.

 

Za želje za pucanjem čireva, slezina i sl. (generalno želje za bolesti) smo davali 5 dana. S obzirom na to, plus skoriji prekršaj, 8 dana. Nema uopšte toga jer je to Laki, čak smo to i pisali tokom komunikacije u report-u.

Tako da može biti jedino greška da smo dali malu kaznu i sad i pre za taj nivo vređanja.

 

Svakako da ima agresivniji nastup, za koji je na kraju i dobio kazne i o kom bi trebalo da povede računa.

Ja bih mu dao 5 dana bonus kazne samo zbog toga što je bio na utakmici i pisao takve postove. 

 

Dalje, što se tiče toga u afektu, bilo je kazni i od pre finalne serije gde nismo tolerisali afekat. Mislim da je Haos baš imao neki post o tome.

Tako da mislim da nije to u pitanju, ali sad kad pogledam prethodno kažnjavanje, možda i jesmo popustili, ali bitno je da su svi utefterini. Tako da za dalje ne brinite.

 

I poslednje, napisao sam već nekoliko puta, al' da ponovom.

Riportovanjem nam pomažete.

Od 20 riportova od sinoć, pola je Haos sam zabeležio. Tako da vas pozivam da riportujete, olakšavate nam i dopuštate i da mi uživamo u forumu.

 

Iako nije odgovarajaću tema, i kazne i ovo pisanije ovde su povodom derbija, pa da se nadovežem i čestitam zvezdašima zasluženu titulu. 

 

Bute dobri!

Edited by uvrnuto
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Guru said:

Milijasevic-i-Paunovic-0.png

Milijasevic-i-Paunovic.png

Milijasevic-i-Paunovic-2.png

Milijasevic-i-Paunovic-3.png

Milijasevic-i-Paunovic-4.png

Milijasevic-i-Paunovic-5.png

Milijasevic-i-Paunovic-6.png

Milijasevic-i-Paunovic-7.png

Milijasevic-i-Paunovic-8.png

Milijasevic-i-Paunovic-9.png

 

Ne temi o reprezentaciji (seniorskoj), mlađim kategorijama, Zvezdi, Partizanu... Jel' ovo nije kažnjivo po pravilima foruma?

 

P.S. Milijašević i Paunović:

 

  Reveal hidden contents

steph-klay-getty_0.jpg

 

 

IMG-20220607-235443.jpg

 

IMG-20220607-235502.jpg

 

😐

  • Like 2
  • Love 1
  • Ha-ha 17
  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...