Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

Ovo dodje kao reklamiranje proizvoda, samo umesto proizvoda, u pitanju su kosarkasi. 

 

 

 

(Znao sam da forum prate svi nasi skauti, sto bi ih inace reklamirao meni, Chaosu, uiniju, delgadu, fritru, ili bilo kome ko dolazi na forum rekreativno. 😄 )

Edited by AgroLaki
Link to comment
Share on other sites

On 6/8/2022 at 12:08 AM, Kosjan Willavić said:

Covek je makar konzistentan u stavovima 😄

 

Zbog toga im je njegovo pisanje i čudno izgleda. 😄

 

Da se nadovežem na neke prethodne upise i takođe baČim pohvalu na račun moderacije ovde. Sve šljaka super. Razumem šta gggggggg ovde kaže, i meni se čini da je možda ban prekratak za onakvo pisanje, ali ko ide na hlađenje ide redovno tako da može da prođe i to.

Link to comment
Share on other sites

On 6/9/2022 at 12:00 PM, zorex said:

Malo je žalosno što ti ne shvataš veličinu Željka Obradovića. Sve da je ove sezone Partizan ispao iz Aba lige, reč mu niko ne bi prigovorio. Bilo bi gundjanja i nekog negodovanja, ali zamisli koliki degenerik bi trebalo da budeš, pa da pljuješ Željka i osporavaš njega kao trenera.

 

Čovek je od reči, rekao je da je 3 godine ovde, hajde da se dogodine prebrojimo, ili one tamo kad zaokruži broj EL titula. Navijam za Partizan, Željko je Partizan, prostije od toga ne može. Titula ako bude, super. Ako ih pak ne bude, treba uživati i u vožnji.

 

Prva godina trogodišnjeg ciklusa može biti debakl samo u glavama navijača Zvezde kojima nije dovoljno da se raduju zbog titule, već da bi ona imala smisao, mora se nekako uniziti i rival. Ono, hvala, ali na to se niko ne peca. Neuspešna sezona da, niko sa teme to ne spori, mnogima štošta nije bilo po ukusu. Ali ove reči koristiš samo jer bi da troluješ i flejmuješ, a to ti se za sada dozvoljava.

Evo još jednog koji je uleteo ispod, pa da ne ponavljam post, važi isto. Plus, nijedna rečenica koju si napisao nije istinita. Osim ove za Avramovića, valjda si proročki uspeo da pročitaš njegovu statistiku iz fenjeraša ACB lige. :lol_2:

I sva ova slova jer sam rekao da je partizan bio favorit u svakom takmicenju koje je igrao,sto je istina.Pomenutog trenera godine nisam pomenuo.

Nemamo ujednacen kriterijum ni na forumu i opet se zna ko dobija😉

Edited by UDresuKvinsiMilera
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, UDresuKvinsiMilera said:

I sva ova slova jer sam rekao da je partizan bio favorit u svakom takmicenju koje je igrao,sto je istina.Pomenutog trenera godine nisam pomenuo.

Nemamo ujednacen kriterijum ni na forumu i opet se zna ko dobija😉

Jedno je ako si nepismen, dešava se. Ali da se hvališ okolo da si nepismen, nikad mi to neće biti jasno. Odnosi se i na odgovor na kkp temi gde si promašio ceo fudbal, i na ovo ovde, gde niti znaš šta si bolovao, ni zašto. 😉😉😉 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pavijan2 said:

koliki lopov bi trebalo da budes...

koliki smrad bi trebalo da budes...

koliki degenerik bi trebalo da budes ...

sve je to normalno .....

 

i ti se hvalis bazicnim nerazumevanjem teksta ili samo pomazes kolegi?

znajuci tvoj opus sa foruma, rekao bih da je ovo drugo a to je nepotrebno

Link to comment
Share on other sites

Od mene danas dve stvari:

 

Prva, cestitke novim moderatorima. Drzite se pravila foruma i radite na smirivanju tenzija prvenstveno. Pokazite i dozu razumevanja za momente kada se neke stvari napisu, verujem da ste izabrani u moderatore s razlogom i verujem da razumete svoju ulogu. Niste Vucic vec sluge nama ostalima.

 

Obrisite temu tata.

 

Drugo, ako moze neko da mi napise, moze i na PP, koji je model selektovanja moderatora, sta treba da ispunjavaju.

 

Poz.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...