Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

Malo mi je preteran ban za forumaša UDresuKvinsiMilera. Ne znam mu opus na forumu detaljno, ali imam problem sa više konstatacija @uvrnuto pri pojašnjenju bana:

 

1. Reći da je neko sujetan nije nikakvo deljenje dijagnoze, tim pre što su svi ljudi na svetu sujetni - neko od nas manje, neko više, neko pokazuje manje a neko više.

2. Lečenje rana - nategnuto, ne verujem da je uiniju rekao da boluje od nečega.

3. Normalan mode - opet nategnuto, ni psiholozi ne priznaju dimenziju normalnosti kao nešto relevantno, plus ovde nije insinuirao da je forumaš lud, nego je govorio o njegovom pisanju na forumu.

 

Napisano je da je indirektno ali opet mi je ovo too much. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

Kako moderacija ceni naslov da je Kalinić postao otac i sliku ispod Kalinića i svinje.

 

Isto nije dotični montirao. 

 

Jel to za ban?

Nije montirao.Sa B92 preuzeo.

Tj tamo sam je video prvo pa onda od njega.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, DameTime said:

Malo mi je preteran ban za forumaša UDresuKvinsiMilera. Ne znam mu opus na forumu detaljno, ali imam problem sa više konstatacija @uvrnuto pri pojašnjenju bana:

 

1. Reći da je neko sujetan nije nikakvo deljenje dijagnoze, tim pre što su svi ljudi na svetu sujetni - neko od nas manje, neko više, neko pokazuje manje a neko više.

2. Lečenje rana - nategnuto, ne verujem da je uiniju rekao da boluje od nečega.

3. Normalan mode - opet nategnuto, ni psiholozi ne priznaju dimenziju normalnosti kao nešto relevantno, plus ovde nije insinuirao da je forumaš lud, nego je govorio o njegovom pisanju na forumu.

 

Napisano je da je indirektno ali opet mi je ovo too much. 

 

Bilo je tu i zakrvljivanja, pa onda i to da uini ni sam ne veruje u to što piše, ovo sam samo naveo 3 random stvari iz posta.

Generalno je delovalo kao "pravljenje ludim" drugog forumaša. Naravno da pod drugom stavkom nismo mislili da je on napisao da uini boluje od nečega.

U svakom slučaju, veći je problem način komunikacije nego konkretne uvrede.

 

Ako pogledaš prethodnu kaznu, tj. post gde je objašnjena, možda će ti biti jasno o kakvom stavu govorim. 

 

Ali u svakom slučaju, i da smo pogrešili, ne znam kako 2 dana mogu biti too much.

Edited by uvrnuto
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, uvrnuto said:

 

Bilo je tu i zakrvljivanja, pa onda i to da uini ni sam ne veruje u to što piše, ovo sam samo naveo 3 random stvari iz posta.

Generalno je delovalo kao "pravljenje ludim" drugog forumaša. Naravno da pod drugom stavkom nismo mislili da je on napisao da uini boluje od nečega.

U svakom slučaju, veći je problem način komunikacije nego konkretne uvrede.

 

Ako pogledaš prethodnu kaznu, tj. post gde je objašnjena, možda će ti biti jasno o kakvom stavu govorim. 

 

Ali u svakom slučaju, i da smo pogrešili, ne znam kako 2 dana mogu biti too much.

 

Ma mislim da uopšte nije trebalo da bude banovan čovek, ali čak i ako jeste trebalo, reagovala sam prvenstveno na tvoje objašnjenje bana. Imam utisak da se lako frljnete izrazom "deljenje dijagnoza" - čak i tamo gde mu nije mesto. Jeste se on obratio uiniju neprimereno ali ne bih rekla da mu je dao dijagnozu. Pre neki dan ste imali dobar primer toga, kad je forumaš druge nazivao shizofrenim i sl. 

 

Razumem da je problematičan ton komunikacije i sa tim se slažem. Hvala na odgovoru svakako.

Link to comment
Share on other sites

Imam pitanje: imam neku šakicu na profilnoj slici, pa me zanima dokle će to da stoji? vidim da samo ja imam od aktivnih učesnika, zašto samo ja?  😕

Da li treba da ispunim neku kvotu postova da se to skine ili sam warnovan a da ne znam? 

 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Kenozoik said:

Imam pitanje: imam neku šakicu na profilnoj slici, pa me zanima dokle će to da stoji? vidim da samo ja imam od aktivnih učesnika, zašto samo ja?  😕

 

Da li treba da ispunim neku kvotu postova da se to skine ili sam warnovan a da ne znam? 

 

 

Nov si, zato stoji. Skinuće se samo posle 50ak svađa oko Zvezde i Partizana, eventualno Lejkersa na NBA temi. 😉 

 

Spoiler

Malo se šalim, stoji zato što si novi član i posle nekog vremena se skloni.

 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, DameTime said:

Nov si, zato stoji. Skinuće se samo posle 50ak svađa oko Zvezde i Partizana

 

U tom slučaju ja ću biti ovde uvek u magarećoj klupi, pošto ne nameravam da se svadjam, još manje da furam klubaštvo. Ali kapiram da se šališ 🙂

 

Edit : sad vidim hidden content, još kljuvim alatke 😕

Edited by Kenozoik
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/2/2022 at 8:15 PM, Kenozoik said:

 

U tom slučaju ja ću biti ovde uvek u magarećoj klupi, pošto ne nameravam da se svadjam, još manje da furam klubaštvo. Ali kapiram da se šališ 🙂

 

Edit : sad vidim hidden content, još kljuvim alatke 😕

 

Polako, ja sam tek nakon par meseci naučila kako da kačim multimedijalni sadržaj.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, BojanaCZV said:

Sta je sa NMXom?

 

Vise ne pise, ili je promenio ime?

 

Pisao nam je u nekom report-u da neće imati puno vremena za moderisanje. Od tad je već prošao sigurno koji mesec. A vidim da je bio na forumu u subotu, ali nije imao nikakvu aktivnost od marta.

Ako neko ima kontakt sa njim bilo bi lepo da nam javi da li je sve ok. 
Ili se možda javi ako ga tagujemo. @NMX 

  • Like 3
  • Love 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...