Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

17 minutes ago, Barkley#34 said:

Ajde ovakve stvari na tatu, tamo se sprdamo.

Tako su i meni govorili kad sam na početku, sad već prošle, sezone govorio da ćemo igrati EL bez obzira na plasman. 

 

Šalim se malo, niko mi nije ništa govorio ... samo se uini čudio :classic_smile:

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ne sam Safete said:

Tako su i meni govorili kad sam na početku, sad već prošle, sezone govorio da ćemo igrati EL bez obzira na plasman. 

 

Šalim se malo, niko mi nije ništa govorio ... samo se uini čudio :classic_smile:

Više sam mislio na drugi deo posta. Za ovo prvo mislim da ni sama EL nema pojma šta će biti dogodine.

Link to comment
Share on other sites

Kad moram da stanem na Kupijevu stranu pa i moja baba verovatno zna da ce doci  bomba milionsko  pojacanje u roku od 2 nedelje, nikakvog tatisanja tu nema covek je realan jer zna da su prosle godine dosla 2 milionska pojacanja u to vreme(pritom ove igrate El) i zasto i ove ne bi dosli pocetkom Jula jos barem minimun jedno a verovatno i dva milionska pojacanja, kao i da takva pojacanja nestanu do 5. Jula najkasnije.

Link to comment
Share on other sites

Opet se plašim da nećemo imati konstantan domaći teren i da će biti seljakanja u 3 sale.

Mislim da smo prošle sezone bili ekipa koja je igrala najmanji broj utakmica u svojoj dvorani.

Nije domaći teren samo navijači i kraći put do sale...

Nešto se mora uraditi po tom pitanju, pa makar igrali na 2 dana razmaka.

Link to comment
Share on other sites

Ali kakav će spektakl biti utakmica u Fenerbahče areni.

Ili protiv Bajerna kući.

Ili u Oaka...

Evo jedna igra za dosadni jun devetnaesti, kojoj se EL utakmici najviše radujete, koja će imati * više od obične utakmice, za koju biste dali više od cene, za koju se otvara dedina rakija...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...